Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Piotrków Trybunalski, Kraków i Pińczatę?

12-08-2021

Co łączy Piotrków Trybunalski, Kraków i Pińczatę? Nasza trasa Wieliczka-Bydgoszcz! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 22.08 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Kraków-Piotrków Trybunalski z adresu pod adres

Trasa Wieliczka-Bydgoszcz to szansa komfortowego przejazdu spod drzwi domu pod wskazany adres dla mieszkańców Małopolski, Śląska, Łódzkiego i Kujawsko-Pomorskiego. Więcej o naszej trasie prowadzącej z Wieliczki i grodu Kraka aż na Bydgoszczy mozna poczytać tu: Trasa Wieliczka-Bydgoszcz: sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia w zasięgu podróżnych!

dojazd Kraków Puck LACZYMY-PKP
 

10% zniżki z kodem LACZYMY-PKP!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej należy w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie wprowadzić kod rabatowy LACZYMY-PKP. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 13-22 sierpnia 2021 r.

Wybierając podróż Hoperem nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich (dworce, przystanki). Ochronę sanitarną realizujemy ozonując i dezynfekując pojazd, podróż w maseczce, pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. Więcej: hoper.pl/tarcza