Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Opinie klientów

Małgorzata

Jak do tej pory, Hoper jest najlepszym przewoźnikiem w kraju i jest coraz więcej tras. Korzystałam i polecam.

Edyta

przejazd Gdańsk-Suwałki

Właśnie podróżuje z Gdańska do Suwałk i mam jak najlepsze wrażenie 😉 jazda przyjemna, płynna,kierowca uprzejmy,pomocny.Polecam👍

Lucyna

Panie konsultantami życzliwe, prfesjonalne, wszystko wyjaśnią i mają nieziemską cierpliwość.

Wiesław

Polecam- Korzystałem z tej firmy i jest bardzo dobrze zorganizowana!

Ula, Oleśnica

podróż z Piły do Wrocławia

Moja pierwsza podróż z Piły do Wrocławia - dzisiaj (01.07) z przemiłą współpasażerką Panią Anią i kierowcą Panem Krzysiem - rewelacyjna. kierowca punktualny, w aucie klima, przyjazd do Wrocławia o jakieś pół godziny przed planem, podczas podróży humory dopisywały a żartom nie było końca, mimo że nie znaliśmy się wcześniej - szczerze polecam :-)

İsmail, Bydgoszcz

Zdecydowanie polecam, ceny niskie, profesjonalni kierowcy. Jedynym minusem nie we wszystkich busach sa kontakty. Napewno w przyszlosci jeszcze z Wami pojade.

Beata

Muszę przyznać że kierowcy są bardzo sympatyczni,podróż szybko mija.

Joanna, Bydgoszcz

Z narzeczonym skorzystaliśmy dwa razy z Hopera. Niesamowita wygoda z tym odebraniem spod bloku. :D Ceny też atrakcyjne i sympatyczni kierowcy. Polecamy znajomym i na pewno skorzystamy jeszcze!

Jakub

Pełen profesjonalizm. Wygodnie i sprawnie.

Ewa, Poznań

Pełen profesjonalizm, punktualni, super obsługa klienta.

Józefa

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy HOPER, są wiarygodni, rzetelni, punktualni i bardzo mili kulturalni kierowcy - najpewniej jesteście godni polecenia.

Jan, Poznań

na trasie Ciechocinek-Poznań

Podróżowałem z wami 23.06.2019r na trasie Ciechocinek-Poznań Super 👍 nadmieniam, że jestem osobom niepełnosprwną, poruszającym się na wózku inwalidzkim. Bardzo wygodnie pomoc pana kierowcy i jego profesjonalizm zasługuje na pochwałę- brawo 👏 Bardzo dziękuję, wdzięczny pasażer.