Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego

05-01-2021

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii jeżdżące pod marką Hoper już od 18 stycznia 2021 roku będą obsługiwać połączenia również z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego. Sprzedaż biletów na przejazdy do i z nowych obszarów rusza 5 stycznia. Po wprowadzeniu zmian, z przewozów międzynarodowych Hopera mogą korzystać nie tylko mieszkańcy Podkarpacia, Małopolski czy Śląska, ale także pasażerowie z centralnej i wschodniej części kraju od Lublina i Zamościa po Radom, Kielce, Częstochowę i Łódź.

Na skróty:

Polski obszar przewozów międzynarodowych Hopera powiększył się niemal dwukrotnie! Dzięki temu, mieszkańcy kilku dużych metropolii, takich jak Lublin czy Łódź, ale również setek małych miejscowości zyskali możliwość wygodnego przejazdu Hoperem od adresu do adresu.

Busy Świętokrzyskie-Holandia
 

Przewozy międzynarodowe Hopera z Lubelskiego

Na Lubelszczyźnie znana była nasza usługa w obrębie przewozów krajowych dzięki uruchomionej w 2019 r. trasie z Zamościa przez Warszawę do Bydgoszczy (a latem 2020 r. również dalej - nad morze). Od 18 stycznia wielu mieszkańców województwa lubelskiego może skorzystać z międzynarodowych przejazdów od adresu do adresu bez konieczności czekania na dworcu lub przystanku, czy uciążliwych przesiadek.

Mieszkańcy Lublina, Krasnegostawu, Świdnika, Zamościa, Biłgoraju, Kraśnika, Puław czy wielu innych małych miejscowości mogą wybrać się w podróż Hoperem do Niemiec, Holandii i Belgii, m.in. do Berlina, Bonn, Drezna, Dortmundu, Lipska, Kolonii, Frankfurtu nad Menem, Dusseldorfu, Amsterdamu, Rotterdamu, Hagi, Antwerpii i wielu innych małych niemieckich, holenderskich i belgijskich lokalizacji.

Przewozy ze Świętokrzyskiego i Radomia

Mieszkańcy Świętokrzyskiego i Mazowsza często wybierają kraj nad Renem w celach zawodowych lub edukacyjnych. Startujące 18 stycznia połączenia umożliwiają dojazd do Niemiec, ale też Holandii czy Belgii z całego Świętokrzyskiego oraz okolic Radomia. W ten sposób przywracamy przewozy międzynarodowe z tego regionu zawieszone w listopadzie 2020 r.

Busy Łódzkie-Holandia
 

Przewozy międzynarodowe od adresu do adresu to wygoda dla mieszkańców małych miejscowości, dla których dojazd do najbliższego miasta, w którym jest lotnisko czy międzynarodowy dworzec autobusowy jest dużym dyskomfortem. Jednak nawet dojeżdżający z dużych miast do pracy za granicę często muszą liczyć się z tym, że niemiecki, holenderski czy belgijski zakład pracy położony jest z dala od dobrze skomunikowanych metropolii.

Busy z Łódzkiego do Niemiec, Holandii i Belgii

W ramach poszerzania obszaru przewozów międzynarodowych wznawiamy zawieszone przejazdy z i do Łodzi. Łodzianie, ale również mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego, Pabianic, Sieradza, Piotrkowa Trybunalskiego, Radomska, Opoczna, Bełchatowa i Wielunia mogą wybrać się do Niemiec, Holandii i Belgii wprost spod drzwi swojego domu. Tak, jak w przypadku dotychczasowej oferty przejazdów krajowych i międzynarodowych Hopera zabieramy pasażerów nie tylko z wszystkich większych miast, ale również małych miejscowości w naszym obszarze działania.  Mieszkańcy Łódzkiego są odbierani bezpośrednio z adresu wskazanego w zamówieniu i dowożeni dokładnie pod adres podany w czasie zakupu biletu. 

W nowym obszarze przewozów międzynarodowych Hopera oprócz Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego pojawiły się również nowe rejony Podkarpacia (okolice Tarnobrzega i Stalowej Woli), Małopolski (okolice Proszowic, Wolbromia i Miechowa), Śląska (Myszków, Lubliniec, Kłobuck i Częstochowa) i Opolskiego (okolice Kluczborka). 

Paczki za granicę
 

Szybkie paczki za granicę z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego

Dotychczas umożliwialiśmy wysyłkę paczek z Niemiec, Holandii i Belgii do województwa małopolskiego, podkarpackiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego lub z tych rejonów Polski za granicę. Teraz również mieszkańcy Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego mogą skorzystać z usługi przewozu paczek międzynarodowych. Dokładny obszar w którym oferujemy nasze usługi znajdziesz na mapie: hoper.pl/trasy-miedzynarodowe.

Jak nadać przesyłkę międzynarodową? Wystarczy, że zadzwonisz pod numer telefonu: (+48) 661 490 661 i podasz dokładne adresy odbioru i dostarczenia paczki.