Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Opinie klientów

Aurelia,

Świetni kierowcy- bardzo sympatyczni i pomocni.

Ewa,

Polecam serdecznie, przejazd z Panem Andrzejem Perfect!

Kulturalny, miły, świetnie prowadził auto. Do tego punktualnie- pełen profesjonalizm.

Teresa,

Trzy tygodnie temu korzystałam z tego przewozu, z pod domu i pod wskazany adres, i byłam zadowolona.

Iwona,

Dziękuję szefowi Hopera za szybką reakcję i umożliwienie powrotu do domu. Dziękuję kierowcy, panu Markowi za bezpieczną podróż. Nie wyobrażam sobie dalekiej podróży bez skorzystania z waszej profesjonalnej uslugi. Do zobaczenia, jak ten koszmar się skończy. Wdzięczna pasażerka

Barbara, Stronie Śląskie

Hoper to super firma! Polecam!

Krzysztof,

powrót z sanatorium w Busku-Zdroju

Miałem okazję skorzystać z firmy Hoper, wracając z sanatorium z Busko-Zdrój do Włocławka. Moja opinia jest krótka ale 100% pozytywna. Kierowca miły, pomocny, jechał bezpiecznie. Przyjechał na czas. przystanki zawsze kiedy trzeba. Gorąco polecam w/w firmę.

Marysia,

Korzystałam z przewozu firmy Hoper na trasie adres - adres do Buska Zdroju. Pan Mateusz spokojnie, bezpiecznie i profesjonalnie dowiózł Mnie do celu. Dziękuję i polecam.

Elżbieta,

Serdecznie dziękuję za możliwość podróżowania Hoperem. To niezwykła pomoc szczególnie dla ludzi starszych- wprost trudno jeszcze uwierzyć, że można planować podróż (nie prywatnie) od drzwi swojego domu pod wskazany adres! Dzięki, Dzięki!

Paulina,

Hoper to super solidna firma. Mam nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i jeszcze razem będzie nam dane pojeździć. Pozdrawiam Was Ciepło!

Paulina,

Świetna opcja podróżowania z punktu A do punktu B, szczególnie w przypadku, kiedy nie zna się miasta. Kontakt z kierowcą doskonały, podróż z Łodzi do Torunia minęła ekspresowo i w miłej atmosferze, zdecydowanie polecam! Jedyna rzecz, której bym sobie życzyła jako pasażer to więcej kursów, bo chętnie bym z Wami wróciła.

Małgorzata, Kalisz

Jesteście najlepsi i tak trzymać! Wiele razy korzystałam z Waszych usług i zawsze byłam zadowolona i myślę, że tak już zostanie.

Agata, Żegiestów

trasa Polanica-Zdrój - Kraków

Skorzystalam dzis 1 raz z Polanicy-Zdroju i nawet przed planowanym czasem dojazd do Krakowa. Miło, sympatycznie, kierowca, pan Sebastian, pomocny. Utwórzcie jeszcze trasy z Krynicy Zdroju i okolic, bo cieszyłyby sie dużym powodzeniem, bo to miejscowości uzdrowiskowe. Pozrawiam!