Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Paulina,

Świetna opcja podróżowania z punktu A do punktu B, szczególnie w przypadku, kiedy nie zna się miasta. Kontakt z kierowcą doskonały, podróż z Łodzi do Torunia minęła ekspresowo i w miłej atmosferze, zdecydowanie polecam! Jedyna rzecz, której bym sobie życzyła jako pasażer to więcej kursów, bo chętnie bym z Wami wróciła.

Małgorzata, Kalisz

Jesteście najlepsi i tak trzymać! Wiele razy korzystałam z Waszych usług i zawsze byłam zadowolona i myślę, że tak już zostanie.

Agata, Żegiestów

trasa Polanica-Zdrój - Kraków

Skorzystalam dzis 1 raz z Polanicy-Zdroju i nawet przed planowanym czasem dojazd do Krakowa. Miło, sympatycznie, kierowca, pan Sebastian, pomocny. Utwórzcie jeszcze trasy z Krynicy Zdroju i okolic, bo cieszyłyby sie dużym powodzeniem, bo to miejscowości uzdrowiskowe. Pozrawiam!

Ela, Warszawa

Wracałam w sierpniu 2019 r z Ciechocinka do Warszawy - było miło i wesoło!  Polecam!

Justyna,

przejazd na trasie Rzeszów-Bydgoszcz

Super. Kurs Rzeszów - Bydgoszcz mama ocenia na 5+! Wygodnie, komfortowo oraz bardzo miły Pan kierowca. Jeszcze skorzystamy z usług ;)

Agata, Rzeszów

Dziś wracałam z panem Krzysztofem- profesjonalny, miły i pomocny. Gratuluję kierowcy i proszę premie dla niego! Ekstra kierowca!

Anna,

trasa Bydgoszcz - Busko Zdrój

Przejazd 2.02. Bydgoszcz - Busko Zdrój. Tata jechał do sanatorium i był bardzo zadowolony z przejazdu. Jedynie drobny minus za to, że kierowca uzyskał od biura zły adres odbioru, przez co nastąpiło małe opóźnienie.

Danuta,

Podróżowałam na odcinku ponad 400km. Podróż przebiegała spokojnie i bezpiecznie. 

Ewa, Zabrze

trasa Lądek-Zdrój - Zabrze

We wrześniu jechałam z Lądka-Zdrój do Zabrza i jestem zadowolona z podróży!

Genowefa, Wrocław

 Korzystałam z tej usługi na przełomie grudnia i stycznia, do Ustronia morskiego. Jestem bardzo zadowolona- podziw dla panów kierowców. 

Alina, Żagań

Jeżdżę z Hoperem do Dziwnowa z Zielonej Góry, za każdym razem jestem zadowolona, w każdym calu profesjonaliści, pozdrawiam 😄

Zofia,

Podróżowałam Hoperem dwa razy 10.01 z Gliwic do Ciechocinka i 31.01 z Ciechocinka do Gliwic. Podróż spokojna szybka i bardzo wygodna, a kierowcy bardzo mili i sympatyczni.
Polecam Hopera 😉