Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Japońska inwestycja w Hopera!

17-02-2020

Miło nam poinformować, że na początku roku 2020 Sumitomo Corporation kupiło 12% akcji w spółce Teroplan, która jest właścicielem marki Hoper. Pieniądze otrzymane z tej inwestycji zostaną przeznaczone na rozwój krajowych i międzynarodowych przejazdów adres-adres.

Wyjazd na ferie Hoperem!

14-01-2020

Zaplanuj swoje ferie z Hoperem i odwiedź wiele ciekawych miejsc w Polsce i za granicą! Podróżuj komfortowo spod drzwi swojego domu, nie martw się przesiadkami czy długim oczekiwaniem na dworcu i przystanku.

Wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy Hoperem

10-12-2019

W dużych polskich miastach otwierane są jarmarki świąteczne. Do wielu z nich dojechać można Hoperem. Wprowadzając w tym roku przewozy międzynarodowe udostępniliśmy również wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy za granicą.

Wyjazd do SPA nad morzem Hoperem

21-11-2019

Wybierz się Hoperem do jednego z hoteli SPA nad morzem. Nadmorskie placówki oferują szeroki wachlarz dedykowanych ofert, jak na przykład SPA dla seniorów, czy SPA dla firm. 

Wyjazd nad jezioro? Hoperem!

02-09-2019

Dzięki poszerzonej w tym roku ofercie przewozów adres-adres, podróżujący Hoperem mogą dojechać już nie tylko na Pojezierze Mazurskie, Suwalszczyźnę czy Pojezierze Drawskie, ale także na Pojezierze Gnieźnieńskie, Myśliborskie, nad jeziora przybrzeżne czy nad jezioro Malta w Poznaniu. 

Przewozy do Niemiec i Holandii ze Świętokrzyskiego

20-08-2019

Miło nam poinformować, że poszerzamy obszar przewozów międzynarodowych o kolejne regiony Polski. Da to możliwość skorzystania z wygodnych przejazdów adres-adres, już nie tylko mieszkańcom Podkarpacia, Małopolski czy Śląska, ale także pasażerom z centralnej części kraju.

Wyjazd do parku rozrywki Hoperem

06-08-2019

Planujesz z rodziną wizytę w Energylandii, wesołym miasteczku w Chorzowie lub Grudziądzu? Hoper umożliwi Ci wygodny dojazd spod drzwi Twojego domu bezpośrednio pod wejście parków rozrywki. 

Hoperem do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie!

01-08-2019

Dla wszystkich miłośników bajek mamy świetną wiadomość! Do Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie można dojechać Hoperem!

Hoperowe busy z Podkarpacia do Holandii - o czym musisz wiedzieć przed podróżą?

19-07-2019

Hoper to nie tylko wygodne przejazdy od adresu do adresu po Polsce, ale także komfortowe przewozy międzynarodowe. Poniżej opisujemy krótko jak wygląda nasz transport do Niemiec, Holandii i Belgii.