Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa

30-07-2020

Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa i wielu mniejszych miejscowości jest możliwy dzięki wydłużeniu trasy Wrocław - Busko-Zdrój. Świeradów-Zdrój, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Złotoryja, Legnica - to tylko niektóre nowe miejscowości na mapie przejazdów Hopera.

Wyjazd z Białegostoku nad morze

25-06-2020

Startuje piętnasta krajowa trasa Hopera! Prowadzi ona z Białegostoku, przez Łomżę, Ostrołękę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Koszalin do Kołobrzegu i Mrzeżyna. Podlasie i północne Mazowsze zyskuje wygodny dojazd do ponad 50 km polskiego wybrzeża.

Z Opola nad morze

24-06-2020

Uruchamiamy 14 trasę krajową z Opola prze Łódź, Toruń nad morze. Dzięki niej mieszkańcy opolszczyzny i zachodniej części Łódzkiego mają możliwość wygodnej podróży Hoperem do Gdańska, Sopotu, Gdyni aż po Karwię.

Wyjazd do Międzyzdrojów z Włocławka i Torunia

19-06-2020

Uruchamiamy dwunastą krajową trasę: z Włocławka, przez Toruń, Bydgoszcz, Piłę do Szczecina, a do końca września aż po Międzyzdroje, Rewal i Pogorzelicę. To ponad 50 km polskiego wybrzeża udostępnionego mieszkańcom Kujaw i Wielkopolskich!

Z Wrocławia na Mazury!

19-06-2020

Poszerzamy swoją ofertę o kolejną trasę krajową Suwałki-Włocławek, łącząc Kujawy z Warmią i Mazurami oraz częścią Podlasia. Nowa propozycja przejazdów Hoperem ułatwia dojazd do Ciechocinka i Wieńca-Zdroju mieszkańcom Olsztyna w wygodnej formie od adresu do adresu. 

 

Wyjazd z Rzeszowa nad morze

12-06-2020

Mieszkańcom Przemyśla, Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i wielu mniejszych miejscowości umożliwiamy podróż Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. To nie koniec naszych nowych propozycji dojazdu nad morze!

Wyjazd z Warszawy nad morze

10-06-2020

Przedłużamy trasę z Zamościa na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Warszawy, Lublina, Torunia, Bydgoszczy i wielu mniejszych miejscowości zyskają możliwość podróży Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Mrzeżyno. Już wkrótce nowe opcje dojazdu nad morze!

Wyjazd z Krakowa nad morze!

05-06-2020

Przedłużamy trasę z Krakowa na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Małopolski, Śląska i Łódzkiego zyskają możliwość podróży Hoperem na Pobrzeże Kaszubskie, od Gdańska po Karwię. Wkrótce nowe propozycje dojazdu nad morze!

Wyjazd nad morze Hoperem

22-05-2020

Jechałam z dwiema córkami nad morze. No rewelacja!!! - poszerzona oferta tras daje więcej możliwości wyjazdu nad morze Hoperem. Międzyzdroje, Kołobrzeg, Dąbki, Darłowo, Ustka, Władysławowo, Trójmiasto - to tylko niektóre miejscowości obsługiwane przez nasze, cztery już, trasy prowadzące nad morze. 

Gwarancja bezpieczeństwa sanitarnego z Tarczą Hopera

Z Hoperem jesteś bezpieczny! Zapewniamy szereg rozwiązań sanitarnych zabezpieczających przed zakażeniem COVID-19. Tarcza Hopera daje gwarancję bezpieczeństwa klientom którzy nam zaufali. W przypadku zachorowania na COVID-19 zwrócimy Ci koszty przejazdu a w przypadku konieczności hospitalizacji damy Ci nawet do 5000 zł!.
×

Dowiedz się więcej >>