Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Wieluń, Gdynię i Kluczbork?

24-01-2022

Co łączy miejscowości: Wieluń, Gdynię i Kluczbork? Wszystkie znajdują się na naszej trasie Kudowa-Zdrój - Trójmiasto! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 30.01 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Wielunia do Gdyni

Trasa Kudowa-Zdrój⇔Karwia przebiega z Kotliny Kłodzkiej przez Opolskie, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie aż na Pomorze, obejmując wiele uzdrowisk, takich jak Ciechocinek, Długopole-Zdrój, Duszniki-Zdrój, Kudowa-Zdrój, Polanica-Zdrój czy Sopot, atrakcyjne turystycznie duże miasta, takie jak Kluczbork, Opole, Łódź, Toruń, Gdańsk i Gdynia, jak również wiele mniejszych miejscowości. Więcej informacji na temat ciekawych miejsc znajdujących się na trasie Kudowa-Zdrój - Karwia przeczytać w tym artykule: Z Opola nad morze.

Wieluń Gdynia Kluczbork Dojazd
 

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy LACZYMY-WGK10. Promocja obejmuje zamówienia złożone pomiędzy 24 a 30 stycznia 2022 r.

Bezpieczna podróż Hoperem

Tarcza Hopera gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne podróży: nie musisz czekać w dużych skupiskach ludzi np. na dworcu, nie musisz też korzystać z taksówki czy tramwaju. Kierowca odbierze Cię wprost spod drzwi domu i zawieziemy pod wskazany adres. Wprowadziliśmy środki ochrony sanitarnej: ozonowanie pojazdu i dezynfekcja, obowiązek podróży w maseczce, mierzenie temperatury. Więcej tu.