Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Giżycko na trasie z Łodzi do Suwałk!

01-08-2022

W odpowiedzi na prośby pasażerów informujemy o modyfikacji trasy z Łodzi do Suwałki. Teraz na trasie jeszcze więcej możliwości wyjazdu na Mazury dzięki uwzględnieniu na naszej mapie Giżycka. 

143 opcje podróży Hoperem do Giżycka

Otrzymywaliśmy pytania, kiedy Hoper będzie jeździł do Giżycka. Otóż mamy dobrą wiadomość. Już dziś! Teraz możesz kupić bilety do z Łodzi, Torunia, Olsztyna oraz ponad 100 innych miejscowości do Giżycka! Odcinek z Mikołajek do Orzysza został wzbogacony o alternatywne możliwości przejazdu przez Giżycko. Jeśli ktoś zastanawia się jeszcze jak dojechać do Giżycka wygodnie i bez stresu, to śmiało może postawić na podróż Hoperem. 

Dojazd do Giżycka


Giżycko to stolica żeglarstwa w Polsce, jeden z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i komunikacyjne centrum Pojezierza Mazurskiego, stąd jego obecność na naszej trasie wiodącej na Mazury była konieczna. Turystów do tego powiatowego, mazurskiego miasteczka przyciąga Twierdza Boyen, Wzgórze Św. Brunona, zamek krzyżacki i Kanał Łuczański z obrotowym mostem oraz okazała, zabytkowa wieża ciśnień. Jeśli chcesz sprawdzić czy ze swojej miejscowości dojedziesz do Giżycka wejdź na www.hoper.pl/trasy-krajowe/Giżycko lub skorzystaj z wyszukiwarki, wprowadzając miejscowość początkową i końcową swojej podróży.

Dojazd do Giżycka do Ciechocinka

Również mieszkańcy Giżycka zyskują wygodny dojazd od adresu do adresu do wielu aktrakcyjnych miejscowości, w tym uzdrowiska: Augustów, Ciechocinek i Wieniec-Zdrój, centra uniwersyteckie, takie jak Łódź, Toruń i Olsztyn oraz wiele innych miejscowości województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, kujawsko-pomorskiego i łódzkiego. Więcej wiadomości na temat atrakcji znajdujących się na tej trasie możesz przeczytać w publikacji: Z Łodzi na Mazury.

 

Modyfikacja trasy z Łodzi do Suwałki: teraz na trasie jeszcze więcej możliwości wyjazdu na Mazury dzięki uwzględnieniu na naszej mapie Giżycka.