Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wygodny wyjazd nad morze z Olsztyna i Suwałk

28-09-2021

Wznowiliśmy trasę Suwałki-Karwia przez Augustów, Olsztyn, Elbląg, Gdańsk, Sopot, Gdynię i Władysławowo. Kursy realizowane są w godzinach porannych, a nie jak dotychczas późnopopołudniowych.

Starając się uzględnić potrzeby podróżujących na trasie Suwałki-Karwia zdecydowaliśmy się zmienić porę rozpoczęcia przejazdu na godziny poranne
  • z Suwałk w kierunku Trójmiasta ruszamy ok. 8.00,
  • z Ełku w kierunku Trójmiasta ok. 9.00,
  • z Olsztyna w kierunku Trójmiasta ok. 11.20,
  • z Karwi w kierunku Olsztyna i Suwałk ok. 7:50,
  • z Gdańska w kierunku Olsztyna i Suwałk ok. 9:50,
  • z Elbląga w kierunku Olsztyna i Suwałk ok. 11.00.

Należy zaznaczyć, że godziny są orientacyjne z racji na codzienne indywidualne projektowanie dokładnego przebiegu trasy, tak aby zabrać i wysadzić wszystkich pasażerów podróżujących danego dnia we wskazanych przez nich lokalizacjach. Stąd przedstawione godziny są jedynie wypadkową rzeczywistych godzin z poszczególnych dni, określoną na podstawie danych z wcześniejszych przejazdów. Dokładną godzinę pasażerowie otrzymują w wiadomości SMS dzień przed wyjazdem, kiedy sprzedaż biletów jest już zamknięta.

Jedna z naszych najstarszych tras ma duże walory turystyczne. Mieszkańcy Pomorza wygodnie podróżują na przekiękne i spokojne Pojezierze Mazursko-Suwalskie. Zaś pasażerowie pochodzący z północno-wschodniej Polski korzystają z wygodnych przejazdów adres-adres nad morze, na Pobrzeże Kaszubskie od Gdańska, przez Władysławowo po Karwię, gdzie na odcinku ok. 90 km znajduje się wiele obfitych w zabytki i atrakcje pomorskich miejscowości.