Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Nowa linia! Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia w zasięgu podróżnych!

06-03-2019

Kolejny miesiąc przynosi kolejny etap w rozwoju sieci tras Hopera. Po pozytywnym wdrożeniu w lutym przewozów międzynarodowych do Niemiec, Holandii i Belgii, w marcu poszerzamy zakres przejazdów krajowych. Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia będą teraz w zasięgu większej ilości podróżnych.

Na skróty


Więcej przejazdów adres-adres w Polsce

Kopalnia soli w Wieliczce

 

Od marca ruszyła sprzedaż biletów na połączenia na trasie Wieliczka-Bydgoszcz, obejmujące m.in. takie miejscowości jak Kraków, Oświęcim, Tychy, Gliwice, Zabrze, Bytom, Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Piotrków Trybunalski, Łódź, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, a także wiele mniejszych miejscowości.

Nowa linia Hopera poszerzy dostępność usługi transportu w formule adres-adres o zupełnie nowe regiony kraju: Małopolskę, Śląsk, czy województwo łódzkie. Mamy nadzieję, że wielu mieszkańców tego obszaru, którzy mogli dotychczas tylko obserwować i kibicować naszej marce będzie mogło wreszcie dołączyć do grona podróżujących Hoperem.

Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia

Kraków-Ciechocinek

 

Nowa linia stanowi jednocześnie zasilenie przewozu kuracjuszy do popularnych miejscowości uzdrowiskowych, Ciechocinka i Wieńca-Zdroju (zobacz też Dojazd do sanatorium Hoperem). Potwierdziły to informacje, które docierają do nas od potencjalnych Klientów. Stąd obecność takich kierunków, jak Kraków-Ciechocinek, Katowice-Ciechocinek, oraz Łódź-Ciechocinek. Teraz, dzięki Hoperowi, mieszkańcy centralnej i południowej Polski będą mieli możliwość odbycia komfortowej podróży do tego najsłynniejszego kurortu od czasów PRL-u, jak i zyskującego coraz większą popularność Wieńca-Zdroju.

Nowa trasa Hopera obejmuje również szereg miejscowości turystycznych, poczynając od Krakowa i Wieliczki przez Chorzów, Częstochowę, a skończywszy na Toruniu. Swój cel podróży odnajdą zarówno Ci, którzy uprawiają turystykę poznawczą, wypoczynkową, jak i religijną. Kopalnia soli w Wieliczce, Zamek na Wawelu czy Planetarium w Toruniu to tylko przykłady miejsc, które znalazły się teraz w zasięgu podróżujących Hoperem.

Miłośnicy Smoka Wawelskiego czy toruńskich pierników już nie będą musieli martwić się organizowaniem taksówki z dworca. Hoper zawiezie ich pod drzwi dowolnego miejsca noclegowego. Nowa linia obsługuje też atrakcyjne miejsca ulokowane poza głównymi szlakami komunikacyjnymi, jak choćby park rozrywki w Zatorze “Energylandia” oraz sąsiadujący Zatorland, które są największymi tego rodzaju atrakcjami w Polsce a nawet Europie. Do Energylandii i Zatorlandu w Zatorze, jak i w odwiedziny do Smoka Wawelskiego w Krakowie można dojechać również na nowej trasie Wrocław - Busko-Zdrój.

Rozwijamy się dla Was

Energylandia Zatorland

 

Dobór konkretnych miejscowości składających się na nową trasę Hopera jest odpowiedzią na braki w ofercie transportowej na niektórych relacjach. Części połączeń nie były w stanie zapewnić spółki kolejowe, PKS, ani mniejsi, prywatni przewoźnicy. Dlatego cieszymy się, że możemy nie tylko poszerzać horyzonty krajoznawcze naszych pasażerów, ale również rozwiązywać problemy komunikacyjne związane z pracą, studiami czy odwiedzaniem swoich bliskich.

Uruchomienie czwartej, krajowej trasy Hopera to wciąż mały krok wobec dużego zapotrzebowania rynku. Stąd uruchomiona również tym roku trasa umożliwiająca dojazd do Ciechocinka z Poznania. W planach mamy otwarcie kolejnej linii jeszcze przed rozpoczęciem sezonu letniego (łączące m.in. Ciechocinek z Warszawą). Słuchając naszych potencjalnych Klientów chcemy cały czas  zwiększać skalę oferowanych połączeń typu adres-adres w Polsce.

Popularne przewozy