Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przewozy do Niemiec i Holandii ze Świętokrzyskiego

20-08-2019

Miło nam poinformować, że poszerzamy obszar przewozów międzynarodowych o kolejne regiony Polski. W ten sposób skorzystać z wygodnych przejazdów adres-adres mogą nie tylko mieszkańcom Podkarpacia, Małopolski czy Śląska, ale także pasażerowie z centralnej części kraju.

 

Na skróty:

Przewozy międzynarodowe ze Świętokrzyskiego

Do tej pory Hoper dowoził pasażerów do Niemiec, Holandii i Belgii z południa Polski. Obsługiwany obszar przebiegał od granicy z Ukrainą, przez Podkarpacie, Małopolskę, Śląsk, Opolszczyznę i Dolny Śląsk aż do granicy niemieckiej.

Od września teren, z którego mogą zostać odebrani lub dowiezieni do Polski pasażerowie poszerza się o kolejne regiony. Z przewozów Hopera będą mogli skorzystać m.in. mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, a także mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, Pabianic, Kępna czy Oleśnicy. Obsługiwany obszar obejmuje także dużą ilość małych miejscowości, dzięki czemu wiele nowych osób może skorzystać z komfortowych przejazdów adres-adres bez konieczności czekania na dworcu czy przystanku.

przewozy-ze-świętokrzyskiego
 

Przewozy ze Świętokrzyskiego do Niemiec

Niemcy to kraj bardzo często odwiedzany przez naszych rodaków w celach zarobkowych czy edukacyjnych. Wiele Polaków decyduje się także na podróż do tego kraju ze względu na jego liczne, ciekawe atrakcje turystyczne. Wygodne przewozy door-to-door będą odpowiednią opcją, zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób pracujących czy uczących się zagranicą. 

Podobnie, jak miało to miejsce do tej pory, pasażerowie z nowo obsługiwanych obszarów dowożeni są do wielu dużych miast i mniejszych miejscowości na terenie Niemiec. Mieszkańcy Świętokrzyskiego są odbierani bezpośrednio spod drzwi swojego domu i dowożeni m.in. do Berlina, Drezna, Lipska, Frankfurtu, Bonn, Kolonii, Dortmundu czy Dusseldorfu.

przewozy-do-Niemiec
 

Komfortowe busy ze Świętokrzyskiego do Holandii

Tak samo jak Niemcy, Holandia cieszy się dużą popularnością wśród Polaków, którzy obierają sobie ten kraj jako cel wakacyjnej podróży czy miejsce pracy zarobkowej. Wygodna formuła naszych przejazdów pozwala dostać się pasażerom bezpośrednio spod drzwi swojego domu do pracy, hotelu, na lotnisko czy pod inną wybraną lokalizację.

przewozy-do-Holandii
 

Dzięki poszerzeniu obszaru naszych przewozów międzynarodowych kolejni pasażerowie mogą dojechać z nami do niemal każdej holenderskiej miejscowości. Najczęściej wybieranymi przez pasażerów destynacjami są: Amsterdam, s-Hertogenbosch, Amersfoort, Rotterdam, Den Helder, Tilburg, Eindhoven, Haga, Venlo czy Zwolle.

Wygodne przewozy międzynarodowe i wygodna rezerwacja

Tak, jak w przypadku naszej dotychczasowej oferty przewozów międzynarodowych i krajowych. Hoper zabiera pasażerów ze wszystkich większych miast i małych miejscowości na obsługiwanym obszarze. Podróż realizowana jest komfortowymi, 9-osobowym minivanami.

Szczególnie cenna dla pasażerów jest różnorodność form rezerwacji przejazdu. Bilet na przewozy międzynarodowe można kupić samodzielnie online, przez infolinię  22 269 20 82 lub w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów, takich jak Salonik Prasowy Kolporter w Kielcach czy Venus Travel w Busku-Zdroju. Lista wszystkich 75 punktów w województwie świętokrzyskim znajduje się na stronie www.hoper.pl/punkty-sprzedazy/swietokrzyskie.

Przewozy z domu pod dom ze Świętokrzyskiego także po Polsce

Warto również wspomnieć, że w czerwcu br. uruchomiliśmy dla mieszkańców Świętokrzyskiego przewozy z domu pod dom po Polsce. Trzy nowe trasy Przemyśl - Bygdoszcz,  Lublin - Kudowa-Zdrój oraz Wrocław - Busko-Zdrój umożliwiają przejazdy z okolic Kielc, Skarżyska-Kamiennej, Jędrzejowa, Chmielnika, Buska-Zdroju i Nowego Korczyna.

Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego mogą zwiedzić Dolny Śląsk, Opolszczyznę, Śląsk, Małopolskę, Lubelszczyznę, Podkarpacie, Łódzkie i Kujawy. Na nowych trasach można odnaleźć wiele aktrakcyjnych destynacji turystycznych, takich jak Kraków, Wrocław, Opole, Rzeszów, Przemyśl, Lublin, Ciechocinek czy Wieniec-Zdrój. Mieszkańcy Świętokrzyskiego mogą również zaplanować wyjazd do parku rozrywki w Chorzowie czy Zatorze.