Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet

Aktualności

Wyjedź po słońce - nowa trasa Hopera!

04-06-2019

Od 5 czerwca będzie można kupić bilety na trasie z Wrocławia przez Opole, Strzelce Opolskie, Gliwice, Katowice, Tychy, Oświęcim, Zator, Kraków, Wieliczkę do Solca-Zdroju i Buska-Zdroju.

Wyjazd nad morze Hoperem

27-05-2019

Na lato 2019 poszerzyliśmy ofertę tras prowadzących nad Bałtyk. Dokąd można zaplanować wyjazd nad morze Hoperem? Międzyzdroje, Kołobrzeg, Dąbki, Darłowo, Ustka, Władysławowo, Trójmiasto - to tylko niektóre miejscowości obsługiwane przez nasze, cztery już, trasy prowadzące nad morze. 

Pierwszy wschodni szlak Hopera!

20-05-2019

Mieszkańcy południowo-wschodniej Polski mogą kupić bilety na przejazdy po Polsce od adresu do adresu, w kierunku Warszawy i Kujaw. Siódma już, krajowa trasa Hopera, z Zamościa do Bydgoszczy łączy województwo kujawsko-pomorskie z Mazowszem i Lubelszczyzną. Pierwsze przejazdy zostały zaplanowane na początek czerwca.

Dojazd do Ciechocinka z Poznania, czyli nowa trasa Hopera

17-04-2019

Wielu ciechocińskich kuracjuszy wyczekiwało dobrego połączenia z Poznaniem. Teraz przejazd Poznań-Ciechocinek jest już dostępny. Po połączeniach Gdańsk-Ciechocinek, Wrocław-Ciechocinek i niedawno uruchomionej trasie z Krakowa, Katowic i Łodzi do Ciechocinka, Poznań jest kolejną odpowiedzią na zapytania ze strony podróżnych i fanów naszych przejazdów.

Ustka, Połczyn-Zdrój i Poznań - nowe miejsca na mapie przejazdów Hopera

12-04-2019

Wiosna przyniosła dobre wiadomości dla miłośników podróży po Polsce. W kwietniu ruszyła sprzedaż biletów na nowej trasie krajowej Hopera! Już dziś, planując z nami letnie podróże, można uwzględnić takie miejsca, jak Ustka, Połczyn-Zdrój czy Malta w Poznaniu.

Nowa linia! Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia w zasięgu podróżnych!

06-03-2019

W marcu ruszyła sprzedaż biletów na trasie Wieliczka-Bydgoszcz, obejmujące m.in. takie miejscowości jak Kraków, Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, a także wiele mniejszych miejscowości. Sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia będą teraz w zasięgu większej ilości podróżnych.

Uruchamiamy przejazdy międzynarodowe Hopera

04-02-2019

Przejazdy międzynarodowe realizowane przez Hopera odbywają się codziennie. Podobnie, jak w przypadku przejazdów krajowych, podczas kursów za granicę każdy pasażer jest odbierany spod drzwi swojego domu lub innego wybranego miejsca i dowożony pod wskazany adres.

Wyjazd do sanatorium? Hoperem!

14-12-2018

Stawiamy na komfort i wygodę podróży, aby umożliwić przyjazny wyjazd do sanatorium dla seniorów, młodszych kuracjuszy, jak i dzieci, które wybierają się do uzdrowiska z rodzicem.

Hoper –przewóz osób od drzwi do drzwi po Polsce

20-09-2018

Hoper oferuje pasażerom szybkie i wygodne przejazdy między wskazanymi adresami. Sprawdź, czego możesz się spodziewać wybierając tą innowacyjną usługę transportową.