Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Hoperem Western Camp i Energylandia 5% taniej!

03-07-2019

Planujesz wypad do największego w Polsce rodzinnego parku rozrywki? Jedź Hoperem i nocuj w Western Camp położonym zaledwie kilka kroków od Energylandii! 

Western Camp to jedyny w swoim rodzaju resort stylizowany na klasyczną wioskę z amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Obiekt posiada blisko 600 miejsc noclegowych w komfortowych klimatyzowanych domkach, oryginalnych indiańskich tipi oraz kowbojskich wozach.

Zaletą resortu jest bliskość największego w Polsce parku rozrywki Energylandia (ok. 8 minut pieszo) oraz szeroka gama dodatkowych atrakcji na miejscu (m.in. wędkowanie, plenerowe seanse kinowe czy specjalnie przygotowane pola ogniskowe). Na terenie obiektu znajdują się również nowoczesne boiska do piłki nożnej i siatkówki oraz niepowtarzalne place zabaw. Po pełnym atrakcji dniu warto odpocząć w specjalnie przygotowanej strefie relaksu z leżakami jak i hamakami.

Dla gości, którzy przyjadą do Western Camp Hoperem, resort proponuje 5% rabatu na nocleg oraz taką samą zniżkę na zakup biletów do Energylandii. Warunkiem skorzystania z promocji jest wcześniejsza telefoniczna rezerwacja miejsc bezpośrednio w obiekcie. Podczas dokonywania rezerwacji należy poinformować recepcję o chęci skorzystania z promocji. Rabat na bilety do Energylandii zostanie naliczony na miejscu przy zakupie wejściówek w recepcji Western Camp.

Sprawdź, z jakich miejscowości dojedziesz Hoperem do Western Camp w Zatorze na hoper.pl/trasy-krajowe/zator.


Więcej o Western Camp:
www.westerncamp.pl

Rezerwacje:
tel. +48 334820380, +48 885044747
e-mail: recepcja@westerncamp.pl