Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Uruchamiamy przejazdy międzynarodowe Hopera

04-02-2019

Planujesz podróż do Berlina, Amsterdamu, a może Antwerpii? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Hoper poszerza swoją ofertę o przejazdy międzynarodowe.

Od lutego 2019 roku łączymy kompetencje Hopera w zakresie obsługi transportu adres-adres z doświadczeniem przewoźników międzynarodowych. Efektem tego są nowe, zagraniczne trasy Hopera obejmujące Polskę, Niemcy, Holandię oraz Belgię. Już dziś możesz wyszukać interesujący Cię przejazd za granicę na stronie www.hoper.pl.

Na skróty

Codzienny przewóz osób od drzwi do drzwi

Wygodne i bezpieczne, codzienne przejazdy międzynarodowe realizowane pod marką Hoper skierowane są dla każdego, niezależnie od celu podróży. Jest to idealna propozycja, zarówno dla indywidualnych turystów, rodzin z małymi dziećmi, jak i zatrudnionych przez agencje pracy za granicą.

Podobnie, jak w przypadku przejazdów krajowych, podczas kursów za granicę każdy pasażer jest odbierany spod drzwi swojego domu lub innego wybranego miejsca i dowożony pod wskazany adres. Codzienne przewozy do Niemiec, Holandii oraz Belgii nie są wykonywane na jednej, ustalonej trasie. Za każdym razem trasa jest indywidualnie dopasowywana do potrzeb naszych pasażerów, aby zapewnić im jak najwygodniejszy przejazd do miejsca docelowego. Transport międzynarodowy każdego dnia może odbywać się przez zupełnie inne miasta.

Lokalizacje obsługiwane przez Hopera można zobaczyć na mapie pod adresem hoper.pl/przewozy-miedzynarodowe, gdzie zakreślamy obszar, w ramach którego funkcjonuje nasz międzynarodowy przewóz osób. Analogicznie do przewozów krajowych, odbieramy naszych pasażerów nie tylko z dużych aglomeracji miejskich. Nasi kierowcy dojeżdżają również do bardzo wielu małych miejscowości zarówno w kraju, jak i za granicą.

Z których rejonów Polski można wybrać się Hoperem w zagraniczną podróż? Obecnie obsługujemy w tym zakresie południe kraju. Jest to pas terenu ciągnący się od granicy z Ukrainą przez okolice takich miast, jak Przemyśl, Sanok, Lubaczów, Krosno, Rzeszów, Mielec, Tarnów, Nowy Sącz, Kraków, Bielsko-Biała, Katowice, Jastrzębie-Zdrój, Opole, Wrocław, aż do granicy z Niemcami.

Przejazdy międzynarodowe do Niemiec

Przejazdy międzynarodowe do Niemiec

Przewozy do Niemiec cieszą się największym zainteresowaniem wśród Polaków odwiedzających naszego zachodniego sąsiada zarówno z powodów turystycznych, jak i zarobkowych. Agencje pracy za granicą wskazują Niemcy jako najpopularniejszy kierunek wyjazdów Polaków “za chlebem”. Stąd, łącząc adresy z Polski z adresami zlokalizowanymi za granicą w sposób naturalny zdecydowaliśmy się na  transport Polska-Niemcy.

Hoperowe busy do Niemiec codziennie odbierają pasażerów z polskich miejscowości, umożliwiając im wygodny dojazd wprost pod wybrany adres za naszą zachodnią granicą. Nasze przejazdy międzynarodowe łączą ze sobą liczne polskie miejscowości Podkarpacia, Małopolski, Śląska, Opolszczyzny i Dolnego Śląska z miejscowościami niemieckimi, m.in. Berlin, Dortmund, Drezno, Dusseldorf, Essen, Frankfurt, Hanower, Kolonia, Magdeburg czy Lipsk.

Przejazdy międzynarodowe do Holandii

Przejazdy międzynarodowe do Holandii

Pod względem liczby przyjmowanych turystów z Polski, Holandia plasuje się na dopiero 7. miejscu wśród państw Europy Zachodniej. Jednak agencje pracy za granicą przedstawiają Niderlandy jako jeden z najważniejszych kierunków migracji zarobkowej. Co szósty Polak, wyjeżdżający z Polski w celu podjęcia zatrudnienia, wybiera właśnie Holandię. Stąd, przewozy do Holandii są istotnym elementem naszej oferty transportowej.

Polski obszar rozpoczęcia lub zakończenia podróży zagranicznej jest dokładnie taki sam jak w przypadku transportu do Niemiec. Jeśli natomiast chodzi o Holandię, to obejmujemy swoją usługą niemal cały kraj. W szczególności jest to: Amsterdam, Eindhoven, Rotterdam, Haga, Maastricht, Middelburg, Utrecht, Tilburg i wiele innych małych i dużych, holenderskich miejscowości.

Przejazdy międzynarodowe do Belgii

Przejazdy międzynarodowe do Belgii


Dla gości z Polski Belgia jest atrakcyjna zarówno jako ciekawa destynacja turystyczna, jak i opłacalny kierunek migracji zarobkowej. Pod względem wysokości wynagrodzeń, zajmuje drugie miejsce w Europie. Nie dziwi więc fakt, że transport Polska-Belgia jest coraz bardziej popularny i rośnie liczba firm oferujących busy do Belgii.

Obecnie obsługujemy północny region Belgii z Antwerpią na czele, w którym znajduje się jedno z największych skupisk Polaków. Antwerpia, największy port Belgii, jest silnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym i handlowym. Oprócz miasta Rubensa, znanego z wielu ciekawych i wartych odwiedzenia atrakcji turystycznych, dojeżdżamy do takich miast, jak  Bree, Essen, Geel, Hasselt, Hoogstraten, Lommel, Maasmechelen czy Turnhout.

Jak zacząć?

Rezerwacji podróży można dokonać online w łatwy i szybki sposób dzięki naszej stronie internetowej www.hoper.pl. Na stronie hoper.pl/promocje oraz profilu na Facebooku fb.com/HoperemDoCelu na bieżąco informujemy o akcjach promocyjnych i rabatach. Dodatkową pomocą jest nasz całodobowy numer telefonu 222 692 082, gdzie można dowiedzieć się więcej o usługach Hopera, jak również zakupić bilet.

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>