Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Japońska inwestycja w Hopera!

17-02-2020

Miło nam poinformować, że na początku roku 2020 Sumitomo Corporation, gigant z Japonii, kupił za 8,5 miliona złotych 12% akcji w spółce Teroplan, która jest właścicielem marki Hoper. Pieniądze otrzymane z tej inwestycji zostaną przeznaczone na rozwój krajowych i międzynarodowych przejazdów adres-adres. Co to oznacza dla naszych pasażerów?  Więcej tras po Polsce. Większy komfort.  

Sumitomo Corporation jest to jeden z największych japońskich konglomeratów, istniejący już od XVII wieku. Obecnie posiada on udziały w ponad 900 firmach na całym świecie i zatrudnia ponad 67 tysięcy pracowników.  W ostatnich latach Sumitomo zainwestowało w wiele start-upów związanych z mobilnością m.in. w Gogoro, Turo, AppyWay czy Vulog'a.

W ciągu najbliższych dwóch lat, dzięki pozyskanym środkom, planujemy znaczne zwiększenie liczby krajowych połączeń, które docelowo mają docierać do wszystkich miejscowości w Polsce. Dzięki pozyskanym funduszom planowane jest poszerzenie powierzchni, którą obsługujemy, o inne kraje Europy Środkowo-Wschodniej - m.in. o Serbię oraz Ukrainę. 

przejazdy adres-adres

 

Część środków zostanie przeznaczona także na rozwój technologiczny, który obejmować będzie m.in. ulepszenie procesu planowania naszych tras czy zarządzania dostępnymi samochodami. Udogodnienie te mają pozytywnie wpłynąć na komfort jazdy naszych podróżnych oraz sam proces zakupu biletów. 

W roku 2019 nasza oferta wzbogaciła się o 8 tras krajowych oraz trasy międzynarodowe. Dzięki temu mieszkańcy 800 miejscowości w Polsce mają możliwość skorzystania z komfortowych przejazdów adres-adres. W minionym roku z naszych usług skorzystało ponad 40 tys. pasażerów. W związku z najbliższymi zmianami, planowane jest kilkukrotne zwiększenie tej liczby w roku 2020.

Bilety na pierwsze nowe trasy po Polsce pojawią się już w najbliższych tygodniach w sprzedaży. Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu na Facebooku - na nich na bieżąco będziemy informować o nowych połączeniach.