Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Ciechocińska Parada Majowa 2019 z Hoperem!

02-05-2019

W dniu 1 maja 2019 r. odbyła się słynna Ciechocińska Parada Majowa! Barwny korowód ponad 40 przedstawicieli instytucji, organizacji i przedsiębiorstw związanych z Ciechocinkiem już po raz czwarty przeszedł ulicami miasta. Przemarsz zakończył się na ciechocińskim Stadionie Miejskim, gdzie uczestnicy wydarzenia wspólnie bawili się na pikniku rodzinnym. 

Po raz pierwszy w tej radosnej, wiosennej imprezie wziął udział Hoper! Jeden z busów należących do naszej floty, z Panem Mirkiem w roli kierowcy, dumnie przejechał całą trasę majowego pochodu. Towarzyszyły mu dziewczyny, które rozdawały licznie zgromadzonej publiczności baloniki i mleczne krówki.

Dojazd do Ciechocinka Parada Majowa

W wydarzeniu wzięła udział liczna reprezentacja ciechocińskich sanatoriów m.in. sanatoria uzdrowiskowe „Krystynka”, „Łączność”, „Zdrowie”. Nie zabrakło też przedstawicieli lokalnych stowarzyszeń, szkół oraz służb miejskich. Paradę zamykał korowód pojazdów zabytkowych, samochodów terenowych oraz motocykli. 

Wszyscy wielbiciele Hopera i mlecznych krówek, którym udało się zdobyć nasz słodki smakołyk, mogą skorzystać z promocji przygotowanej specjalnie na okoliczność tegorocznej parady. Po wewnętrznej stronie każdego „krówkowego” papierka, znajduje się specjalny kod rabatowy uprawniający do tańszego przejazdu Hoperem. 

Dojazd do Ciechocinka Parada Majowa

Kod uprawnia do uzyskania rabatu w wysokości 10% na jeden przejazd krajowy. Kod należy wykorzystać w okresie od 1 do 31 maja 2019 r. kupując bilet na stronie internetowej www.hoper.pl, przez infolinię lub w Biurze Turystycznym Rejs (Ciechocinek, ul. Zdrojowa 36).

Serdecznie zapraszamy do udziału w promocji. Dziękujemy, że byliście z nami 1 maja w Ciechocinku!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Ciechocińskiej Parady Majowej 2019 na ciechocinek.biz.