Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

#AkcjaPowrót Niemcy→Małopolska 24 i 25 października

19-10-2020

Uwaga! #AKCJApowrót Wszystkie połączenia na relacji Niemcy→Małopolska realizowane 24 i 25 października 2020 r. 20% taniej!

Niemcy→Małopolska taniej 20%

Planujesz powrót z Kolonii do Skawiny? A może z Iserlohn do Krakowa? Albo z Osnabrück do Dąbrowy Tarnowskiej? Nie ważne z z jakiej niemieckiej miejscowości i do jakiej lokalizacji w Małopolsce. Jeśli tylko znajdują się one w obszarze przewozów międzynarodowych Hopera, to możesz skorzystać z atrakcyjnej zniżki -20% na przejazd 24 lub 25 października br. Aby skorzystać z promocji wpisz kod rabatowy NM2425 podczas zakupów online lub podaj go zamawiając przejazd przez telefon.

Oferta nie łączy się z innymi promocjami i programem lojalnościowym Hoper Mile. Dotyczy przejazdów 24 lub 25 października 2020 r. Sprawdź, czy miejscowość jest w obszarze tras międzynarodowych: hoper.pl/przewozy-miedzynarodowe-hopera

Bezpieczna podróż Hoperem

Tarcza Hopera gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne przewozów krajowych i międzynarodowych Hopera. Nie musisz czekać w dużych skupiskach ludzi na dworcu czy na przystanku, nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Kierowca Hopera odbierze Cię wprost spod drzwi Twojego domu i zawiezie pod wskazany adres.

Bezpieczne przewozy Hoperem umożliwiają wprowadzone środki ochrony sanitarnej, takie jak ozonowanie i dezynfekcja, obowiązek podróży w maseczce czy pomiar temperatury. Dzięki Tarczy Hopera, w przypadku zakażenia, otrzymasz zwrot kosztów przejazdu, a w razie hospitalizacji nawet do 5000 zł. Więcej na temat Tarczy Hopera możesz dowiedzieć się ze strony: hoper.pl/tarcza