Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Kierowcy Hopera - opinie pasażerów
 

Poznaj naszą ekipę kierowców, którzy dbają o to, aby Twoja podróż była wygodna i bezpieczna.  Poniżej przedstawiamy fragmenty recenzji klientów, którzy wypełnili przesłane przez nas ankiety po skorzystaniu z usług Hoper. 

 

 

 

Kierowca Alan: Kierowca był pomocny, miły. Jechał bardzo bezpiecznie. Kierowca to  pan Alan. Życzę Państwu więcej takich kierowców. Na pewno będę korzystała z Państwa usług.

 

 

Kierowca Andrzej: Pan Andrzej jechał bardzo bezpiecznie, dbał o pasażerów, podczas podróży był bardzo grzeczny, pomocny i kulturalny. Kierowca anioł. Przy następnej podróży chętnie skorzystam z państwa usług. 

 

 

Kierowca Bogusław: Kierowcę Hopera  oceniam bardzo pozytywnie: grzeczny, kulturalny, pomaga zawsze przy bagażach. Bardzo punktualny. Czuję się bezpiecznie. Jeżdżąc Hoperem na pewno skorzystam jeszcze nie raz z tej firmy.

 

 

Kierowca Klaudia: Podróż przebiegła bardzo przyjemnie. Pani Klaudią miła, kulturalna. Pani kierowca umiliła nam podróż rozmową. Było tak miło, że podróż minęła bardzo szybko.

 

 

Kierowca Krzysztof: Podróż z Panem Krzysztofem bardzo bezpieczna, miła, komfort jazdy wysoki. Kierowca bardzo uprzejmy, komunikacyjny, grzeczny i pomocny. Czego brakuje zazwyczaj kierowców w przewozach. Jestem miło zaskoczona i polecam.

 

 

Kierowca Waldemar: Dwa dni pod rząd korzystałam z usług Hopera. W obu przypadkach kierowcą był p. Waldemar. Bardzo przyjemna podróż, szybko i  bezproblemowo. P. Waldemar przesympatyczny, pomocny, dowcipny i można z nim porozmawiać na każdy temat. Szczerze polecam wszystkim :)

 

 

Kierowca Janusz: Wielki szacunek dla pana kierowcy Janusza: pomocny, sympatyczny, zapewnia poczucie bezpieczeństwa podczas podróży. Dba o każdego podróżnego.

 

 

Kierowca Mirosław: Wspaniały Kierowca, uczynny i bardzo kulturalny, prawdziwy gentleman.

 

 

Kierowca Dariusz: Sprawny kierowca, bardzo uprzejmy i pomocny. Jest db wizytówką firmy. Bije na głowę kierowców z Flixbusa! 

 

 

Kierowca Arkadiusz: Podróż Hoperem oceniam bardzo pozytywnie... a w szczególności Pana Arkadiusza!!!! Bardzo przesympatyczny, kulturalny i pomocny człowiek!

 

 

Kierowca Robert: Przejazd minął w bardzo miłej atmosferze aż żal było opuszczać pojazd. Dawno nie spotkałam tak grzecznego i przyjaznego kierowcy w komunikacji. 

 

 

Kierowca Jacek: Super uprzejmy i pomocny kierowca. Bardzo dobry za kierownicą  dlatego podróż  była bardzo miła i bezpieczna. Tylko takich kierowców życzę państwu w waszej firmie. 

 

 

Kierowca Piotr: Pan Piotr bardzo uczynny i serdeczny człowiek.  Rozmowny i znający dobrze trasę bardzo pomocny. Jestem osobą  niepełnosprawną potrzebującą pomocy a Pan Piotr wręcz jak anioł pomagał nie tylko mnie ale wszystkim pasażerom. Gratuluję Wam takiego pracownika. 

 

 

Kierowca Sławomir: Przy takim kierowcy jak Pan Sławomir Hoper będzie dla firmy działał do końca świata i jeden dzień. Zatrudnić samych takich kierowców jak Pan Sławomir i nie będzie problemów - uprzejmy, miły i pomocny.

 

 

Kierowca Dominik: Wielki profesjonalizm kierowcy Dominika. Bardzo pomocny, kulturalny, przesympatyczny. Komfort jazdy znakomity. Taki pracownik to skarb. 

 

 

Kierowca Aleksander: Pan Aleksander to bardzo uczynny i spokojny kierowca. Zaimponował mi cierpliwością i sposobem wyjaśniania wszelkich pytań, choć my, pasażerowie, nie zawsze zachowujemy się poprawnie i grzecznie. Udzielał informacji o innych trasach Hopera i usługach, promocjach.

 

 

Kierowca Ryszard: Pan Ryszard to kierowca z powołania. Uprzejmy, pomocny i zawsze na czas.

 

 

Kierowca Eugeniusz: Pierwszy raz jechałam hoperem i cieszę się, ze trafiłam na Pana Eugeniusza. Podczas całej podróży do Torunia czułam sie bardzo bezpiecznie, a pozytywne nastawienie Pana Kierowcy tylko umiliła całą podróż. Nie mam żadnych zastrzeżeń :)

Bardzo dobra i profesjonalna praca kierowcy.

