Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Łódź, Warszawę i Kłodzko?

25-04-2024

Co łączy Łódź, Warszawę i Kłodzko? Trasa, na której realizujemy przejazdy z Warszawy przez Łódź, Piotrków Trybunalski, Nysę do Polanicy-Zdroju i Kudowy-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 5.05 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Warszawy do Kłodzka

Na promocyjnej trasie z Warszawy do Kudowy -Zdroju znajdują się duże algomeracje takie jak Łódź i Warszawa oraz miejscowości uzdrowiskowe: Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Długopole-Zdrój, Lądek-Zdrój, Polanica-Zdrój oraz wiele innych atrakcyjnych destynacji jak np. Kłodzko, Złoty Stok i Stronie Śląskie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej trasie i atrakcjach, które się na niej znajdują, kliknij link: Trasa z Warszawy do Kudowy-Zdroju

Promocyjna podróż door-to-door

Chcesz zamówić promocyjną podróż door-to-door? Skorzystaj z wyszukiwarki przejazdów i podczas rezerwacji wprowadź promocyjny kod LACZYMY-PTWKZ10. Promocja obejmuje zamówienia od 25 kwietnia do 5 maja 2024 r. na przejazdy między dwoma miejscowościami lokalizowanymi na promocyjnej trasie Warszawa-Kudowa-Zdrój.