Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Bydgoszcz, Bytom i Wieliczkę?

27-05-2022

Co łączy Bydgoszcz, Bytom i Wieliczkę? Wszystkie znajdują się na naszej trasie Wieliczka - Bydgoszcz! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 5.06 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Bytomia do Wieliczki

Trasa z Wieliczki do Bydgoszczy wiedzie z Małopolski na Kujawy, dając możliwość podróży adres-adres mieszkańcom wielu małych i dużych miejscowości z następujących województw: Małopolska (w tym. min. Kraków, Wieliczka), Śląsk (w tym m.in. Katowice, Bytom, Częstochowa), Łódzkie (w tym m.in. Łódź, Piotrków Trybunalski), Kujawsko-Pomorskiego (w tym m.in. Włocławek, Ciechocinek, Toruń i Bydgoszcz). Więcej o atrakcjach tej trasy znajdziesz tu: Trasa Wieliczka-Bydgoszcz: sanatoria, Smok Wawelski i Energylandia w zasięgu podróżnych!.

dojazd Bydgoszcz
 

10% rabatu w ramach akcji #HOPERłączyPOLSKĘ

Chcesz się cieszyć przejazdem 10% taniej? Podczas zamówienia przejazdu pomiędzy dwoma miejscowościami zlokalizowanymi na powyżej wskanej trasie wprowadź kod promocyjny LACZYMY-BBW10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 27 maja do do 5 czerwca 2022 r.