Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd do sanatorium? Hoperem!

25-06-2020

Planujesz wyjazd do sanatorium? Nie chcesz lub nie masz możliwości podróży własnym samochodem? Hoper jest dla Ciebie!

Nasza usługa transportowa oferuje szybkie, bezpieczne i komfortowe przejazdy spod drzwi domu do sanatorium oraz z uzdrowiska pod drzwi domu. Podchodząc innowacyjnie do transportu publicznego nie określamy regularnych przystanków, ponieważ przystankiem początkowym jest adres Twojego domu a końcowym adres sanatorium. To samo dotyczy drogi powrotnej z uzdrowiska. Trasa przejazdu Hopera nie jest więc stała, gdyż zależy od wybranych przez poszczególnych pasażerów adresów początkowych i docelowych ich podróży.

 

Na skróty

 

Wyjazd do sanatorium dla seniorów, jak i dla maluchów

Wyjazd do sanatorium

Stawiamy na komfort i wygodę podróży, aby umożliwić przyjazny wyjazd do sanatorium dla seniorów, młodszych kuracjuszy, jak i dzieci, które wybierają się do uzdrowiska z rodzicem.

  • Po pierwsze unikasz kłopotliwych przesiadek i dużych skupisk ludzkich. Nie tracisz czasu czekając na dworcu. Nie musisz też organizować taksówki, aby dotrzeć na dworzec i kolejnej, żeby dojechać z przystanku końcowego do sanatorium.
  • Po drugie nie musisz martwić się dźwiganiem ciężkich bagaży - nasz uczynny kierowca chętnie pomoże Ci załadować je do Hopera. Jeśli jedziesz na dłużej i potrzebujesz zabrać ze sobą więcej rzeczy, możesz podczas zakupu biletu dopłacić za nadbagaż i zabrać ze sobą dodatkową walizkę. Możesz też w ciągu jednego dnia, dzięki usłudze “Paczki”, dosłać Hoperem ewentualny, zapomniany pakunek.
  • Po trzecie, jeśli twoim celem jest np. sanatorium dla dzieci w Dąbkach, czy Kołobrzegu, cenną dla Ciebie może być informacja, że zapewnimy fotelik samochodowy dla Twojej pociechy. Nasi kierowcy uwzględniają specjalne prośby o dodatkowe postoje – jeśli tylko jest taka możliwość. Dzięki temu wyjazd do sanatorium z dzieckiem może odbyć się w naprawdę miłej atmosferze.

Wspólny dojazd do sanatorium

Wspólny wyjazd do sanatorium

Efektem “ubocznym” przejazdu do uzdrowiska Hoperem jest wspólny dojazd do sanatorium kuracjuszy, którzy spędzą najbliższe tygodnie w tej samej lokalizacji. Pasażerowie dosiadają się w różnych miejscowościach, jednak nierzadko - szczególnie na naszej trasie obejmującej Ciechocinek - mają wspólny przystanek końcowy. Chociaż Hoper nie jest przeznaczony tylko na wyjazdy do sanatorium, to na tej trasie często cel pasażerów okazuje się wspólny - regeneracja zdrowia w Ciechocinku. Oczywiście sprzyja to integracji kuracjuszy i nawiązaniu relacji już podczas podróży, które później procentują w czasie pobytu w miejscowości uzdrowiskowej.

26 miejscowości uzdrowiskowych - sanatoria w Ciechocinku, w górach, nad morzem 

W pierwszej kolejności z możliwości komfortowego wyjazdu do Ciechocinka mogli skorzystać podróżni na trasie Wrocław-Trójmiasto. Uruchomione w 2019 roku trasy Bydgoszcz-Kraków-Wieliczkaz Włocławka w Karkonosze, z Rzeszowa nad morze i z Lublina nad morze oraz otwarte w 2020 r. trasy Łódź-SuwałkiBiałystok-Mrzeżyno i Zielona Góra - Białystok jeszcze bardziej ułatwiają dojazd do Ciechocinka.

Ciechocinek nie jest jedynym uzdrowiskiem na trasach Hopera. Podróżując z nami możesz dotrzeć do jedynego sanatorium podziemnego w Wieliczce czy chociażby któregoś z sanatorium nad morzem. Uruchomiona trasa z Łodzi przez Poznań nad morze otwiera dostęp do kolejnych obiektów uzdrowiskowych na Pojezierzu Drawskim (Połczyn-Zdrój). Trasy z Lublina, Karwi, Włocławka, Bydgoszczy i Warszawy do Kudowy-Zdrój oraz trasy z Buska-Zdroju, Włocławka i Warszawy do Karpacza i Świeradowa-Zdroju umożliwiają dotarcie do niejednego sanatorium w górach.

Sprawdź skąd dojedziedziesz do jednej z 26 obsługiwanych miejscowości uzdrowiskowych. Klikając w miejscowość poniżej możesz w prosty sposób zobaczyć na mapie wszystkie trasy, które przez nią przebiegają:

Możesz też zweryfikować swój wyjazd do sanatorium wpisując nazwę miejscowości zamieszkania i miejscowości uzdrowiskowej wprost w wyszukiwarkę. Jeśli nie znajdziesz interesującego Cię połączenia - napisz do nas - powiadomimy Cię, gdy będziemy otwierali trasę przez interesującą cię lokalizację.

Jak dojechać do Ciechocinka? 

Wyjazd do sanatorium - jak dojechać?

Jeśli jesteś już szczęśliwym posiadaczem skierowania z NFZ i zastanawiasz się np. jak dojechać do Ciechocinka? - sprawdź czy możesz dojechać tam ze swojej miejscowości. Możesz to zrobić wprowadzając miejscowość rozpoczęcia i zakończenia przejazdu do naszej wyszukiwarki. Dostępność naszej usługi przedstawiliśmy również na mapach tras

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji miejsca w Hoperze przez zakup biletu online na stronie hoper.pl. Nasze minivany posiadają 8 miejsc dla pasażerów, dlatego wcześniejszy zakup biletu daje gwarantowany wyjazd do sanatorium Hoperem. Cena biletów nie jest jednak stała i czasami może się zdarzyć obniżka ceny nawet w ostatniej chwili. Oferujemy też rabaty niezależnie od terminu zakupu biletu w ramach naszych akcji promocyjnych, o których możesz poczytać na stronie hoper.pl/promocje, zaś dla stałych klientów program lojalnościowy Hoper Mile, doceniający każdy kilometr przejechany z nami (więcej na hoper.pl/mile).

Przejazd Hoperem możesz również zamówić telefonicznie oraz w kilkuset punktach stacjonarnych w całej Polsce. Takimi miejscami, gdzie można kupić nasze bilety są np. saloniki Kolportera, czy wiele biur podróży. Pełną listę, wraz z adresami możesz znaleźć na stronie: hoper.pl/punkty-sprzedazy

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do naszego działu “Pytania i Odpowiedzi" oraz na hoper.pl/opinie, gdzie na bieżąco dodajemy opinie naszych Klientów.

Sanatorium Nałęczów


Dojazd do sanatorium - popularne przejazdy Hoperem

 

Dojazd do sanatorium w Ciechocinku

Dojazd do sanatorium nad morzem 

Przykładowe przejazdy do sanatoriów w Nałęczowie, Busku-Zdroju, Połczynie-Zdroju