Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Wrocław, Inowrocław i Kudowę-Zdrój?

21-02-2023

Co łączy Wrocław, Inowrocław i Kudowę-Zdrój? Nowa trasa z Włocławka przez Bydgoszcz, Inowrocław, Poznań, Wrocław do Kudowy-Zdroju! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 26.02 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Inowrocławia do Kudowy-Zdroju

Na trasie z Włocławek-Wrocław-Kudowa-Zdrój przejazdy ruszają już 26 i 27 marca 2023 r. Przebieg nowej trasy obejmuje uzdrowiska: Ciechocinek, Długopole-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Inowrocław, Jedlinę-Zdrój, Kudowę-Zdrój, Lądek-Zdrój, Polanicę-Zdrój, Sczawno-Zdrój, Wieniec-Zdrój oraz stolice województw: Bydgoszcz, Poznań, Toruń i Wrocław. Więcej na temat atrakcji, znajdujących się na promocyjnej trasie, znajdziecie w publikacji: Wyjazd z Poznania do Kudowy-Zdroju, czyli nowa trasa Hopera!

Promocja nie tylko dla nowych Klientów!

Niezależnie, czy planujesz pierwszą podróż Hoperem, czy jesteś naszym stałym Klientem, możesz cieszyć się tańszym o 10% przejazdem! Wystarczy, że podczas składania zamówienia na podróż pomiędzy dwoma miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie, wprowadzisz kod rabtowy LACZYMY-WIKZ10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 21 do 26 lutego 2023 r.