Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd z Warszawy nad morze

07-09-2021

Zwiększając wakacyjne moce Hopera nad morze przedłużyliśmy trasę z Lublina na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Warszawy, Lublina, Torunia, Bydgoszczy i wielu mniejszych miejscowości uzyskali możliwość podróży Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. Już wkrótce kolejne propozycje dojazdu nad morze!

Z Lublina i Warszawy nad morze!

Trasa Lublin-Warszawa-Mrzeżyno jest jedną z najdłużych tras w naszej ofercie, stąd, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo podróżujących przejazd obsługiwany jest przez 2 kierowców. Kolejna trasa, którą wydłużyliśmy dotychczas prowadziła z Lubelskiego przez Mazowsze na Kujawy. W sezonie letnim dokładamy odcinek z Bydgoszczy przez Koszalin do Milelna,Ustronia Morskiego, Kołobrzegu i Dźwirzyna, dając mowe możliwości wyjazdu na wczasy nad polskie morze. Podróż Hoperem w ten nadmorski rejon mogą planować mieszkańcy Świdnika, Lublina, Puław, Warszawy, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Płocka i wielu mniejszych miejscowości znajdujących się na naszej trasie. Warszawiacy uzyskują dostęp Hoperem do ponad 50 km polskiego wybrzeża.

Czy moja miejscowość
jest na trasie z Lublina-Mrzeżyno?

Na trasie Lublin-Mrzeżyno jest kilkaset dużych i małych miejscowości, w których możemy się zatrzymać i odebrać lub wysadzić pasażera, np. Warszawa, Włocławek, Połczyn-Zdrój, Koszalin, Mielno, Kołobrzeg. Jeżeli potrzebujesz sprawdzić, czy Twoja miejscowość jest na trasie z Lublina do Mrzeżyna to kliknij tutaj: Przejazd Lublin-Mrzeżyno
 

Wyjazd do Ustronia Morskiego, by spróbować flądry

Bez flądry pobyt w Ustroniu Morskim byłby nieważny. Można jednak w tym miejscu dogodzić innym zmysłom, chociażby na najwyższej wieży widokowej w Polsce czy alei sław karykatury polskiej i oczywiście wypocząć na ustrońskiej plaży. Na wycieczce do pobliskiego lasu można odnaleźć jeden z najstarszych dębów w Polsce, ponad 640-letni dąb Warcisław. 

Wyjazd nad morze: Kołobrzeg
 

Wyjazd do Kołobrzegu, by odnaleźć Ukrytą Krainę

Kołobrzeg, oprócz bogatej oferty uzdrowiskowej posiada szereg interesujących atrakcji dla młodych turystów. Wśród nich: niekonwencjonalne muzeum-park rozrywki Ukryta Kraina, Miasto Myszy, rejs statkiem wycieczkowym czy Muzeum 6D, miasteczko Dziki Zachód, wystawa żywych, tropikalnych zwierząt i największy na Pomorzu Zachodnim, rodzinny park rozrywki z wioską wikingów.

Wyjazd do Dźwirzyna, by pośpiewać w Diabelskim Wigwamie

W Dźwirzynie, nad jeziorem Resko Przymorskie zlokalizowana jest przystań wodna, gdzie mieszkańcy pobliskich domków letniskowych mogą posiedzieć przy ognisku w Diabelskim Wigwamie, pośpiewać piosenki, upiec kiełbaski, ryby a nawet prosiaka. Miejscowość posiada również bazę hotelową i sanatoryjną.

Wyjazd nad morze: Dźwirzyno
 

Atrakcyjne połączenia

Sprawdź dokładny przebieg trasy na mapie przewozów krajowych.