Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Łódź-Rewal - atrakcje Pomorza Zachodniego są już dostępne dla łodzian

24-12-2020

Wydłużamy trasę krajową Włocławek-Pogorzelica aż do Łodzi! Dzięki tej zmianie mieszkańcy Łodzi oraz województwa łódzkiego będą mieli możliwość wygodnie dojechać na Pomorze Zachodnie. Pierwsze przejazdy startują już od 14 sierpnia 2020 r., a bilety są już dostępne w sprzedaży!

 

Wracamy na trasy!
 

Na skróty

Dotychczasowa trasa biegła z Pogorzelicy, Rewalu, przez Szczecin, w stronę województwa kujawsko-pomorskiego, przez Bydgoszcz, Toruń aż po Włocławek. Od 14 sierpnia zostanie ona wydłużona do Łodzi, biegnąc przez Zgierz, Kutno czy Kowal. Szczegółowy przebieg całej trasy można znaleźć w zakładce Trasy krajowe na naszej stronie.

Wyjazd do Łodzi bezpośrednio spod drzwi domu

Rozszerzenie trasy Włocławek - Rewal umożliwi także mieszkańcom wielu mniejszych i większych miejscowości z województwa zachodniopomorskiego wygodny dojazd do Łodzi, Zgierza czy Kutna. Dzięki usłudze “od adresu do adresu” pasażerowie nie będą musieli martwić się szukaniem miejsca parkingowego w nieznanym miejscu. Hoper zawiezie ich bezpośrednio spod drzwi domu, pod wybrany adres hotelu, uczelni, urzędu czy pracy.

wyjazd do łodzi

Jak dojechać do Szczecina?

Dzięki nowemu rozszerzeniu mieszkańcy województwa łódzkiego będą mogli dojechać także bezpośrednio pod wybrany adres w Szczecinie. Miasto to ma bardzo wiele do zaoferowania turystom, którzy je odwiedzają. Znajduje się w nim wiele muzeów, m.in. Muzeum Narodowe w Szczecinie, Zamek Książąt Pomorskich czy Muzeum Techniki i Komunikacji, jest Podziemna Trasa i wiele ciekawych zabytków architektonicznych. Miasto posiada także bogate życie kulturalne- mieszczą się tam liczne teatry, Filharmonia Szczecińska czy Opera na Zamku w Szczecinie.

jak dojechać do szczecina

 

Komfortowa podróż na Wyspę Wolin

Trasa z Łodzi do Pogorzelicy umożliwia mieszkańcom kolejnych miejscowości komfortowy dojazd na Wyspę Wolin, która jest bardzo chętnie odwiedzanym miejscem podczas letnich urlopów. Poza popularnymi miejscowościami Międzyzdroje czy Międzywodzie, na wyspie położone jest także  mające wiele do zaoferowania, miasteczko, Wolin. Znajduje się w nim wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych - Centrum Słowian i Wikingów, Muzeum Regionalne im. A. Kaubego, Wiatrak holenderski czy rezerwat Wzgórze Wisielców.

wyspa wolin

Rewal - atrakcje

Poza piękną plażą, Parkiem Wieloryba czy Alejami Róż i Zakochanych, przyjeżdżający do Rewala mogą odwiedzić, znajdujący się na wysokim, klifowym wybrzeżu, taras widokowy. Jest to idealne miejsce do podziwiania pięknych zachodów i wschodów słońca. Ciekawą atrakcją, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi jest także Bajkowa Chata w Rewalu. Umożliwia ona odwiedzającym przeniesienie się do świata iluzji i baśni, spotkanie wielu postaci z bajek czy stanięcie oko w oko ze strasznym Draculą czy Potworem Frankensteina.