Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Dorota,

trasa Gliwice-Włocławek

Polecam bez zastrzeżeń-bezproblemowo i punktualnie.

Bogumiła, Izbica

Bardzo jestem zadowolona- miły, młody kierowca zabrał mnie z miejsca zamieszkania i dowiózł do miejsca docelowego. Bardzo dziękuję 👍

Maria,

Polecam tego przewoźnika każdemu, a szczególnie osobom słabym, z dziećmi i tym, którym zależy, aby jak najszybciej dotrzeć do miejsca docelowego.

Izabela,

trasa z Augustowa do Gdańska

Bardzo polecam! Trasa Augustow-Gdańsk- pełna profeska, miło i przede wszystkim bezpiecznie 😘

Czesława,

przejazd Ciechocinek-Katowice

Naprawdę polecam Hopera- podróż wspaniała, kierowcy bardzo uprzejmi. Jechałam z Ciechocinka do Katowic. Polecam 😁

Paulina, Chełmno

Dołączam się do pozytywnych opinii. Sama korzystam z Państwa ofert krótko, ale za to zawsze na innej trasie i jestem zachwycona, zadowolona i polecam każdemu, o kim wiem, że podróżuje. Po prostu super opcja. Dziękuję za wszelką wyrozumiałość i cierpliwość do pasażerów. Wiem, że moją opinie podzielają inni Państwa klienci. 🙂 Ps. Serdeczne pozdrowienia i uznanie za ogromną kulturę i uprzejmość dla Pana Tomka, kierowcy na trasie Bydgoszcz - Wieliczka.

Alfreda,

Jechałam latem do Pogorzelicy- naprawde super!

Genowefa, Rzeszów

Dziękuję kierowcy, Panu Maciejowi, za miłą atmosferę podczas podróży w dniu 26.10.2019 r na trasie Rzeszów - Kudowa Zdrój.

Yana,

trasa Bieruń-Bydgoszcz

Jechałam 9.11. z firmą HOPER na trasie Bieruń-Bydgoszcz. Kierowcą był Pan Andrzej, polecam- miła, spokojna i bezpieczna podróż. Napewno jeszcze pojadę z Wami.

Mariola,

podróż na trasie Garwolin-Ciechocinek

Minęło trochę czasu od podróży (trasa: Garwolin-Ciechocinek z dnia 13.XI.2019r.).Tym niemniej chciałam bardzo serdecznie podziękować i pochwalić kierowcę  - Pana Rafała.Ten młody czlowiek  był bardzo pomocny, uczynny i tak miły, że kiedy jedna z pasażerek - moja mama (starsza osoba) zostawiła szal w busie, którym jechała, Pan Rafał jeszcze tego dnia odwiózł szal oferując się, że dostarczy go osobiście w umówione miejsce.

Postawa godna szczególnej pochwały na co chcę zwrócić uwagę Dyrekcji firmy, gdzie pracuje Pan Rafał (nazwiska nie znam). Jeszcze raz dziękuję w imieniu moim i całej naszej rodziny. Postawa fantastyczna!!!!!

Agata, Katowice,

Witam podróżowałam 29.11 z Radomia do Mysłowic z Panem Piotrem - kierowcą  polecam  szybko i do celu  a 1 grudnia wracałam z kierowcą Panem Adamem  polecam wszystkim, a ja dziękuję za miłą podróż  napewno jeszcze będę podróżowała z Hoper.pl

Grażyna, Dąbrowa Górnicza

Raz jechałam i na pewno pojadę przy najbliższej okazji- podróż super! 👍😄