Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Wiesława,

Polanica-Zdrój

Ja z Wami jechałam do Dziwnowa w tym roku i z powrotem, w zeszłym też- SUPER! Polecam!

Magdalena

Ja jutro będę podróżować z Włocławka do Warszawy i to kolejna moja podróż z Hoperem. Jestem zadowolona z podejścia kierowców, kultury i życzliwości!

Mariola

Ja podróżowałam z Wami 2 razy- Pan kierowca Marek i Tomasz bardzo mili Panowie i pomocni. Polecam każdemu podróż z Wami - jest super!

Barbara

Podróżowałam tydzień temu- kierowca, pan Robert, super jechał! Podróż przebiegła sprawnie, szybko.

Joanna

wyjazd do Ciechocinka

Polecam Firmę Hoper, Super kierowcy, Pan Krzysztof i Pan Bogdan, przyjechali punktualnie na wcześniej umówioną godzinę, pod ustalone miejsce, nawet bagaż Pan kierowca pomógł mi wnieść. Jechałam do Ciechocinka z Kielc i z powrotem. Dziękuję ❤

Edyta

Piotrków Trybunalski

Trasa 25.08.2020 Piotrków Trybunalski - Mielno Unieście. Bardzo pozytywnie wspominam jazdę z Panem Bogdanem. Odjazd i przyjazd był na czas, wygodna jazda bez żadnych problemów. Polecam firmę Hoper. Pozdrawiam serdecznie Pana Bogdana, oby więcej takich kierowców!

Aniela

Bytom

Podróżowałam z Hoperem z Bytomia do Lądka Zdroju. Firma na wysokim poziomie. Bardzo miła obsługa i przyjemna, bezpieczna podróż w klimatyzowanym busie - polecam serdecznie

Patrycja

Łódź

Podróżowałam z Hoperem z Łodzi do Ostrody i na drugi dzień wracałam tą samą trasą z dziećmi. Kierowca bardzo wyrozumiały na przerwy częstsze, niż zawsze, ze względu na dzieci.

Firma na wysokim poziomie. Bardzo miła obsługa i przyjemna, bezpieczna podróż w klimatyzowanym busie - polecam serdecznie! Tym bardziej, że z tą firmą był to już mój 6. przejazd, trasa Łódź - Grudziądz, Łódź-Ostróda.

Jedyny minus to tylko taki, by firma pomyślała o zwiększeniu liczb przejazdów niż 1raz dziennie.

Danuta

Podróż Darłówko-Poznań. Miły, sympatyczny pan kierowca Tomasz. Polecamy! Gdybym miała jechać kolejny raz, to tylko z Panem Tomkiem. Pozdrawiam!

Dominika

trasa Wrocław-Ustka

Przyjechałam z dzieckiem wczoraj Hoperem z Wrocławia do Ustki. Sympatyczny kierowca Pan Tomasz przyjechał na czas, a podróż przebiegła w bardzo sympatycznej atmosferze i komfortowych warunkach. Po prawie 10 godzinach, które wcale się nie dłużyły dotarliśmy również na czas do celu. Polecam.

Beata, Łódź

przejazd na trasie Jastrzębia Góra - Łódź

Podróżowałam z Hoperem w dniu 3 lipca 2020 r. wracając z Jastrzębiej Góry do Łodzi. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa klienta. Pomocni i życzliwi kierowcy. Podróż w wygodnych, bezpiecznych warunkach. Jestem bardzo zadowolona. Na pewno będę korzystała z usług Hopera. Polecam również innym.

Monika

Polecam, są państwo bezkonkurencyjni!

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>