Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Opinie klientów

Mariola,

podróż na trasie Garwolin-Ciechocinek

Minęło trochę czasu od podróży (trasa: Garwolin-Ciechocinek z dnia 13.XI.2019r.).Tym niemniej chciałam bardzo serdecznie podziękować i pochwalić kierowcę  - Pana Rafała.Ten młody czlowiek  był bardzo pomocny, uczynny i tak miły, że kiedy jedna z pasażerek - moja mama (starsza osoba) zostawiła szal w busie, którym jechała, Pan Rafał jeszcze tego dnia odwiózł szal oferując się, że dostarczy go osobiście w umówione miejsce.

Postawa godna szczególnej pochwały na co chcę zwrócić uwagę Dyrekcji firmy, gdzie pracuje Pan Rafał (nazwiska nie znam). Jeszcze raz dziękuję w imieniu moim i całej naszej rodziny. Postawa fantastyczna!!!!!

Agata, Katowice,

Witam podróżowałam 29.11 z Radomia do Mysłowic z Panem Piotrem - kierowcą  polecam  szybko i do celu  a 1 grudnia wracałam z kierowcą Panem Adamem  polecam wszystkim, a ja dziękuję za miłą podróż  napewno jeszcze będę podróżowała z Hoper.pl

Grażyna, Dąbrowa Górnicza

Raz jechałam i na pewno pojadę przy najbliższej okazji- podróż super! 👍😄

Jolanta,

trasa Katowice-Bydgoszcz

Miałam przyjemność podróżować Waszym busem na trasie Katowice-Bydgoszcz i z powrotem. Z czystym sumieniem mogę polecić Waszą firmę , na szczególne uznanie i wyróżnienie zasługują Wasi kierowcy: pan Andrzej i Tomasz- bardzo mili, uprzejmi, pomocni. Jazda z nimi to prawdziwa przyjemność. Jedynym mankamentem to ceny biletów, które różnią się znacznie. Uważam, że cena na poszczególnej trasie powinna być w miarę taka sama (wyjeżdżam z tego samego miejsca a cena zawsze jest inna). 

Krzysztof,

powrót z sanatorium

Powrót z sanatorium w Wieńcu Zdroju do Lublina busem firmy Hoper był bardzo przyjemy. Kierowca, Pan Rafał, bardzo uczynny, grzeczny, sprytny i cierpliwy. Serdecznie polecam usługi przewozowe firmy HOPER i, jak będę zmuszony podróżować na dalekich trasach, w pierwszej kolejności będę szukał ofert na hoper.pl. Szybko, sprawnie i bezpiecznie. Przejazd odbył się 24 X 2019 r.

Anna,

jeździ Hoperem już prawie 3 lata

Witam. Jeżdżę Hoperem już prawie 3 lata. Pierwszy raz jechałam, jak SuperPKS zamieniał się w Hopera. Już podczas pierwszego przejazdu zaskoczyła mnie fantastyczna atmosfera podczas jazdy. Podróż minęła mi jak pstryknięciem palca. Do tego stały kontakt, otwarci kierowcy na potrzeby pasażerów. Niesamowici kierowcy, którzy przewiozą spod domu do domu, szybko i bezpiecznie oraz bez żadnego stresu. 10-15 min przed przyjazdem kierowca zadzwoni, że bedzie pod adresem. Fantastyczna firma, polecam serdecznie osobom które nie spieszą się np na pociąg czy samolot.

Patryk,

Chciałem się podzielić wrażeniami z wczorajszej podróży, tzn. 29.10. Kierowca, pan Andrzej, bardzo miły, pomocny człowiek. Każdemu otwierał drzwi, pomagał zapiąć pasy oraz, gdy trzeba było sięgnąć coś z bagażu, nie grymasił, tylko szybciutko podał wskazaną torbę. Trasa minęła szybko miło i bezpiecznie :) polecam jak najbardziej firmę Hoper jak i pana Andrzeja, bo takich kierowców jest coraz mniej. Pozdrawiam :) 

Aneta,

trasa Paczkowo-Gniezno

Pozdrowienia dla kierowcy, Pana Tomasza trasa Paczkowo - Gniezno (Poznan-Włocławek), który dziś zawiozl syna do szkoły, był nawet przed czasem i dzięki temu syn zdążył na lekcje🧡

Urszula, Milicz

trasa z Koszalina do Wrocławia

Jechałam z Hoperem pierwszy raz, kierowca P. Marek. Jechałam z Koszalina do Wrocławia 25.10. Przejazd punktualny, kierowca bardzo sympatyczny, żadnego problemu. Polecam tą firmę

Zofia, Toruń

przejazd Toruń-Busko-Zdrój

Jechalam do Buska i po trzech tygodniach z powrotem. Fantastyczna forma podróżowania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkich. Szybko, punktualnie i bardzo sprawnie. A co najważniejsze- z bardzo miłą obsługą. Polecam i dziekuję.

Bożena,

przejazd z Bydgoszczy

Jestem bardzo zadowolona! Podróż z Bydgoszczy na południe z panem kierowcą, Aleksandrem. Przemiły, pomocny i towarzyski. POLECAM ! No i oczywiście komfort podróży bardzo dobry. 

Ela, Przemyśl

przejazd na trasie międzynarodowej

Wszystkim szczerze polecam firmę Hoper👍👍👍 Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej firmy, a w ubiegły czwartek podróżowałam na trasie Przemyśl- Baarlo (Holandia). Kierowca (Pan Paweł), to sympatyczny, komunikatywny, uczynny i przede wszystkim kulturalny człowiek. Dzięki niemu droga, choć daleka, minęła bardzo szybko❣️. Bezpiecznie dotarłam do celu. W przyszłości bez wahania na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy, gdyż cechuje ją pełen profesjonalizm. Obsługa klienta na wysokim poziomie, miła atmosfera w busie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kierowców😃😄 a w szczególności Pana Pawła, Kamila, Damiana i Mariusza 😘