Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Aktualności

Dojazd do Ciechocinka z Poznania, czyli nowa trasa Hopera

17-04-2019

Wielu ciechocińskich kuracjuszy wyczekiwało dobrego połączenia z Poznaniem. Teraz przejazd Poznań-Ciechocinek jest już dostępny. Po połączeniach Gdańsk-Ciechocinek, Wrocław-Ciechocinek i niedawno uruchomionej trasie z Krakowa, Katowic i Łodzi do Ciechocinka, Poznań jest kolejną odpowiedzią na zapytania ze strony podróżnych i fanów naszych przejazdów.

Ustka, Połczyn-Zdrój i Poznań - nowe miejsca na mapie przejazdów Hopera

12-04-2019

Wiosna przyniosła dobre wiadomości dla miłośników podróży po Polsce. W kwietniu ruszyła sprzedaż biletów na nowej trasie krajowej Hopera! Już dziś, planując z nami letnie podróże, można uwzględnić takie miejsca, jak Ustka, Połczyn-Zdrój czy Malta w Poznaniu.

Nowa linia! Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia w zasięgu podróżnych!

06-03-2019

W marcu ruszyła sprzedaż biletów na trasie Wieliczka-Bydgoszcz, obejmujące m.in. takie miejscowości jak Kraków, Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, a także wiele mniejszych miejscowości. Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia będą teraz w zasięgu większej ilości podróżnych.

Uruchamiamy przejazdy międzynarodowe Hopera

04-02-2019

Przejazdy międzynarodowe realizowane przez Hopera odbywają się codziennie. Podobnie, jak w przypadku przejazdów krajowych, podczas kursów za granicę każdy pasażer jest odbierany spod drzwi swojego domu lub innego wybranego miejsca i dowożony pod wskazany adres.

Wyjazd do sanatorium? Hoperem!

14-12-2018

Stawiamy na komfort i wygodę podróży, aby umożliwić przyjazny wyjazd do sanatorium dla seniorów, młodszych kuracjuszy, jak i dzieci, które wybierają się do uzdrowiska z rodzicem.

Hoper –przewóz osób od drzwi do drzwi po Polsce

20-09-2018

Hoper oferuje pasażerom szybkie i wygodne przejazdy między wskazanymi adresami. Sprawdź, czego możesz się spodziewać wybierając tą innowacyjną usługę transportową.

Podróżuj bez bagażowych ograniczeń!

05-09-2018

Wybierasz się w podróż Hoperem i brakuje Ci miejsca w walizce?  Od września możesz zabrać ze sobą do naszego minivana dodatkową walizkę już za cenę 9,99 zł.

Nowy wymiar podróżowania!

02-07-2018

Dziś na polskie drogi wyruszył Hoper. Oferujemy wygodne międzymiastowe podróże od adresu do adresu.

Może nad morze?

02-07-2018

Zwiększone moce Hopera na lato. Dodatkowe minivany obsłużą popularną trasę z Wrocławia nad Bałtyk.