Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Aktualności

Przewozy do Niemiec i Holandii ze Świętokrzyskiego

20-08-2019

Miło nam poinformować, że poszerzamy obszar przewozów międzynarodowych o kolejne regiony Polski. Da to możliwość skorzystania z wygodnych przejazdów adres-adres, już nie tylko mieszkańcom Podkarpacia, Małopolski czy Śląska, ale także pasażerom z centralnej części kraju.

Wyjazd do parku rozrywki Hoperem

06-08-2019

Planujesz z rodziną wizytę w Energylandii, wesołym miasteczku w Chorzowie lub Grudziądzu? Hoper umożliwi Ci wygodny dojazd spod drzwi Twojego domu bezpośrednio pod wejście parków rozrywki. 

Hoperem do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie!

01-08-2019

Dla wszystkich miłośników bajek mamy świetną wiadomość! Do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie można dojechać Hoperem!

Hoperowe busy z Podkarpacia do Holandii - o czym musisz wiedzieć przed podróżą?

19-07-2019

Hoper to nie tylko wygodne przejazdy od adresu do adresu po Polsce, ale także komfortowe przewozy międzynarodowe. Poniżej opisujemy krótko jak wygląda nasz transport do Niemiec, Holandii i Belgii.

Poznań-Włocławek: wydłużamy trasę z Wielkopolski na Kujawy!

12-07-2019

Wydłużamy trasę z Wielkopolski na Kujawy aż do Włocławka: Poznań-Ciechocinek zmienia się w Poznań-Włocławek. W ten sposób, podróżujący Hoperem mają możliwość wybrać się w podróż z Poznania nie tylko do ciechocińskiego uzdrowiska, ale również do Wieńca-Zdroju.

 

Dojazd do Ciechocinka z Poznania, czyli nowa trasa Hopera

12-07-2019

Wielu ciechocińskich kuracjuszy wyczekiwało dobrego połączenia z Poznaniem. Teraz przejazd Poznań-Ciechocinek jest już dostępny. Po połączeniach Gdańsk-Ciechocinek, Wrocław-Ciechocinek i niedawno uruchomionej trasie z Krakowa, Katowic i Łodzi do Ciechocinka, Poznań jest kolejną odpowiedzią na zapytania ze strony podróżnych i fanów naszych przejazdów.

Z Gór Stołowych aż na Lubelszczyznę, czyli nowe możliwości podróży z Hoperem!

04-07-2019

3 lipca została uruchomiona kolejna krajowa trasa Hopera, Lublin - Kudowa-Zdrój. Przebiega ona przez atrakcyjne tereny Lubelszczyzny, Kielce, Olkusz, Katowice, Opole aż do Kotliny Kłodzkiej. Pierwsze przejazdy na nowej trasie zostały zaplanowane na 22 lipca, natomiast bilety są już dostępne w sprzedaży.

Hoperem do Kotliny Kłodzkiej!

27-06-2019

27 czerwca ruszyła sprzedaż biletów na dziesiątą, krajową linię Hopera. Tym razem umożliwia ona wygodny przejazd od adresu do adresu mieszkańcom południowej Polski - od Przemyśla, przez Rzeszów, Kraków, Katowice, Opole aż do Kotliny Kłodzkiej. 

Hoper na granicy kultur

18-06-2019

Uruchomiona dziewiąta trasa Hopera umożliwia dotarcie mieszkańcom województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i świętokrzyskiego na Podkarpacie, aż do Przemyśla, na granicę kultur: wschodu i zachodu. Bilety już są dostępne w sprzedaży.