Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Zwiększamy moce Hopera nad morze

13-07-2021

Zwiększone moce Hopera na lato na popularnej trasie z Wrocławia przez Międzyzdroje po Darłowo. Od 14 lipca obszar tej trasy ulega powiększeniu a dodatkowe minivany obsłużą w weekendy więcej pasażerów.

Kamień Pomorski wśród nadmorskich uzdrowisk na trasach Hopera

12-07-2021

Kamień Pomorski dołącza do listy nadmorskich uzdrowisk do których można dojechać z adresu pod adres Hoperem. Poszerzamy obszar obsługiwany przez trasy Wrocław-Darłowo i Łódź-Pogorzelica.

Legnica-Ustrzyki Dolne, czyli jak łatwo dojechać w Bieszczady...

06-07-2021

Uruchamiamy nową trasę z Legnicy, Środy Śląskiej i Wrocławia, przez Opole, Gliwice, Katowice, Kraków, Bochnię, Krosno do Iwonicza-Zdroju, Rymanowa-Zdroju, Ponańczyka aż nad Solinę, do Ustrzyk Dolnych i Arłamowa. 

Wyjazd do Wrocławia i Legnicy z Podkarpacia

06-07-2021

Uruchamiamy nową trasę z Przemyśla i Rzeszowa, przez Kraków, Katowice, Opole aż po Wrocław i Legnicę.

Wyjazd do Lublina i Sandomierza z Dolnego Śląska

02-07-2021

Uruchamiamy nową trasę z Legnicy i Wrocławia, przez Końskie, Kielce, Sandomierz aż do Kraśnika i Lublina.

Ustka, Połczyn-Zdrój i Poznań - nowe miejsca na mapie przejazdów Hopera

21-06-2021

Uruchomiliśmy trasę z Wrocławia przez Poznań, Piłę, Czaplinek, Połczyn-Zdrój, Kołobrzeg, Słupsk do Ustki. Możesz zaplanować letni wypoczynek nad morzem, na Pojezierzu Drawskim czy w innych, atrakcyjnych lokalizacjach turystycznych.

Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa

14-06-2021

Wyjazd do Karpacza z Wrocławia, Opola, Katowic, Krakowa i wielu mniejszych miejscowości jest możliwy dzięki wydłużeniu trasy Wrocław - Busko-Zdrój. Świeradów-Zdrój, Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Złotoryja, Legnica - to tylko niektóre nowe miejscowości na mapie przejazdów Hopera.

Wyjazd z Wrocławia nad morze

04-06-2021

Wznawiamy przejazdy z Wrocławia nad morze, przez Kalisz, Ciechocinek, Toruń, Grudziądz aż do Trójmiasta, Władysławowa i Karwii. Jedna z najwcześniej wprowadzonych do oferty tras Hopera jest jednocześnie jedną z najbardziej obleganych propozycji wyjazdu Hoperem nad morze.

Wygodny wyjazd nad morze z Olsztyna i Suwałk

18-05-2021

24 maja wracamy na trasę Suwałki-Karwia przez Augustów, Olsztyn, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynię i Władysławowo. Kursy będą realizowane w godzinach porannych, a nie jak dotychczas późnopopołudniowych.