Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Nawet 15% zniżki na Zimową Kurację po Zdrowie w Połczynie Zdroju

15-12-2022

Połczyn-Zdrój przyciąga zimą

Połczyn-Zdrój rozciąga się malowniczo na obszarze Drawskiego Parku Krajobrazowego, na dnie kotliny, wśród wzgórz na Pojezierzu Drawskim. Samo uzdrowisko położone jest w pieknym Parku Zdrojowym, w pobliżu jeziora dzięki czemu, kuracjusze mają możliwość skorzystania z zimowych spacerów czy wycieczek nordic.

Zimowa Kuracja po Zdrowie w Połczynie-Zdroju

Uzdrowisko Połczyn-Zdrój w obiektach Willa Gryf, Spa Zdrojowe Zacisze oraz ZL Gryf organizuje od 1 stycznia do 28 lutego 2023 r. Zimową Kurację po Zdrowie. Pobyt kuracyjny może odbywać się w pokojach o zróżnicowanym standardzie (wysoki, komfort i deluxe). Obejmuje on:

  • 3 zabiegi lecznicze dziennie realizowane na terenie zakładów przyrodoleczniczych przez wykwalifikowany personel medyczny wraz z doraźna opieka medyczna
  • pełne wyżywienie: śniadania/kolacje w formie bufetu szwedzkiego, obiad serwowany, wraz serwisem kawowo-herbaciany przez cały okres pobytu,
  • możliwość skorzystania ze strefy Wellness oraz - w obiekcie SPA Zdrojowe Zacisze - z sali fitness

Dodatkowym bonusem dla przyjeżdżających do Połczyna-Zdroju na Zimową Kurację po Zdrowie jest bezpłatne udostępnienie kompleksu basenowego. Ilość bezpłatnych, godzinowych wejść na basen równie się ilości zarezerwowanych w uzdrowisku noclegów.

Rezerwując minimum 6 noclegów można skorzystać z atrakcyjnych zniżek: 5 % w standardzie wysokim, 10% w standardzie komfort oraz 15% w standardzie deluxe. Aby uzyskać więcej informacji i zarezerwować pobyt zapraszamy do kontaktu przez stronę internetową uzdrowisko-polczyn.pl

Walentynkowy weekend w Połczynie-Zdroju

W kurorcie Połczyn-Zdrój można miło spędzić walentynkowy weekend. Pakiet obejmuje:

  • całodzienne wyżywienie: śniadanie/obiad/kolacja
  • zabiegi: para razem -  łaźnia błotna dla dwojga 60 min,  kobieta - masaż bioaktywny twarzy, masaż na łóżku wodnym hydrojet 20 min,  mężczyzna - masaż klasyczny 60 min.
  • wino + słodka niespodzianka do pokoju
  • strefa wellness (jacuzzi, sauna fińska oraz infrared, łaźnia parowa) i karnet na 1 wejście do kompleksu

Więcej na www.uzdrowisko-polczyn.pl

Jak dojechać do Połczyna-Zdroju?

Mimo sezonu zimowego nie ma problemu, aby zapewnić sobie dojazd do Połczyna-Zdroju. Wprost pod drzwi uzdrowiska można dojechać Hoperem z 14 województw, ponieważ Połczyn-Zdrój jest zlokalizowany aż na pięciu naszych trasach dalekobieżnych. Ponadto usługa Hoper Mix pozwala zrealizować przejazdy łączone kolej+Hoper do Połczyna-Zdroju z bezpieczną przesiadką bez obaw, czy pociąg będzie miał opóźnienie.