Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Radomsko, Kraków i Toruń?

12-08-2021

Co łączy Radomsko, Kraków i Toruń? Nasza trasa Wieliczka-Bydgoszcz! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 16.01 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Radomsko-Kraków z adresu pod adres

Trasa z Krakowa przez Łódź do Bydgoszczy daje możliwość wygodnej podróży wprost spod drzwi Twojego domu pod wskazany przez Ciebie adres. Wystarczy że jesteś mieszkańcem Małopolski, Śląska, Łódzkiego lub Kujawsko-Pomorskiego i planujesz przejazd do dowolnej miejscowości znajdującej się na naszej trasie. O ciekawych miejscach, jakie możesz odwiedzić podróżując z nami na tej treasie możesz przeczytać w artykule: Trasa Wieliczka-Bydgoszcz: sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia w zasięgu podróżnych!

 

Radomsko, Kraków, Toruń - dojazd
 

10% zniżki z kodem LACZYMY-RKT10!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej należy w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie wprowadzić kod rabatowy LACZYMY-RKT10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 11-16 stycznia 2022 r.

Wybierając podróż Hoperem nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich (dworce, przystanki). Ochronę sanitarną realizujemy ozonując i dezynfekując pojazd, podróż w maseczce, pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. Więcej: hoper.pl/tarcza