Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd na jarmark bożonarodzeniowy Hoperem

16-12-2022

Nadchodzi Boże Narodzenie, a wraz z nim okres, cieszących się coraz większym zainteresowaniem, świątecznych jarmarków. W Polsce już w praktycznie każdym większym mieście można skorzystać z licznych atrakcji targów świątecznych. Do wielu z nich bezpośrednio spod drzwi swojego domu dojechać można Hoperem m.in. do Wrocławia, Łodzi, Warszawy, Gdańska, Krakowa i Poznania. 

Na skróty:

 

Najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce

Dzięki poszerzonej w tym roku ofercie Hopera, mieszkańcy kolejnych miejscowości dostali możliwość skorzystania z komfortowych przejazdów adres-adres i dojechania bezpośrednio na najpiękniejsze jarmarki bożonarodzeniowe w Polsce w Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Warszawie i Poznaniu. Przejazdy door-to-door odbywają się pomiędzy adresami wybranymi przez pasażera wzdłuż 14 obecnie dostępnych tras. Podróżujący nie muszą martwić się przesiadkami czy długim oczekiwaniem na dworcu lub przystanku. Zostają odebrani i dowiezieni nawet do najmniejszych miejscowości w obrębie obsługiwanych obszarów.

Jarmark bożonarodzeniowy Wrocław

Do największych i najsłynniejszych jarmarków w Polsce zdecydowanie zaliczyć trzeba Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Chętnie odwiedzany jest on, zarówno przez mieszkańców, jak i przebywających w mieście turystów. Spacerując po wrocławskim rynku i Placu Solnym można skorzystać z licznych świątecznych atrakcji - Bajkowego Lasu, Galerii Mikołaja czy 3-poziomowego bajkowego domku z tarasem widokowym.

jarmark-bożonarodzeniowy-wrocław
 
Obecnie, przez Wrocław przebiega sieden tras Hopera: Kudowa-Zdrój - Włocławek, Wrocław-Darłowo, Wrocław-Trójmiasto, Wrocław-Ustka, Karpacz - Busko-Zdrój, Włocławek - Poznań - Kudowa-Zdrój i Warszawa - Świeradów-Zdrój. Dzięki nim, do stolicy Dolnego Śląska, bezpośrednio spod drzwi swojego domu, mogą dojechać m.in. mieszkańcy Kołobrzegu, Szczecina, Trójmiasta, Koszalina, Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, Krakowa, Katowic, Buska-Zdroju, Torunia czy Włocławka.

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Wrocławia na naszej mapie przewozów.

Jarmark świąteczny Warszawa

Kolejnym, bardzo popularnym targiem z okazji Bożego Narodzenia jest jarmark świąteczny znajdujący się w Warszawie. Jak co roku, w Barbakanie rozstawione zostały liczne drewniane stragany, w których można spróbować świątecznych potraw, a także kupić oryginalne prezenty dla najbliższych. Miejsce to chętnie odwiedzane jest przez całe rodziny z dziećmi, dla których największą atrakcją jest lodowisko znajdujące się na Rynku Starego Miasta wokół Pomnika Syrenki. 

Obecnie na jarmark bożonarodzeniowy w Warszawie można dojechać na 6 trasach Hopera: Lublin-Mrzeżyno, Warszawa-Świnoujście, Busko-Zdrój-Warszawa-Karwia, ze stolicy do Ziemi Kłodzkiej oraz w Karkonosze i Góry Izerskiej. Korzystając z wygodnych przejazdów adres-adres bezpośrednio spod swojego domu dojechać można m.in. z Lublina, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Bydgoszczy, Torunia, Ciechocinka, Połczyna-Zdroju, Częstochowy, Gdańska, Wrocławia, Łodzi, Opola czy Kołobrzegu. Zobacz jakimi trasami Hopera można dojechać do Warszawy na naszej mapie.

 
jarmark-bożonarodzeniowy-warszawa
 

Jarmark świąteczny Gdańsk

Do najpopularniejszych i najładniejszych jarmarków na północy Polski należy jarmark bożonarodzeniowy w Gdańsku. Karuzela, Anielski Młyn, Adwentowa Brama, parady elfów, magiczne sanie Mikołaja to tylko przykłady atrakcji, jakie czekają osoby odwiedzające to miejsce. Turyści oraz mieszkańcy Gdańska mogą dodatkowo przespacerować się specjalnie wyznaczonymi ulicami: Czekoladową, Cynamonową, Anielską czy Wigilijną, a także skosztować pysznych przysmaków z różnych zakątków świata. 

Hoper umożliwia dojazd do Trójmiasta mieszkańcom Warszawy, Radomia, Kielc, Wrocławia, Suwałk, Augustowa, Torunia, Włocławka, Białegostoku, Łomży, Olsztyna czy wielu innych miejscowości Mazowsza, Świętokrzyskiego, Dolnego Śląska, Wielkopolski, Podlasia, Warmi i Mazur czy województwa kujawsko-pomorskiego.

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Gdańska na naszej mapie przewozów.

Jarmark bożonarodzeniowy Kraków

Jarmark bożonarodzeniowy w Krakowie także cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających jego Stare Miasto. Na turystów oraz mieszkańców miasta czekają świąteczne domki pełne regionalnych przysmaków oraz dań z różnych rejonów świata. Targom towarzyszą także liczne imprezy, m.in. Korowód Kolędniczy, Obrzęd Dziadów Polskich, prezentacje Gmin Małopolski.

jarmark-bożonarodzeniowy-kraków
 
Dzięki rozszerzeniu oferty Hopera o kolejne trasy krajowe, bezpośrednio do Krakowa mogą dojechać mieszkańcy m.in. Opola, Gliwic, Buska-Zdroju, Lublina Włocławka, Bydgoszczy, Kudowy-Zdroju czy Kłodzka.
 

Zobacz jakimi trasami Hopera można dojechać do Krakowa na naszej mapie.

Jarmark bożonarodzeniowy Poznań

Jak co roku, w Poznaniu, na Placu Wolności odbędzie się Betlejem Poznańskie. Ponownie będzie można poczuć świąteczny nastrój wśród pięknie ozdobionych straganów oferujących bożonarodzeniowe prezenty, liczne przysmaki czy rozgrzewający grzaniec. Główną atrakcją jest jednak 33-metrowe koło młyńskie, z którego można podziwiać pięknie oświetlone miasto.

Dwie nasze nowe trasy umożliwiają podróż Hoperem prosto spod drzwi domu do Poznania, aby zobaczyć Beltejem Poznańskie. Jest to trasa Wisła-Ustka oraz Karpacz-Włocławek. Korzystając z przejazdów adres-adres Hopera bezpośrednio pod Betlejem Poznańskie można dojechać m.in. z Wrocławia, Ciechocinka, Włocławka, Torunia czy Koszalina.

Poznań dojazd- popularne przejazdy:

Sprawdź jakimi trasami Hopera można dojechać do Poznania na naszej mapie przewozów.