Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

-10% na turnus w Świeradowie-Zdroju

02-06-2022

Wyjazd do Świeradowa-Zdroju to gwarancja pięknej okolicy i czystego górskiego powietrza. Uzdrowisko Świeradów słynie z bogatej oferty 120 rodzajów zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i SPA, w tym unikatowych w skali kraju i Europy zabiegów na bazie wód radonowych, wywaru z kory świerkowej, wód mineralnych i borowiny.

Uzdrowisko Świeradów w jednym ze swoich obiektów Sanus oferuje 10% rabatu na 8- i 15-dniowe pobyty lecznicze obejmujące m.in. bezpłatne korzystanie z basenu rehabilitacyjnego w Domu Zdrojowym, sauny i jacuzzi, gimnastykę poranną, kurację pitną wodą z radonem, cztery zabiegi dziennie zgodnie ze wskazaniem oraz początkowe badanie medyczne, doraźną opiekę pielęgniarską i lekarską. 

Długie spacery ścieżkami Parku Zdrojowego w Świeradowie-Zdroju, atrakcyjna lokalizacja, wyśmienita kuchnia oraz wyjątkowa oferta zabiegowa - to przepis na idealną, wiosenną regenerację. Pomyśl o zdrowiu ciała i ducha: uzdrowisko-swieradow.pl/wiosenne-rabatowanie-w-sanusie--10%25-%284zab.%29/package/uzdroswieradow/pl/36960