Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Sosnowiec i Mysłowice na trasie Karpacz - Busko-Zdrój

28-10-2021

Sosnowiec i Mysłowice uzupełniły trasę z Buska-Zdroju do Karpacza i Świeradowa-Zdroju.

Uwaga! Począwszy od 4 stycznia do 30 kwietnia 2022 r. zawieszamy trasę do z Buska-Zdroju przez Wrocław do Karpacza.

Od dziś możesz kupić bilet na przejazd adres-adres z Mysłowic do Karpacza albo z Sosnowca do Szklarskiej-Poręby. Pierwszy przejazd z Buska-Zdroju do Karpacza przez Sosnowiec zaplanowany jest w dniu 30 października 2021 r. Szczegółowy widok trasy po zmianie można znaleźć tutaj: Busko-Zdrój - Sosnowiec - Karpacz (możesz dokładnie zweryfikować, czy przejeżdżamy przez Twoją miejscowość).
 

Pomagamy dojechać ze Śląska do Karpacza

Dotychczas głównie mieszkańcy Katowic, Chorzowa, Zabrza, Bytomia, Tychów, Rudy Śląskie i Gliwic mieli możliwość wybrać się w Karkonosze czy Góry Izerskie. Odetchnąć świeżym powietrzem w Karpaczu, Szklarskiej Porębie czy Świeradowie-Zdroju mogą podróżni z Mysłowic i Sosnowca. Oprócz wypoczynku w pięknych górskich okolicach mysłowiczanie i sosnowiczanie mogą wybrać Hoperem się do Krakowa, Energylandii oraz Zatorlandu w Zatorze. Więcej o tym bardzo przyjazdym dla dzieci miejscu można przeczytać tutaj

Jak dojechać do Karpacza?
 

Bezpośredni dojazd z Sosnowca do Buska-Zdroju

Na prośby pasażerów z województwa śląskiego dokonaliśmy modyfikacji trasy na odcinku Chorzów-Katowice-Tychy dodając Sosnowiec i Mysłowice. Zapewni to wygodny dojazd mieszkańcom tych miejscowości zarówno do uzdrowiska w Świeradowie-Zdroju, Cieplicach Śląskich-Zdroju (obecnie Jelenia Góra) jak i do Wieliczki, Swoszowic (Kraków) Buska-Zdroju oraz Solca-Zdroju. Wielokrotnie zwracali się do nas z prośbą aby, tak jak mieszkańcy Katowic, mogli udać się do swojego ulubionego kurortu. Od dziś jest to możliwe!

Sosnowiec - Busko-Zdrój