Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

10% rabatu na zabiegi FITOSPA w Polanicy-Zdroju!

14-03-2022

Polanica-Zdrój jest pięknym, uzdrowiskowym miasteczkiem położonym w województwie dolnośląskim. Słynie z leczniczych wód mineralnych i doskonałej terapii narządu ruchu. Ten popularny kierunek jest obecny na trasach Hopera, co oznacza, że do ulubionego hotelu lub sanatorium dojedziesz wygodnie, tanio i bezpiecznie.

Turnusy rehabilitacyjne, pobyty SPA i wypoczynek w Centrum Zdrowia i Wypoczynku Nowy Zdrój

Wybierając Polanicę-Zdrój warto zatrzymać się w nowoczesnym hotelu medical spa i sanatorium Nowy Zdrój – Centrum Zdrowia i Wypoczynku oferującym turnusy rehabilitacyjne, pobyty spa i wypoczynek. Obiekt znany jest z bogatej oferty zabiegów leczniczych i wellness. Oferuje wysoki standard wypoczynku i pyszną kuchnię. Dodatkową zaletą pobytu w Nowym Zdroju jest możliwość nielimitowanego korzystania z 2 basenów, saunarium, jacuzzi i sali fitness. Zakres rehabilitacji obejmuje schorzenia narządu ruchu, problemy neurologiczne i krążeniowe. Ponadto dla uczestników przygotowany został pełny program kulturalno-rozrywkowy.

Wybierając Hopera i Nowy Zdrój zyskujesz!

Dla gości hotelu Nowy Zdrój, którzy skorzystali z oferty Hopera, obiekt oferuje specjalną zniżkę w wysokości 10% na zabiegi FITOSPA.

W Nowym Zdroju do zabiegów SPA stosowane są naturalne, włoskie fitokosmetyki marki VAGHEGGI zgodne z  filozofią obiektu i potrzebami naszych Gości. Wysoka jakość produktów i doświadczony personel to gwarancja poprawy urody, samopoczucia i fantastyczny sposób na popołudniowy relaks w objęciach natury.

Turnus rehabilitacyjny lub pobyt wypoczynkowy w hotelu Nowy Zdrój zarezerwujesz na stronie www.nowyzdroj.pl/oferty lub dzwoniąc pod numer 74 306 76 76.

 Więcej informacji znajdziesz na: www.nowyzdroj.pl

 

www.nowyzdroj.pl/rehabilitacja

Zapraszamy!