Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Z Łodzi na Mazury!

20-07-2021

Trasa: Łódź-Ciechocinek-Suwałki to świetna propozycja podróży dla marzących o wczasach na Mazurach, jak i stęsknionych wypoczynku w sanatorium. Ułatwia ona wyjazd na Mazury z Łodzi, Włocławka i Torunia. Jednocześnie mieszkańcy Olsztyna zyskali wygodne połączenie do Wieńca-Zdroju i Ciechocinka. W ten sposób połączyliśmy naszą usługą Łódzkie i Kujawy z Warmią i Mazurami oraz częścią Podlasia.

 

Na skróty

Z Łodzi na Mazury

Trasa Łódź-Suwałki zapewnia mieszkańcom województwa łódzkiego oraz kujawsko-pomorskiego możliwość wyjazdu na urokliwe Pojezierze Mazursko-Suwalskie. Łódź, Włocławek i Toruń oraz bardzo dużo małych miejscowości na trasie Hopera zyskuje komfortowe połączenie z Mrągowem, Mikołajkami, Piszem, Orzyszem, Ełkiem oraz Suwałkami. Kraina Wielkich Jezior przyciąga turystów z całej Polski, szukających ciszy i spokoju. Tamtejsza Puszcza Piska to wyjątkowe na skalę europejską bogactwo fauny i flory. Dzięki sieci kanałów żeglarski Szlak Wielkich Jezior Mazurskich obejmuje 130 km i stanowi niebywałą atrakcję dla miłośników żeglugi.

Wyjazd na Mazury: Mikołajki
 

Dojazd do Wieńca-Zdroju i Ciechocinka

Mieszkańcy wielu miejscowości zlokalizowanych na Warmii, Mazurach i w północnym rejonie Podlasia, którzy dotychczas mieli tylko jedną możliwość podróży Hoperem - w kierunku Trójmiasta, teraz mogą również skorzystać z przejazdów adres-adres na Kujawy: do Torunia, Włocławka, Ciechocinka i Wieńca-Zdroju.

Ciechocinek jest ulubioną przez Polaków miejscowością uzdrowiskową. Jego walory są doskonale znane wśród osób zainteresowanych ofertą sanatoryjną. W zlokalizowanych tam obiektach nasza marka jest bardzo dobrze rozpoznawana, ze względu na dużą ilość tras wiodących do Ciechocinka z północy, zachodu i południa Polski, umożliwiających skorzystanie z komfortowych przejazdów od adresu do adresu Hopera.  Dotychczas do tego kurortu podróżni ze wschodnich rejonów naszego kraju mogli przyjechać dzięki trasie wiodącej z Lubelszczyzny przez Mazowsze na Kujawy. Uruchomienie nowej trasy spowodowało że dojazd do Ciechocinka Hoperem stał się możliwy niemal ze wszystkich województw w Polsce.

Dojazd do Ciechocinka
 

Wieniec-Zdrój jest drugą po Ciechocinku atrakcyjną lokalizacją uzdrowiskową na Kujawach. Mniejszą infrastrukturę miejską rekompensuje urokliwe otoczenie lasów sosnowych. Obecnie dojazd do Wieńca-Zdroju (jak i do Ciechocinka) jest możliwy na sześciu trasach Hopera:

Zaspokoić pragnienie odmładzającą, wieniecką wodą Selenką mogą teraz również mieszkańcy Warmii, Mazur i Suwalszczyzny.

Golub-Dobrzyń na trasie Włocławek-Suwałki
 

Toruń-Ostróda: nowy odcinek na mapie Hopera

Uruchomienie nowej trasy Hopera spowodowało, że na mapie krajowych przewozów adres-adres pojawiły się zupełnie nowe miejscowości na odcinku z Torunia do Ostródy. Znajduje się tam m.in. zabytkowy Golub-Dobrzyń, Brodnica i Nowe Miasto Lubawskie.

Mieszkańcy tych rejonów po raz pierwszy mogą skorzystać z komfortowych przejazdów od adresu do adresu, bez przesiadek, bez czekania na dworcu, czy przystankach, bez dźwigania bagaży. Dodatkowe, wygodne połączenie z Łodzią, Toruniem, Włocławkiem, Olsztynem czy Ełkiem umożliwi nie tylko podróże krajoznawcze i prozdrowotne, ale również utrzymanie stosunków rodzinnych, przyjacielskich oraz biznesowych. 

Brodnica na trasie Wrocław-Suwałki
 

Połączenia na trasie Łódź-Suwałki

Sprawdź, przez jakie dokładnie miejscowości przebiega nowa trasa Hopera na mapie.