Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet
Koszt: 2,58 PLN z VAT/min Usługę świadczy Progress Plus S.C. Oferta i bilety 703 402 802

Opinie klientów

Roman

wybrał Hopera zamiast jechać PKP

Chciałem się podzielić moja subiektywną opinia na temat firmy Hoper. Od momentu zakupu biletu w super promocyjnej cenie począwszy. Poprzez usługę od drzwi do drzwi. Przed planowanym przyjazdem kierowca poinformował mnie telefonicznie witając się miło że będzie za 10 min i z której strony budynku ma podjechać bym mógł wygodnie dotransportować się z bagażem do auta. Jazda z super kierowcą Panem Robertem ( duży plus za empatię i bardzo profesjonalne i jednostkowe podejście do każdego z przewożonych klientów ) należała do przyjemności . Posługiwanie się autem , skupienie a zarazem podzielność uwagi to duży atut tego młodego człowieka. Będę polecać znajomym tę usługę bo warto. Trafiłem na tę firmę przypadkiem z braku możliwości dojazdu „kochanym PKP" i dziś wiem że to był najlepszy wybór. Pozdrawiam, i życzę Hoper właśnie Takich kierowców trzymających standard obsługi na najwyższym poziomie, oraz wiele zadowolonych jak ja pasażerów 

Jolanta, Milicz

Firma jakich mało,wszystko dograne na 100%,jechałam do Ciechocinka i z powrotem.Jazda super,kierowca p.Robert super,punktualność super i jeszcze wiele superów.Będę polecać znajomym bo warto.

Rafał

powrót z urlopu

Raz jeszcze dziękujemy za bezpieczną i komfortową podróż powrotną z urlopu! Podałem informacje o Was dalej! Pozdrawiam 😊

Halina, Wrocław

podróż z Wrocławia

Szerokiej drogi i miłych pasażerów. Wszystkiego najlepszego dla całej ekipy HOPERA od zadowolonej pasażerki!

Jola, Orzysz

pracownik oświatowy

Jechaliśmy do Gdańska w dwie strony. Dojazd pod same drzwi. Bardzo miły kierowca Karol☺ Podczas jazdy szybko mija czas, polecam.

Barbara, Gdynia

emerytka, przejazd z Włocławka

Dobra, rzetelna informacja o zmianie terminu przyjazdu, sympatyczny kierowca p. Mirosław, bezpieczna jazda, miła atmosfera. Na pewno skorzystam nie raz i nie dwa.

Roksana, Wrocław

podróżowała na trasie Toruń-Turek

Polecam serdecznie !!😍 szybko, bezstresowo i bezpiecznie 🙂 Przejazd 10/10, lepszego nie mogłam sobie wyobrazić :D

Aleksandra, Koszalin

graphic designer

Świetna atmosfera przejazdu, bezproblemowy kontakt z przewoźnikiem, wygodne i komfortowe siedzenia, a co najważniejsze podróż od drzwi do drzwi bez stresu o stan bagażu. Czego chcieć więcej? Z czystego serca polecam, i jeszcze z pewnością nie raz skorzystam  

Helena, Trójmiasto

podróżowała z Gdańska do Trójmiasta

Korzystałam dziś po raz pierwszy z Państwa busa i muszę przyznać że jest super!! Kierowca - Pan Daniel - prawdziwy dżentelmen, wziął bagaż, zapakował, wypakował 😍 podróż minęła bardzo szybko, samochód czysty, kierowca bardzo sympatyczny. Będę polecać znajomym. Tak jakby taxi ale za normalne pieniądze. Dziękuję bardzo i oby wam biznes się dobrze kręcił. 

Zdzisława, Trójmiasto

podróżowała z Gdańska do Suwałk i z powrotem

Wielokrotnie jeździłam na trasie Gdańsk-Suwałki -Gdańsk. Ostatni przejazd był 01.12.2018.Jak do tej pory nie mam zastrzeżeń. Sympatyczni, kulturalni i profesjonalni kierowcy Pan Jan i Pan Karol. 

Janina, Szczecin

podróżowała na relacji Szczecin-Kołobrzeg

Wygodna podróż, od drzwi do drzwi...dosłownie..😉Sama doświadczyłam jadąc ze Szczecina do Kołobrzegu...👍

Henryka i Kazimierz, Wrocław

podróż z Wrocławia do Ciechocinka

Super Przewoźnik, mąż jechał 28.11.2018 do Sanatorium w Ciechocinku. Odebrano go z adresu domu a mieszkamy w Wilczycach. Nie było problemu, bardzo dobry kontakt telefoniczny z biurem i Kierowcą, zero problemów dostał mąż zniszkę na bilet. Jesteśmy BARDZO ZADOWOLENI, mamy wykupiony powrót z sanatorium. POLECAM. Naprawdę godni polecenia!