Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Przystanek Rewal 10% taniej!

23-06-2020

Rewal to piękna, nadmorska miejscowość, w której nie brakuje atrakcji dla przyjeżdżających do niej turystów. Poza malowniczą plażą, można przespacerować się tutaj Aleją Róż i Zakochanych czy odwiedzić Park Wieloryba oraz Park Miniatur i Kolejek.

Jeśli planujesz urlop w tym urokliwym miejscu, mam dla Ciebie świetną wiadomość!

Tylko do końca tego tygodnia możesz skorzystać z naszej nowej promocji, dzięki której kupisz bilet z i do Rewalu w niższej, atrakcyjnej cenie! Wystarczy, że podczas zakupu biletu, podasz kod promocyjny REWAL, a wartość Twojego zamówienia zostanie obniżona o 10%.

Nowa, wakacyjna trasa do Rewalu!

Do tej pory przez Rewal przebiegała jedna trasa - Wrocław-Darłowo. Umożliwiała ona wygodny dojazd spod drzwi domu, pod wybrany adres w Rewalu, mieszkańcom m.in. Wrocławia, Lubina, Głogowa, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego czy Szczecina.

Dzięki poszerzonej w tym roku ofercie Hopera, bezpośrednio do Rewalu dojechać mogą także mieszkańcy m.in. Włocławka, Torunia, Bydgoszczy, Piły czy Wałcza. Pierwsze przejazdy na nowej trasie Włocławek-Rewal startują 3 lipca, a bilety są już dostępne w sprzedaży.

Popularne przewozy 

*Kod rabatowy ważny jest na wszystkie przejazdy z i do Rewalu zakupione do 28 czerwca 2020 roku.

Wrocław-Rewal Toruń-Rewal