Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Hoperowe busy z Podkarpacia do Holandii - o czym musisz wiedzieć przed podróżą?

19-07-2019

Hoper to nie tylko wygodne przejazdy od adresu do adresu po Polsce, ale także komfortowe przewozy międzynarodowe. Poszerzenie w lutym tego roku naszej oferty o zagraniczne podróże umożliwiło naszym pasażerom łatwy i bezpośredni przejazd z Polski na zachód Europy. Szukasz wygodnego przejazdu do Niemiec, Holandii lub Belgii? Możesz zrealizować taką podróż z Hoperem! Poniżej opisujemy krótko jak wygląda nasz transport do Niemiec, Holandii i Belgii.

Na skróty

 

Busy z Podkarpacia do Holandii - którędy jeździmy?

W przypadku przejazdów międzynarodowych obsługujemy obecnie tereny południowej Polski, w tym województwa podkarpackie, małopolskie, śląskie, opolskie i dolnośląskie. Nasi kierowcy odbierają i dowożą pasażerów z zagranicy m.in. do takich polskich miast, jak Rzeszów, Przemyśl, Krosno, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Opole, Wrocław czy Legnica.

Nasze przewozy międzynarodowe umożliwiają dotarcie z Polski do środkowych Niemiec, m.in. do miast: Berlin, Frankfurt nad Menem, Bonn, Dortmund, Drezno, Dusseldorf, Hanower, Kolonia, Lipsk czy Osnabrück

W przypadku Holandii, Hoper dowozi pasażerów niemal do wszystkich miejscowości w kraju. Najczęściej są to Amsterdam, Amersfoort, Rotterdam, Den Helder, Eindhoven, Haga, Venlo i Zwolle.

busy z podkarpacia do holandii

Warto pamiętać, że pasażerowie mogą zostać odebrani i dowiezieni, nie tylko do dużych miast, ale także mniejszych miejscowości znajdujących się w obrębie obsługiwanego przez nas obszaru. Dokładny teren obejmujący naszą usługę dostępny jest na naszej stronie, w zakładce Trasy międzynarodowe.

Jaki bagaż w podróż za granicę?

Podróżując Hoperem za granicę warto pamiętać o kilku różnicach, jakie występują pomiędzy przewozami krajowymi a międzynarodowymi. Pasażerowie odbywający podróż z Polski do Niemiec, Holandii lub Belgii mają możliwość zabrania ze sobą w podróż trzech bagaży: jednego mniejszego o wadze do 5 kg, który zmieści się pod siedzeniem i dwóch większych o  wadze do 25 kg i maksymalnych wymiarach 75x50x30 cm. Podobnie, jak w przypadku przejazdów krajowych, za dodatkową opłatą istnieje możliwość zabrania ze sobą jeszcze jednej walizki, której waga nie może przekraczać 25 kg a wymiary 75x50x30 cm.

Podróż za granicę z dzieckiem

Podróż z dzieckiem

 

Podobnie, jak w przypadku przejazdów po Polsce, w przewozach międzynarodowych istnieje możliwość samodzielnego przejazdu osoby nieletniej. O ile przepisy prawa nie stanowią inaczej, w podróż bez opieki osoby dorosłej może wybrać się dziecko w wieku powyżej 13. roku życia, po wcześniejszym przekazaniu “Zgody na samodzielną podróż osoby małoletniej”, wypełnionej przez prawnego opiekuna osoby niepełnoletniej. Wzór zgody dostępny jest w Regulaminie Przewozów Pasażera w zakładce Regulaminy.

Przewozy międzynarodowe - wyższy komfort jazdy

Podczas przejazdów  na długich dystansach pragniemy zapewnić naszym pasażerom jak najwyższy komfort jazdy. Nasze 9-osobowe minivany dają gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy nawet w kilkunastogodzinnej podróży. Do dyspozycji pasażerów pozostaje ogólnodostępne WiFi oraz koce i poduszki. Podróżujący mają możliwość zrelaksowania się, poczytania książki, oglądnięcia filmu czy posurfowania po Internecie.

WiFi

Przebieg trasy: od adresu do adresu 

Podobnie, jak w przypadku przewozów krajowych, Hoper na trasach międzynarodowych nie ma stałych, określonych przystanków, z których mogliby zostać odebrani pasażerowie. Za każdym razem przejazd jest dopasowany do osób, które dokonały rezerwacji na dany dzień. Pasażerowie odbierani są spod wybranych przez siebie adresów i zawożeni do wybranego miejsca w miejscowości docelowej. 

Obszar trasy międzynarodowej, na którym mogą być zlokalizowane punkty odbioru i dowozu, takie jak dom, miejsce pracy, hotel czy lotnisko, jest dużo szerszy niż w przypadku tras krajowych. W związku z tym, znacznie częściej może wystąpić sytuacja, kiedy przejazd między dwoma tymi samymi adresami przebiega zupełnie inaczej, z uwagi na różne przystanki pośrednie.

Popularne przewozy

Zobacz obszar przewozów międzynarodowych do Holandii na naszej mapie tras międzynarodowych.