Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Poznań, Mielno i Chodzież?

23-07-2021

Co łączy Poznań, Mielno i Chodzież? Nasza trasa z Łodzi przez Poznań nad morze! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 1.08 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Poznania do Kołobrzegu, Mielna i Chodzieży

Trasa  z Łodzi przez Poznań nad morze umożliwia wielkopolanom podróż od adresu do adresu nad nasze polskie morze. W zasięgu są takie nadmorskie kurorty jak: Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Mielno. Więcej informacji o naszej trasie można przeczytać w publikacji: Czaplinek, Połczyn-Zdrój i Poznań - nowe miejsca na mapie przejazdów Hopera.

Wyjazd nad morze
 

10% zniżki w promocji CO ŁĄCZY!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej należy w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie wprowadzić kod rabatowy LACZYMY-PDT10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 26 lipca  do 1 sierpnia 2021 r.

Wybierając podróż Hoperem nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich (dworce, przystanki). Ochronę sanitarną realizujemy ozonując i dezynfekując pojazd, podróż w maseczce, pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. Więcej na hoper.pl/tarcza-hopera