Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Nowe relacje na odcinku Poznań-Łódź po zmianie trasy do Ustki

16-02-2023

26 lutego 2023 r. ulega zmianie południowy odcinkek trasy z Ustki. Od tego dnia trasa za Poznaniem wiedzie do Łodzi. Kierowca Hopera może zabrać pasażerów z miejscowości: Pabianice, Sieradz, Warta, Kalisz, Turek, Konin, Września oraz wielu mniejszych na odcinku Poznań-Łódź. W kierunku Ustki pierwszy kurs z Łodzi ruszy 6 marca br. Odcinek od stolicy Wielkopolski na północ do Ustki nie ulegnie zmianie.

Na skróty

  • Łódź-Ustka i inne nowe możliwości wyjazdu na morze
  • Usługa adres-adres dla mieszkańców Chodzieży i Wrześni
  • Z Poznania do Łodzi i Dziadowic
  • Wygodny dojazd z Sieradza, Kalisza i Konina na Pomorze Zachodnie

Łódź-Ustka i inne nowe możliwości wyjazdu na morze

Ze zmiany trasy pewno ucieszą się łodzianie, którzy zyskali nowe możliwości wyjazdu nad morze na odcinku Koszalin-Ustka. Relacje Łódź-Dąbki, Łódź-Darłowo, Łódź-Jarosławiec czy Łódź-Ustka będą teraz dostępne dla nich w wygodnej formie od adresu pod adres. Oczywiście ten nadmorski odcinek udostępniamy również innym mieszkańcom Łódzkiego i Wielkopolski, którzy wcześniej mogli podróżować tylko na Pomorze Gdańskie lub na zachód od Koszalina. Wśród beneficjentów oferty przejazdów do Darłowa czy Ustki znajdują się teraz pasażerowie z Pabianic, Sieradza, Kalisza, Konina czy Turku.

Łódź Ustka
 

Usługa adres-adres dla mieszkańców Chodzieży i Wrześni

Modyfikacja trasy spowodowała, że na naszej mapie przejazdów pojawiły się zupełnie nowe miejścowości. Wśród nich największe to Chodzież, Września i Warta. Ich mieszkańcy mogą skorzystać z przejazdów od drzwi do drzwi zarówno w celach wypoczynkowych, jak i zawodowych czy towarzyskich podjeżdżając wprost pod dom swoich znajomych lub rodziny. Młodsi pasażerowie mogą podróżować do ośrodków akademickich: Poznań, Łódź, Koszalin. Zaś starszych ucieszy wygodny dojazd do sanatorium w Dąbkach, Połczynie-Zdroju, Kołobrzegu czy Ustce.

Poznań Kalisz
 

Z Poznania do Łodzi i Kalisza

Mieszkańcy Wielkopolski, Zachodniopomorskiego i Pomorza uzyskali wygodny przejazdy w zupełnie nowe rejony. Mogą teraz prosto spod drzwi swojego domu wybrać się na festiwal filmowy w Łodzi czy pielgrzymkę do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Stolicę Wielkopolski zmodyfikowana trasa łączy nie tylko z dużymi i średnimi miastami, takimi jak Łódź, Kalisz, Konin, Sieradz, Pabianice, ale również z bardzo małymi miejscowościami, takimi jak Dziadowice czy Zduńska Wola.

Połczyn-Zdrój Czaplinek
 

Wygodny dojazd do Kołobrzegu i Połczyna-Zdroju

 

Mieszkańcy Sieradza, Kalisza, i Konina, którzy dotychczas mogli podóżować Hoperem w kierunku północym tylko na Pomorze Gdańskie teraz mają udostępnone atrakcyjne lokalizacje Pomorza Zachodniego: Pojezierze Drawskie z Połczynem-Zdrojem i Czaplinkiem oraz nadmorskie kurorty, takie jak Kołobrzeg, Ustronie Morskie, Gąski czy Mielno.