 

 

Kierowca Patryk: Wspaniały kierowca. Mily, pomocny, bardzo bezpieczna podróż. Dzięki p. Patrykowi będę planować kolejne podróże z Hoperem.

 

 

Kierowca Filip: Wielkie podziękowania dla Pana Filipa. Moja mama wróciła z sanatorium zachwycona podróżą oraz spokojem, opieką i empatią jaką otoczył ją kierowca - Pan Filip. Wielkie brawa za komunikację z kierowcą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszej drogi powrotnej. Oby więcej takich osób,  a na pewno pasażerowie będą zadowolenie. Doceniajcie takich pracowników, są Wasze wizytówką ;) Trasa Ciechocinek - Zielona Góra przebiegła pomyślnie i w miłej atmosferze.

 

 

Kierowca Kamil: Super osoba. Widać, że robi to, co lubi. Bardzo dobry kontakt z ludźmi. Opieka pełna przed wyjazdem i podczas podróży. Dziękuję .

Podróż minęła szybko i sprawnie, Pan Kamil kierowca jechał płynnie, bezpiecznie i przepisowo na 5 z plusem.

 

 

Kierowca Andrzej: Bardzo przyjemna i bezpieczna podróż. Przyznam szczerze, że nigdy nie spotkałem tak przyjaznego i sympatycznego kierowcę. Dziękuję.

 

 

Kierowca Grzegorz: Jestem jak najbardziej zadowolona. Miałam przyjemność ? jechać z panem Grzegorzem po raz kolejny i stwierdzam, że to świetny kierowca, miły, z poczuciem humoru. Podróż przebiegła szybko, bez spóźnień. Pozdrawiam serdecznie całą załogę Hopera.

 

 

Kierowca Mirosław: Pan Mirek jest jak zawsze grzeczny, spokojny i bardzo uczynny.

 

 

Kierowca Pan Maciej na dzisiejszej trasie Ustronie Morskie - Pabianice, to człowiek niezwykle uczynny, pomocny i uśmiechnięty. Podróż z takim kierowcą sprawia że mógł bym jeździć z Wami 24/h. Wielkie podziękowania dla Pana Macieja za cudowną podróż, a dla szefostwa Hoper, wyrazy uznania za dobór tak profesjonalnej i miłej kadry kierowców. Brawo!!!

 

 

Kierowca Ryszard: Pan kierowca bardzo uprzejmy, samochód bardzo czysty. Profesjonalne prowadzenie auta. Dziekuję. Nie musiałam się niczego obawiać, jazda bezpieczna. Dziekuję

 

 

Kierowca Bartosz: Nie miałam lepszego kierowcy w życiu. Polecę go każdemu. Moja 7 letnia córka też zachwycona. Pan z poczuciem humoru, kulturalny, pomocny, profesjonalny. Po prostu Pan Mniam! Dziękujemy!

 

 

Kierowca Marcin: Pan Marcin jest świetnym kierowcą, przez całą podróż dbał o to, żeby wszystkim pasażerom było wygodnie i komfortowo pod względem temperatury oraz proponował zatrzymanie się na toaletę, pomógł też z bagażami i drzwiami. Polecamy tego kierowcę, mamy nadzieję na kolejną podróż z tak kulturalnym i uczynnym człowiekiem:)

 

 

Kierowca Dariusz: Kierowca, pan Dariusz, bardzo miły, uprzejmy i bardzo troskliwy. Pomógł mojej 80-letniej mamie, którą wiózł, z walizką i wykazał się ogromną empatią. Bardzo dziękuję.

 

 

Kierowca Tomasz: Kierowca bardzo cierpliwy, bezproblemowy, uśmiechnięty, wsłuchujący się w potrzeby pasażerów, a przede wszystkim pomagający przy bagażach, wysiadaniu, orientacji w terenie podróży. 

 

 

Kierowca Kamil: Świetny kierowca to i bardzo dobra podróż ? Pan Kamil spisał się na medal ? ? z takim kierowcą to można bezpiecznie dojechać nawet na koniec świata ?

 

 

Kierowca Paweł: Pan Paweł to bardzo miły człowiek, jazda z nim to prawdziwa przyjemność, oby wszyscy kierowcy byli tak uczynni do pasażerów, jak Pan Paweł.

 

 

Kierowca Robert: Pan Robert jest sympatyczny, opanowany i pomocny w podróży. Duży szacunek dla niego!!!

 

 

Kierowca Jakub: Wielkie ukłony dla kierowcy pana Jakuba. Przemiły człowiek, empatyczny, kulturalny. Dziękuję za wspólną podróż.

 

 

Kierowca Artur '76: All was great! Very experienced and very accurate driver. Also what very important, driver was very careful about old ladies.

 

 

Kierowca Artur '79: Kierowca Artur był wyjątkowy. Jest to osoba z bardzo dobrymi manierami. Kultura osobista, bardzo spokojny, opanowany, bardzo pomocny w całej podróży. Podróż minęła spokojnie i bezpiecznie. Zatrudniacie Państwo wspaniałych ludzi, a Pan Artur jest Wyjątkowym Człowiekiem.

