Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Wrocławia przez Szczecin do Darłowa

31-08-2021

Wznowiliśmy zachodnią trasę Hopera Wrocław-Darłowo obejmująca Dolny Śląsk, Lubuskie i Pomorze Zachodnie. Trasa jest jedną z naszych pierwszych propozycji podróży od adresu do adresu.

 

Wcale nie bezludna Wyspa Wolin

Trasa z Wrocławia do Darłowa daje mieszkańcom Dolnego Śląska i Lubuskiego komfortowy dojazd Hoperem na wcale nie bezludną wyspę Wolin. Chętnie odwiedzają ją turyści, szczególnie latem. Szczególnie cenione wśród podróżych są Międzyzdroje. Jednak na wyspie zlokalizowane jest też miasteczko Wolin, które ma dla turystów wiele do zaoferowania. Ciekawe atrakcje znajdą tu dzieci, jak i dorosli. Wśród nich warto wymienić Muzeum Regionalne im. A. Kaubego, Centrum Słowian i Wikingów, rezerwat Wzgórze Wisielców czy Wiatrak Holenderski.

wyspa wolin Międzyzdroje

Co warto zobaczyć w Rewalu?

Trasa z Wrocławia do Darłowa umożliwia też podróżu do Rewala. Turyści znają tam przepiękną plażę, Aleje Róż i Zakochanych, Park Wieloryba czy taras widokowy, usytuowany na wysokim, klifowym wybrzeżu. Ten ostatni to świetny wybór dla tych, którzy uwielbiają podziwić zachody i wschody słońca. Rodziny z dziećmi na pewno zainteresują się w Rewalu Bajkową Chatą. Przeniesi ona odwiedzających w świat baśni i iluzji, daje szansę spotkać bajkowych bohaterów istanąć oko w oko z Potworem Frankensteina i strasznym Draculą.