Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Wrocław, Mikołajki i Amerykę?

28-05-2021

Co łączy Wrocław, Mikołajki i Amerykę? Nasza trasa Wrocław-Suwałki, która wznawiamy w poniedziałek! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 6.06 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Wrocławia do Suwałk

Już dziś możesz kupić bilet do Wrocławia, Mikołajek czy mazurskiej Ameryki! Nasza trasa Wrocław⇔Suwałki rozpoczyna się w stolicy Dolnego Śląska i prowadzi w kierunku północno-wschodnim przez Łódź, Ciechocinek aż do Suwałk na Podlasiu. Wśród licznych dużych i bardzo małych miejscowości na tej trasie znajdziemy m.in. Oleśnicę, Sieradz, Pabianice, Kutno, Włocławek, Toruń, Brodnicę, Ostródę, Amerykę, Olsztyn, Mrągowo, Ełk i Augustów.  Więcej o tej trasie możesz przeczytać tutaj: Z Wrocławia na Mazury a dokładny przebieg trasy sprawdzisz tutaj.

Wyjazd do Mikołajek
 

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy LACZYMY-WMA10.  

Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach 28 maja do 6 czerwca 2021 r.

Bezpiecznie z Hoperem

Gwarantujemy bezpieczeństwo sanitarne przejazdów: wybierając podróż Hoperem nie czekasz w dużych skupiskach ludzkich na dworcach i przystankach. Ochronę sanitarną realizujemy przez m.in. ozonowanie i dezynfekcję, podróż w maseczce, pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. W razie zakażenia, Tarcza Hopera gwarantuje zwrot kosztów przejazdu.

Wybrane przejazdy na tej trasie:

Wrocław⇔Toruń

Ciechocinek⇔Olsztyn

Łódź⇔Augustów