Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Agnieszka, Warszawa

podróżowała z 6-letnią córką

Skorzystałam dzisiaj pierwszy raz i jestem zachwycona. Trasa Ciechocinek - Warszawa z 6 latką :) podróż marzenie - fotelik dla dziecka, bezpieczna podróż, bezpieczne, czyste auto, kulturalny, sympatyczny kierowca... Po prostu same plusy. Od dzisiaj będziemy częstymi klientkami i oczywiście polecamy z calego serca.

Ewelina

Świetna podróż, kierowca, Pan Wiesław, jechał bardzo ostrożnie, ale również sprawnie i szybko. Świetny kontakt z kierowcą, punktualnie na czas, pod dom i na wyznaczone miejsce. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystamy.

Teresa

z Łodzi

Jestem bardzo zadowolona z podróży Hoperem z Mikołajek do Łodzi. W sobotę jedziemy Łódź Mikołajki. Super podróż, kierowca-rewelacja. Bus extra wygodny. Zawsze będę korzystać z adresu pod adres.

Kamila

Bez zbędnego rozpisywania się, powiem to jednym słowem "REWELACJA"! Gratuluje pomysłu i realizacji!

1. Odbierają z pod domu i zawożą dokładnie na miejsce przeznaczenia.

2. Nie musisz się tłuc MPK, czekać na przystankach i szarpać się z bagażami 😀

3. Czas podróży znacznie, znacznie krótszy niż PKS, komfort jazdy i sympatyczni kierowcy 😁

4. Gwarantowana przerwa na "siku", jeśli pęcherz przyciśnie 😉

5. Czujesz się zaopiekowany, nie jak worek ziemniaków który trzeba dostarczyć na miejsce.

Oby powstało jak najwięcej tras!!! POLECAM!

Natalia

pierwszy przejazd Hoperem

Pierwszy raz korzystałam z usług Hopera, ale jestem zachwycona. Kierowca, Pan Mariusz, przyjechał punktualnie, był mily, uśmiechnięty, atmosfera w aucie była świetna. Jeśli chodzi o cenę i czas, to biorąc pod uwagę, że korzystając z usług innych przewoźników trzeba dojechać na dworzec, to cena i czas są porównywalne, a odpada nam dźwiganie walizek, szukanie peronu i powrót z dworca po męczącej podróży. Dla mnie bomba!

Helena

trasa Karpacz-Katowice

Chcialabym serdecznie polecić skorzystanie z usług firmy Hoper - szczególnie trasa Karpacz-Katowice gdzie zostalam odebrana spod mojego domu i zawieziona pod same drzwi hotelu.

Katarzyna i Marcin

z Torunia

Dziekujemy kierowcy, panu Sebastianowi za wspaniałą podróż na trasie Torun-Kołobrzeg w dniu 09.09.2020 wyjazd z Torunia o 15. Życzę firmie, aby zatrudniala tak wspanialych, milych, rzeczowych kierowcow. Podróż minęła w parę chwil, choć to bylo 5 godz.

Krystyna

Jestem bardzo zadowolona z podróży z firmą Hoper, którą odbyłam 5 września na trasie Białystok-Kołobrzeg. Gorąco polecam.

Danuta

Bardzo polecam firmę Hoper. Podróż z Międzyzdrojów do Zielonej Góry minęła bardzo szybko. Dzięki Panu Tomkowi!

Klaudia

Jechałam 12.09.2020 z Zamościa do Kołobrzegu z Panem Sebastianem. Przemiły i bardzo rozsądny kierowca. Pozdrawiam i polecam Hopera😊

Halina

Szybko i bezpiecznie dotarłam do celu w obie strony. Polecam Hopera!

Agnieszka

Kolejna opinia o trasie i sympatycznej obsłudze. Genialna atmosfera jaka stwarzał kierowca Radek, sprawna i szybka trasa, otwartość na pomysły podczas podróży, i nawet krótkie zwiedzanie, jak widać można wszystko! Pozdrawiamy znad morza i życzymy szerokości!