Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Podróż nowymi pojazdami Hopera to więcej miejsca dla pasażera

29-03-2021

Wygodne, pojedyncze fotele i więcej miejsca w pojeździe, to nowe udogodnienia dla pasażerów podróżujących na zagranicznych trasach Hopera. A wszystko dzięki nowym pojazdom marki MAN, które zasiliły naszą flotę.

Indywidualne wygodne fotele

Pachnące nowością, komfortowe busy MAN TGE już od 29 marca służą pasażerom podróżującym z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii oraz w trasie powrotnej. Każdy z pojazdów dysponuje najwyższej jakości zabudową wnętrza wykonaną na indywidualne zamówienie. Obejmuje ona 8 pojedynczych, wygodnych foteli pasażerskich wyposażonych w podłokietniki i oparcia z regulowanym kątem nachylenia

Aby zapewnić podróżującym jak największy komfort podróżowania, fotele zostały zamontowane w niestandardowym układzie. Jeden znajduje się obok miejsca kierowcy, za nim znajdują się dwa rzędy liczące po 2 fotele rozstawione po dwóch stronach pojazdu z przejściem pomiędzy nimi, natomiast ostatni rząd obejmuje trzy fotele zamontowane obok siebie.

Duże przestronne wnętrze

Dzięki dużym gabarytom samochodu oraz przemyślanemu układowi miejsc, każdy z pasażerów ma do dyspozycji wystarczającą ilość przestrzeni, aby w wygodnych warunkach odbyć podróż. Jest to szczególnie ważne podczas długich przejazdów międzynarodowych z Polski na zachód Europy.  – Wiemy z doświadczenia, że aby podróż na długim dystansie np. z Podkarpacia do Holandii nie była uciążliwa, potrzebny jest pojazd zapewniający pasażerowi odpowiednio wysoki poziom komfortu podróżowania. Zdecydowaliśmy się kupić samochody marki MAN TGE z indywidualnie wykonaną zabudową, ponieważ spełniają one w 100% nasze potrzeby w tym zakresie. Są to duże pojazdy o długości prawie 6 m z bardzo wygodnymi fotelami rozstawionymi w sposób gwarantujący dużą ilość miejsca na nogi. - zapewnia Paweł Bak, dyrektor działu logistyki w Hoperze. 

przestronne wnętrze z zabudową Grabowski
 

Samochody posiadają wszystkie najważniejsze systemy bezpieczeństwa stosowane we współczesnych samochodach, a także kilka mniej oczywistych udogodnień dla pasażerów, m.in. możliwość ładowania urządzeń mobilnych podczas podróży za pomocą gniazd 12V oraz portów USB umiejscowionych w bezpośrednim sąsiedztwie foteli pasażerskich.

Zakupione samochody są doceniane nie tylko przez pasażerów. Kierowcy podkreślają wyjątkowo wygodną pozycję za kierownicą, którą zapewnia specjalny amortyzowany fotel z podstawą pneumatyczną oraz bogate wyposażenie (m.in. tempomat, bluetooth). Za napędzanie Manów odpowiadają z kolei dynamiczne silniki wysokoprężne o pojemności 2 litrów współpracujące z manualną 6-stopniową skrzynią biegów.

przestronne wnętrze z zabudową Grabowski
 
 

Jak kupić bilet?

Skorzystaj z wyszukiwarki  i kup bilet online lub zadzwoń i zarezerwuj przejazd: +48 22 269 20 82 (codziennie od 7.00-23.00 - również w weekendy).