Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Gdańsk, Ciechocinek i Licheń Stary?

13-12-2021

Co łączy Gdańsk, Ciechocinek i Licheń Stary? Nasza trasa Wrocław-Trójmiasto! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 19.12 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Gdańska do Ciechocinka

Trasa Wrocław⇔Trójmiasto prowadzi z Dolnego Śląska (Wrocław, Oleśnica) przez Wielkopolskę (Ostrów Wielkopolski, Turek, Konin, Licheń Stary), Kujawy (Włocławek, Wieniec-Zdrój, Ciechocinek, Toruń) na Pomorze (Grudziądz, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Władysławowo, Puck, Jastrzębia Góra, Karwia). Więcej na temat tej trasy znajdziesz tutaj: Wyjazd z Wrocławia nad morze

Dojazd Licheń Stary Ciechocinek Gdańsk
 

10% zniżki w promocji CO ŁĄCZY!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej należy w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie wprowadzić kod rabatowy LACZYMY-GCLS10.  Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 13 do 19 grudnia 2021 r.

Bezpieczeństwo sanitarne podróży. Wybierając podróż Hoperem nie jesteś narażony na duże skupiska ludzkie na dworcach czy przystankach. Ochronę sanitarną w czasie podróży realizujemy przez m.in. ozonowanie i dezynfekcję, wymóg podróży w maseczce, pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. W razie zakażenia, Tarcza Hopera gwarantuje zwrot kosztów przejazdu.