 

 

Kierowca Andrzej '75: Miałam wielkie szczęście, że podróż w obie strony mogłam odbyć z panem Andrzejem. Jest bardzo miły, pomocny, punktualny. Jedzie tak płynnie, że w ogóle nie czuje się tych godzin spędzonych w busie. Polecam każdemu taką formę podróży. Plusem jest również to, że Hoper przyjeżdża na miejsce. Cudna sprawa dla ludzi starszych. Dziękuję panie Andrzeju.

 

 

Kierowca Mateusz '97: Warunki pogodowe było bardzo niebezpieczne , ale przejazd jak najbardziej 5/5 ! Kierowca Pan Mateusz bardzo miły, kulturalny jak najbardziej polecam ! :*

 

 

Kierowca Artur '81: Miła obsługa, kierowca bardzo uczynny i punktualny. W warunkach trudnych zachował wszelką ostrożność aby dowiózł pasażerów do celu. Bardzo dziękuję Panu Arturowi

 

 

Kierowca Robert '65: W towarzystwie pana Roberta podróż minęła szybko, bezpiecznie i sympatycznie. Dziękuję

 

 

Kierowca Tomasz '63: Bardzo sympatyczny kierowca, zapewnił wystarczającą ilość przystanków, jechał plynnie i bezpiecznie. Dziękuję bardzo.

 

 

Kierowca Zbigniew '65: Podróż w miłej atmosferze, kierowca przyjemnym rozmówcą, bezpieczna jazda, postój na prośbę pasażera.

 

 

Kierowca Adrian '90: Jestem bardzo zadowolona z podróży. Kierowca przesympatyczny, kulturalny. Podróż przebiegła bezpiecznie. Kierowcę oceniam na 6+? Napewno skorzystam niejednokrotnie.

 

 

Kierowca Andrzej '59: Dzisiejsza podróż była bardzo przyjemna. Niezwykle uprzejmy i życiowy kierowca Pan Andrzej. Niesamowite podejście do swojej pracy i bardzo otwarty na ludzi człowiek. Z takim gościem od razu chce się podróżować  i obym częściej Pana Andrzeja spotykała na tej trasie i nie tylko na tej.

 

 

Kierowca Łukasz '89: Pan Łukasz to suuuper kierowca, bardzo miły i uczynny dla pasażerów... podróż z takim kierowcą chociaż długa jest przyjemnością.

 

 

Kierowca Krystian '88: Ogromnie bezpieczna podróż i sprawna oraz kulturalna opieka kierowcy.

 

 

Kierowca Krzysztof '94: Ocena na 6 z plusem. Super podróż. Pan Krzysztof - kierowca godny polecenia

 

 

Kierowca Włodzimierz '73: Brawa dla kierowcy Pana Włodzimierza. Kulturalny pomocny. Wszystko bez opóźnień. Podróż z tym Panem to sama przyjemność.

 

 

Kierowca Andrzej '71: Ogromnie bezpieczna podróż i sprawna oraz kulturalna opieka kierowcy.

 

 

Kierowca Mateusz '93: Ocena na 6 z plusem. Super podróż. Pan Krzysztof - kierowca godny polecenia

 

 

Kierowca Mariusz '71: Brawa dla kierowcy Pana Włodzimierza. Kulturalny pomocny. Wszystko bez opóźnień. Podróż z tym Panem to sama przyjemność.

 

 

Kierowca Adam '94: Kierowca Pan Adam wykazał się znakomitą bezpieczną jazdą, niezwykle miły i uprzejmy, młody człowiek.

 

 

Kierowca Jacek '71: Przesympatyczny, pomocny kierowca dzięki któremu podróż minęła w miłej atmosferze.

 

 

Kierowca Jarosław '69: Kierowca był wspaniały, uśmiechnięty, pogodny, troskliwy, pomagał nam przy w siadaniu. Troskliwy, wspaniały człowiek.

 

 

Kierowca Wojciech '74: Pan Wojciech człowiek na właściwym miejscu, kulturalny i uśmiechnięty. Był bardzo pomocny przy bagażach, otwarty na nasze potrzeby np. postoju. Polecam.

 

 

Kierowca Wiesław '74: Kierowca Pan Wiesław bardzo uprzejmy i kulturalny. Pomagał mi przy wsiadaniu i wysiadaniu, gdyż byłam nie w pełni sprawna, z laską, po urazie kręgosłupa. Dziękuję Mu za tę opiekę. Przysyłał SMSy o czasie przyjazdu. Jechał bardzo bezpiecznie. Podróż z takim Kierowcą to super podróż.

 

 

Kierowca Artem '84: Podróż odbyła się bardzo miła i bezpieczna. Pan Artem młody człowiek bardzo miły i opiekuńczy dla pasażerów. Ujęło mnie, w jaki sposób traktował starsze osoby udzielając im szczególnej opieki. Wielki plus dla tego człowieka.

Chcesz okazać wdzięczność osobie, która włożyła serce w to, aby Twoja podróż była przyjemna i bezpieczna? Praca naszych kierowców warta jest gestów wdzięczności - przekaż napiwek online.