Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd nad jezioro do SPA cz. 1

29-05-2023

Polska obfituje w malownicze jeziora, które stanowią doskonałe tło dla wyjątkowych miejsc relaksu i odnowy biologicznej. Jeśli szukasz niepowtarzalnego doświadczenia SPA, to zapraszamy do zapoznanie się z potencjałem destynacji zlokalizowanych nad jeziorami, do których można dojechać Hoperem.

W pierwszej kolejności przedstawiamy Pojezierze Mazurskie, Suwalszczyznę i Wybrzeże Słowińskie, gdzie możesz poddać się rozpieszczającym zabiegom SPA w blasku jeziornego krajobrazu. Przyjrzyjmy się im bliżej i odkryjmy atrakcje specyficzne dla tych regionów.

Moc mazurskich ziół i szum śniardwich fal 

Pojezierze Mazurskie to prawdziwa perła polskiej przyrody, a jeziora Śniardwy i Tałty są jednymi z najpiękniejszych w tym regionie. W luksusowych SPA nad tymi jeziorami można cieszyć się nie tylko relaksującymi zabiegami, ale także korzystać z atrakcji typowych dla Mazur. Pływanie łodzią po jeziorach, wędkowanie, rejsy statkiem po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich czy spacery po malowniczych okolicach to tylko niektóre z możliwości spędzenia czasu w tym regionie.

Na malowniczym Pojezierzu Mazurskim, nad jeziorami Śniardwy, Tałty, czy Jeziorem Mikołajskim można skorzystać z różnorodnych zabiegów SPA, takich jak nasaż relaksacyjny, aromaterapia, różnego rodzaju sesje saunowe czy zabiegi na bazie naturalnych składników, na przykład z wykorzystaniem mazurskich ziół i jeziornego błota.

Sprawdź jak dojechać do Mikołajek, Orzysza czy innych mazurskich lokalizacji na mapie: hoper.pl/trasy-krajowe/mikolajki

Cisza i harmonia nad malowniczym Jeziorem Krzywym pod Suwałkami

Suwalszczyzna, otoczona pięknymi lasami i jeziorami, to idealne miejsce dla osób pragnących oderwać się od zgiełku i zatopić się w błogim relaksie. Jezioro Krzywe, objęte strefą cieszy stanowi oazę spokoju. To idealna lokalizacja dla wszystkich poszukujących relaksu i odprężenia w otoczeniu natury.

Suwałki dojazd Suwalszczyzna
 

Wśród licznych zabiegów SPA oferowanych w Suwałkach można, wykorzystując dobrodziejstwa natury, skorzystać z zabiegów na bazie morskich alg, gliny czy ziół, które mają pozytywny wpływ na skórę i ogólne samopoczucie. Ponadto dzięki specjalnym zabiegom detoksykacyjnym, takim jak ziołowe inhalacje, sauny czy okłady ziołowe, można w Suwałkach oczyścić organizm z toksyn, pobudzić krążenie krwi i poprawić ogólne samopoczucie.

Jak wybrać się na SPA w Suwałkach? Najlepiej Hoperem. Oferujemy dojazd z województw: Pomorskiego, Łódzkiego, Warmi i Mazur oraz Kujaw. Więcej informacji można znaleźć na stronie hoper.pl/dojazd/suwalki

Wodne szaleństwo i dawka relaksu na Wybrzeżu Słowińskim

Wybrzeże Słowińskie to miejsce, gdzie spotyka się Bałtyk i jeziora przybrzeżne. Jeziora Jamno i Bukowo są otoczone wydmami i pięknymi plażami, co tworzy wyjątkową atmosferę relaksu. Jezioro Jamno, położone w okolicy miejscowości Mielno, jest jednym z największych jezior przybrzeżnych w Polsce. Jego czyste wody i malownicze otoczenie przyciągają turystów z całego kraju.

Jezioro Jamno oferuje wiele atrakcji dla miłośników sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, kajakarstwo czy wędkarstwo. Plaże nad jeziorem są doskonałym miejscem do relaksu i opalania. Po aktywnym dniu na świeżym powietrzu, można zanurzyć się w atmosferze luksusu i spokoju w jednym z obiektów SPA w okolicy.

Łazy dojazd Jamno
 

Obok Jamna znajduje się również jezioro Bukowo, które zachwyca swoim urokiem i spokojem. To doskonałe miejsce dla osób poszukujących odprężenia w otoczeniu natury. Jezioro Bukowo jest popularne wśród miłośników wędkarstwa oraz rejsów łodziami wycieczkowymi. Dla tych, którzy pragną jeszcze większej dawki relaksu, obiekty SPA nad Jeziorem Bukowo stanowią idealne rozwiązanie.

Ośrodki SPA nad jeziorami Jamno i Bukowo często posiadają bogate zaplecze saunowe, w tym suche sauny, sauny parowe i łaźnie solankowe. Warto też polecić Zabiegi na bazie morskich składników: wykorzystując dobroczynne właściwości morskich alg, soli morskiej czy błota. Aby korzystać z uroków Bukowa i Jamna i zlokalizowanej tam oferty SPA wystarczy zatrzymać się w jednej z poniższych miejscowości nadmorskich, do których można dojechać Hoperem:

Wyjazd nad Jezioro - Hoperem!

Nie ważne, czy jesteś miłośnikiem żeglugi, spacerów w przyrodzie czy po prostu chcesz odpocząć wśród spokojnego jeziornego krajobrazu, SPA nad jeziorami w Polsce oferują nie tylko relaksacyjne zabiegi, ale także niezapomniane atrakcje charakterystyczne dla danych regionów. Podróżując Hoperem nad Śniadrwy, Jezioro Krzywe czy Jamno możesz podarować sobie chwilę odprężenia i zatopić się w przyjemnościach oferowanych przez te urokliwe miejsca.