Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wznowienie przejazdów międzynarodowych

30-04-2020

W związku ze znoszeniem obostrzeń dotyczących przemieszczania się, chcielibyśmy poinformować, że wznowiliśmy codzienne przejazdy do Niemiec, Holandii i Polski. Obsługiwany przez nas obszar pozostaje niezmienny i dostępny jest na naszej stronie w zakładce “Trasy międzynarodowe”.

Zasady bezpieczeństwa w pojazdach

Dokładamy wszelkich starań i wprowadzamy specjalne środki bezpieczeństwa, aby podróż  przebiegła naszym pasażerom bezpiecznie i jak najbardziej komfortowo. 

Zgodnie z regulacjami obowiązującymi obecnie w Niemczech, zredukowaliśmy tymczasowo ilość pasażerów podczas przejazdu do maksymalnie 7 osób. 

Dodatkowo, realizujemy gruntowną dezynfekcję busów po każdym kursie oraz udostępniliśmy pasażerom środek do dezynfekcji rąk każdemu pasażerowi. W dalszym ciągu obowiązuje także zakaz przejazdu dla osób z infekcją i gorączką. 

Przejazdy po Polsce

Przypominamy także, że duża część przejazdów Hopera po Polsce odbywać się będzie normalnie. Z powodu zaistniałej sytuacji tylko niektóre z nich zostały wstrzymane. Informacje dotyczące dostępności biletów na trasach krajowych zamieszczane są na naszej stronie, po wyszukaniu konkretnego połączenia.

 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami oraz najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi obecnych przejazdów na stronie www.hoper.pl/aktualnosci/aktualne-informacje-dla-pasazerow-w-zwiazku-z-koronawirusem