Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Wyjazd nad morze Hoperem

22-05-2020

Jechałam z dwiema córkami nad morze. No rewelacja!!! - poszerzona oferta tras daje więcej możliwości wyjazdu nad morze Hoperem. Międzyzdroje, Kołobrzeg, Dąbki, Darłowo, Ustka, Władysławowo, Trójmiasto - to tylko niektóre miejscowości obsługiwane przez nasze, cztery już, trasy prowadzące nad morze. 

Bezpieczeństwo sanitarne w podróży

12-05-2020

W związku z koronawirusem przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania oraz podstawowe zalecenia dla podróżnych. Jednocześnie informujemy, że z racji na dynamiczny rozwój sytuacji, niektóre wskazania oraz sposoby postępowania mogą w przyszłości ulec zmianie.

Wyjazd do sanatorium? Hoperem!

05-05-2020

Stawiamy na komfort i wygodę podróży, aby umożliwić przyjazny wyjazd do sanatorium dla seniorów, młodszych kuracjuszy, jak i dzieci, które wybierają się do uzdrowiska z rodzicem. 

Wznowienie przejazdów międzynarodowych

30-04-2020

W związku ze wznowieniem przejazdów międzynarodowych, pragniemy poinformować, że wprowadzamy specjalne środki bezpieczeństwa, aby podróż przebiegła naszym pasażerom bezpiecznie i jak najbardziej komfortowo.

Wyjazd do SPA nad morzem Hoperem

15-04-2020

Wybierz się Hoperem do jednego z hoteli SPA nad morzem. Nadmorskie placówki oferują szeroki wachlarz dedykowanych ofert, jak na przykład SPA dla seniorów, czy SPA dla firm.

Wyjazd nad jezioro? Hoperem!

02-04-2020

Dzięki poszerzonej w tym roku ofercie przewozów adres-adres, podróżujący Hoperem mogą dojechać już nie tylko na Pojezierze Mazurskie, Suwalszczyźnę czy Pojezierze Drawskie, ale także na Pojezierze Gnieźnieńskie, Myśliborskie, nad jeziora przybrzeżne czy nad jezioro Malta w Poznaniu.

Wyjazd do parku rozrywki Hoperem

16-03-2020

Planujesz z rodziną wizytę w Energylandii, wesołym miasteczku w Chorzowie lub Grudziądzu? Hoper umożliwi Ci wygodny dojazd spod drzwi Twojego domu bezpośrednio pod wejście parków rozrywki. 

Dojazd do Ciechocinka z Olsztyna i Suwałk - czyli nowa trasa Hopera

04-03-2020

Poszerzamy swoją ofertę o kolejną trasę krajową Suwałki-Włocławek, łącząc Kujawy z Warmią i Mazurami oraz częścią Podlasia. Nowa propozycja przejazdów Hoperem ułatwia dojazd do Ciechocinka i Wieńca-Zdroju mieszkańcom Olsztyna w wygodnej formie od adresu do adresu. Więcej >>

 

Japońska inwestycja w Hopera!

17-02-2020

Miło nam poinformować, że na początku roku 2020 Sumitomo Corporation kupiło 12% akcji w spółce Teroplan, która jest właścicielem marki Hoper. Pieniądze otrzymane z tej inwestycji zostaną przeznaczone na rozwój krajowych i międzynarodowych przejazdów. Więcej >>