Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Dojazd do Ciechocinka z Olsztyna i Suwałk - czyli nowa trasa Hopera

04-03-2020

Bardzo nam miło powiadomić, że nowy sezon otwieramy poszerzając swoją ofertę o kolejną trasę krajową: Suwałki-Włocławek. Nowa propozycja przejazdów Hoperem ułatwia dojazd do Ciechocinka i Wieńca-Zdroju mieszkańcom Olsztyna w wygodnej formie od adresu do adresu. W ten sposób połączyliśmy naszą usługą Kujawy z Warmią i Mazurami oraz częścią Podlasia.

Mieszkańcy wielu miejscowości zlokalizowanych na Warmii, Mazurach i w północnym rejonie Podlasia, którzy dotychczas mieli tylko jedną możliwość podróży Hoperem - w kierunku Trójmiasta, teraz mogą również skorzystać z przejazdów adres-adres na Kujawy: do Torunia, Włocławka, Ciechocinka i Wieńca-Zdroju. Jednocześnie nasza nowa trasa zapewnia mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego możliowść wyjazdu na urokliwe Pojezierze Mazursko-Suwalskie.

Na skróty

Dojazd do Wieńca-Zdroju i Ciechocinka

Ciechocinek jest ulubioną przez Polaków miejscowością uzdrowiskową. Jego walory są doskonale znane wśród osób zainteresowanych ofertą sanatoryjną. W zlokalizowanych tam obiektach nasza marka jest bardzo dobrze rozpoznawana, ze względu na dużą ilość tras wiodących do Ciechocinka z północy, zachodu i południa Polski, umożliwiających skorzystanie z komfortowych przejazdów od adresu do adresu Hopera.  Dotychczas do tego kurortu podróżni ze wschodnich rejonów naszego kraju mogli przyjechać dzięki trasie wiodącej z Lubelszczyzny przez Mazowsze na Kujawy. Uruchomienie nowej trasy spowodowało że dojazd do Ciechocinka Hoperem stał się możliwy niemal ze wszystkich województw w Polsce.

Wieniec-Zdrój jest drugą po Ciechocinku atrakcyjną lokalizacją uzdrowiskową na Kujawach. Mniejszą infrastrukturę miejską rekompensuje urokliwe otoczenie lasów sosnowych. Obecnie dojazd do Wieńca-Zdroju jest możliwy na pięciu trasach Hopera:

  • Wrocław-Trójmiasto (dla mieszkańców Dolnego Śląska i Pomorza),

  • Poznań-Włocławek (dla mieszkańców Wielkopolski),

  • Bydgoszcz-Wieliczka (dla mieszkańców Łódzkiego i Małopolski),

  • Bydgoszcz-Zamość (dla mieszkańców Lubelszczyzny i Mazowsza),

  • Bydgoszcz-Przemyśl (dla mieszkańców Podkarpacia i Świętokrzyskiego).

Zaspokoić pragnienie odmładzającą, wieniecką wodą Selenką mogą teraz również mieszkańcy Warmii, Mazur i Suwalszczyzny.

Golub-Dobrzyń na trasie Włocławek-Suwałki
 

Toruń-Ostróda: nowy odcinek na mapie przewozów adres-adres

Uruchomienie nowej trasy Hopera spowodowało, że na mapie krajowych przewozów adres-adres pojawiły się zupełnie nowe miejscowości na odcinku z Torunia do Ostródy. Są to m.in. zabytkowy Golub-Dobrzyń, Brodnica i Nowe Miasto Lubawskie. Mieszkańcy tego rejonu po raz pierwszy mogą skorzystać z komfortowych przejazdów od adresu do adresu, bez przesiadek, bez czekania na dworcu, czy przystankach, bez dźwigania bagaży. 

Dodatkowe, wygodne połączenie z Toruniem, Włocławkiem, Olsztynem czy Ełkiem umożliwi nie tylko podróże krajoznawcze i prozdrowotne, ale również utrzymanie stosunków rodzinnych, przyjacielskich oraz biznesowych. 

Brodnica na trasie Włocławek-Suwałki
 

Wygodny dojazd do akademika 

Dojazd do akademika w formule adres-adres to dla studentów, którzy niejednokrotnie dźwigają z miasta rodzinnego spore bagaże, bardzo ciekawa propozycja. Młodzież akademicka pochodząca z nowego rejonu obsługiwanego przez Hopera, studiująca w ośrodkach uniwersyteckich w Toruniu i Olsztynie ma teraz wygodny środek transportu spod drzwi domu prosto pod drzwi akademika. 

Nowa trasa umożliwiła mieszkańcom Suwalszczyzny komfortowy dojazd do ośrodków akademickich nie tylko, jak to było dotychczas w Olsztynie czy Trójmieście, ale także w Toruniu czy Włocławku np. do toruńskiego Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Z kolei młodzież pochodząca z Kujaw, studiująca na Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie może szybko i wygodnie podróżować Hoperem "od adresu do adresu".

Uniwersytet w Toruniu na trasie Włocławek-Suwałki
 

Połączenia na trasie Włocławek-Suwałki

Sprawdź, przez jakie dokładnie miejscowości przebiega nowa trasa Hopera w zakładce Trasy krajowe.

Trasa Włocławek-Suwałki