Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Świebodzin, Kołobrzeg, Dąbki?

24-06-2024

Co łączy Świebodzin, Kołobrzeg, Dąbki? Trasa wiodąca z Wrocławia przez Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Kołobrzeg, Dąbki do Ustki! Akcja #HOPERłączyPOLSKĘ umożliwia tańsze o 10% zamówienia na trasie Wrocław-Ustka!

Świebodzin-Kołobrzeg z adresu pod adres

Relacja Świebodzin-Kołobrzeg jest już dostępna na innej trasie z Wrocławia do Darłowa. Jednak uruchomiona później trasa z Wrocławia do Ustki pozwala szybciej odbyć podróż ze Świebodzina do Kołobrzega. Zasadnicza różnica przebiegu przejazdu polega na ominięciu Szczecina i Świnoujścia na rzecz Połczyna-Zdroju. Kurs trasy do Ustki rozpoczyna się we Wrocławiu wcześniej, dzięki temu również podróżni wsiadający w Świebodzinie mogą rozpocząć podróż wcześniej. Godzina orientacyjna wyjazdu ze Świebodzina promocyjnego kursu kończącego się w Ustce to 9:55. Więcej informacji o wdrożeniu nowej trasy można znaleźć tutaj: Z Wrocławia do Ustki, czyli nowa trasa Hopera

Zamówienia na trasie z Wrocławia do Ustki tańsze o 10%

Aby zamówić przejazd 10% taniej należy wybrać 2 miejscowości zlokalizowane na tej trasie i w czasie procesu zakopowego podać kod rabatowy LACZYMY-BWJ10. Jeśli dla wybranego połączenia pojawią się dwie propozycje przejazdu, z powodu pokrywania się promocyjnej trasy z trasą Wrocław-Darłowo, to należy wybrać wcześniejszy kurs. Akcja promocyjna dotyczy zamówień złożonych do 30 czerwca 2024 r.