Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Aktualności

Podróż nowymi pojazdami Hopera to więcej miejsca dla pasażera

29-03-2021

Wygodne, pojedyncze fotele i więcej miejsca w pojeździe, to nowe udogodnienia dla pasażerów podróżujących na zagranicznych trasach Hopera. A wszystko dzięki nowym pojazdom marki MAN, które zasiliły naszą flotę.

Kiedy do sanatorium? Dojazd Hoperem w czasie pandemii

05-03-2021

Cieszymy się, że Kuracjusze wkrótce będą mogli ponownie rozpocząć leczenie w sanatoriach. Hoper już od 30 kwietnia zapewni wygodny dojazd do 24 miejscowości uzdrowiskowych w całej Polsce.

30 kwietnia ponownie wyjeżdżamy na trasy krajowe. Już dziś możesz kupić bilet!

24-02-2021

Od dziś możesz rezerwować przejazd Hoperem po Polsce. 30 kwietnia 2021 r., po przerwie związanej z lockdownem, pojazdy Hopera znów wyruszają na polskie trasy. 

Teraz przejazdy na trasach międzynarodowych zawsze z dwoma kierowcami!

11-02-2021

W trosce o bezpieczeństwo pasażerów, na trasie z Polski do Niemiec, Belgii i Holandii,  Hoper wprowadza jako standard, podróż obsługiwaną przez dwóch kierowców. Wymiana kierowców podczas przejazdu to nie tylko gwarancja bezpieczniejszej podróży, ale także krótszy czas dotarcia do celu.

Z Wrocławia na Mazury!

15-01-2021

Poszerzamy swoją ofertę o kolejną trasę krajową Suwałki-Włocławek, łącząc Kujawy z Warmią i Mazurami oraz częścią Podlasia. Nowa propozycja przejazdów Hoperem ułatwia dojazd do Ciechocinka i Wieńca-Zdroju mieszkańcom Olsztyna w wygodnej formie od adresu do adresu. 

 

Wyjazd z Krakowa nad morze!

10-01-2021

Przedłużyliśmy trasę z Krakowa na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Małopolski, Śląska i Łódzkiego zyskali możliwość podróży Hoperem na Pobrzeże Kaszubskie, od Gdańska po Karwię. 

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego

05-01-2021

Busy do Niemiec, Holandii i Belgii jeżdżące pod marką Hoper już od 18 stycznia 2021 roku będą obsługiwać połączenia również z Lubelskiego, Świętokrzyskiego i Łódzkiego. Sprzedaż biletów na przejazdy do i z nowych obszarów rusza 5 stycznia. 

Bezpieczeństwo sanitarne w podróży

31-12-2020

W związku z koronawirusem przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania oraz podstawowe zalecenia dla podróżnych. Jednocześnie informujemy, że z racji na dynamiczny rozwój sytuacji, niektóre wskazania oraz sposoby postępowania mogą w przyszłości ulec zmianie.

Łódź-Rewal - atrakcje Pomorza Zachodniego są już dostępne dla łodzian

24-12-2020

Wydłużamy trasę krajową Szczecin - Włocławek aż do Łodzi. Dzięki tej zmianie mieszkańcy Łodzi oraz województwa łódzkiego będą mieli możliwość komfortowo dojechać do kolejnych miejscowości nad morzem - od Międzyzdrojów aż po Pogorzelicę.