Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Zielona Góra-Ciechocinek i wiele innych połączeń na nowej trasie Hopera!

04-01-2023

Z Zielonej Góry do Ciechocinka, z Bydgoszczy do Gniezna i wiele innych możliwości na nowej trasie z Włocławka w kierunku zachodniej Polski. Przejazdy ruszają 5 marca. Bilety są dostępne w sprzedaży!

Uwaga! Modyfikacja trasy! Aby odpowiedzieć na potrzeby naszych pasażerów zmodyfikowaliśmy niniejszą trasę kończąc ją od strony zachodniej w Zielonej Górze, zaś wydłużając na wschodzie o odcinek Włocławek-Warszawa-Białystok. Dodatkowo na odcinku Zielona Góra-Poznań uwazględniliśmy nowe miejsce na mapie Hopera: Nowy Tomyśl. Więcej na mapie.

Na skróty

Z Zielonej Góry do Ciechocinka

Szczecin Ciechocinek
 

Ciechocinek przyciąga kuracjuszy z całej kraju niezależnie od pory roku. Teraz pojawiły się zupełnie nowe możliwości przejazdu Hoperem z adresu pod adres do najpopularniejszego w Polsce uzdrowiska: z Zielonej Góry, Sulechowa i Świebodzina. Ich mieszkańcy oraz wielu okolicznych mniejszych miejscowości mogą dzięki nowej trasie prosto spod drzwi domu wybrać się do jednego ze swoich ulobionych ciechocińskich sanatoriów.

Również pozostałe kujawskie uzdrowiska Wieniec-Zdrój i Inowrocław zyskały wygodne połączenie z Zieloną Górą i innymi miejscowościami województwa lubuskiego. Lubuszanie mogą ponadto wygodnie podóżować do Torunia, Gniezna, Poznania czy innych atrakcyjnych turystycznie destynacji. 

Bydgoszcz-Gniezno i Poznań-Zielona Góra: nowe odcinki na naszej mapie

Uruchomienie nowej trasy wiąże się również z poszerzeniem obszaru naszej działalności o zupełnie nowe odcinki. Mieszkający w Żninie i innych miejscowościach na odcinku z Bydgoszczy do Gniezna mogą teraz skorzystać z wygodnych przejazdów prosto spod drzwi domu, jadąc nad morze, do kujawskich kurortów, takich jak Inowrocław, Ciechocinek i Wieniec-Zdrój czy dużych metropolii zachodniej Polski, takich jak Zielona Góra czy Poznań.