Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Opinie klientów

Anna,

jeździ Hoperem już prawie 3 lata

Witam. Jeżdżę Hoperem już prawie 3 lata. Pierwszy raz jechałam, jak SuperPKS zamieniał się w Hopera. Już podczas pierwszego przejazdu zaskoczyła mnie fantastyczna atmosfera podczas jazdy. Podróż minęła mi jak pstryknięciem palca. Do tego stały kontakt, otwarci kierowcy na potrzeby pasażerów. Niesamowici kierowcy, którzy przewiozą spod domu do domu, szybko i bezpiecznie oraz bez żadnego stresu. 10-15 min przed przyjazdem kierowca zadzwoni, że bedzie pod adresem. Fantastyczna firma, polecam serdecznie osobom które nie spieszą się np na pociąg czy samolot.

Patryk,

Chciałem się podzielić wrażeniami z wczorajszej podróży, tzn. 29.10. Kierowca, pan Andrzej, bardzo miły, pomocny człowiek. Każdemu otwierał drzwi, pomagał zapiąć pasy oraz, gdy trzeba było sięgnąć coś z bagażu, nie grymasił, tylko szybciutko podał wskazaną torbę. Trasa minęła szybko miło i bezpiecznie :) polecam jak najbardziej firmę Hoper jak i pana Andrzeja, bo takich kierowców jest coraz mniej. Pozdrawiam :) 

Aneta,

trasa Paczkowo-Gniezno

Pozdrowienia dla kierowcy, Pana Tomasza trasa Paczkowo - Gniezno (Poznan-Włocławek), który dziś zawiozl syna do szkoły, był nawet przed czasem i dzięki temu syn zdążył na lekcje🧡

Urszula, Milicz

trasa z Koszalina do Wrocławia

Jechałam z Hoperem pierwszy raz, kierowca P. Marek. Jechałam z Koszalina do Wrocławia 25.10. Przejazd punktualny, kierowca bardzo sympatyczny, żadnego problemu. Polecam tą firmę

Zofia, Toruń

przejazd Toruń-Busko-Zdrój

Jechalam do Buska i po trzech tygodniach z powrotem. Fantastyczna forma podróżowania. Bardzo dziękuję i polecam wszystkich. Szybko, punktualnie i bardzo sprawnie. A co najważniejsze- z bardzo miłą obsługą. Polecam i dziekuję.

Bożena,

przejazd z Bydgoszczy

Jestem bardzo zadowolona! Podróż z Bydgoszczy na południe z panem kierowcą, Aleksandrem. Przemiły, pomocny i towarzyski. POLECAM ! No i oczywiście komfort podróży bardzo dobry. 

Ela, Przemyśl

przejazd na trasie międzynarodowej

Wszystkim szczerze polecam firmę Hoper👍👍👍 Już kilkakrotnie korzystałam z usług tej firmy, a w ubiegły czwartek podróżowałam na trasie Przemyśl- Baarlo (Holandia). Kierowca (Pan Paweł), to sympatyczny, komunikatywny, uczynny i przede wszystkim kulturalny człowiek. Dzięki niemu droga, choć daleka, minęła bardzo szybko❣️. Bezpiecznie dotarłam do celu. W przyszłości bez wahania na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy, gdyż cechuje ją pełen profesjonalizm. Obsługa klienta na wysokim poziomie, miła atmosfera w busie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich kierowców😃😄 a w szczególności Pana Pawła, Kamila, Damiana i Mariusza 😘

Ula,

Zdecydowanie polecam! Rezerwacja super szybka i przyjemna. Kierowca był na czas i wcześniej jeszcze zadzwonił potwierdzić, że za 15 min. będzie. Niestety nie znam imienia kierowcy, który był bardzo miły i pomocny, więc zdecydowanie na Plus od początku do końca 😊 10/10 !

Jolanta,

Spokojna, ale zdecydowana jazda do celu i miła atmosfera.

Elżbieta, Lublin

podróż do sanatorium

Podrozowałam z Ciecierzyna koło Lublina, spod drzwi domu do Ciechocinka, pod drzwi sanatorium. Polecam taką podróż każdemu. Szybko, sprawnie, a kierowca, p. Łukasz, bardzo sympatyczny.

Maria,

trasa Ruda Śląska-Rzeszów

Najlepsza firma przewozowa w Polsce. Podróżowałam 15.10.19. z Rudy Śląskiej do Rzeszowa. Kierowca był bardzo życzliwy i uczynny. Z całego serca polecam tą firmę każdemu❤️😍.

Agata,

Bardzo polecam, wygoda i atmosfera, jaka stworzył Pan Aleksander sprawiła, ze podróż z Rzeszowa do Torunia przebiegła lekko i przyjemnie