Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd z Warszawy nad morze

22-11-2020

Zwiększając wakacyjne moce Hopera nad morze przedłużyliśmy trasę z Zamościa na Kujawy aż nad Bałtyk! Mieszkańcy Warszawy, Lublina, Torunia, Bydgoszczy i wielu mniejszych miejscowości uzyskali możliwość podróży Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. Już wkrótce kolejne propozycje dojazdu nad morze!

Wracamy na trasy!
 

Z Lublina i Warszawy nad morze!

Kolejna trasa, którą wydłużyliśmy dotychczas prowadziła z Lubelskiego przez Mazowsze na Kujawy. W sezonie letnim dokładamy odcinek z Bydgoszczy przez Koszalin do Milelna,Ustronia Morskiego, Kołobrzegu i Dźwirzyna, dając mowe możliwości wyjazdu na wczasy nad polskie morze. Podróż Hoperem w ten nadmorski rejon mogą planować mieszkańcy Zamościa, Kasnegostawu, Świdnika, Lublina, Puław, Warszawy, Legionowa, Nowego Dworu Mazowieckiego, Płocka i wielu mniejszych miejscowości znajdujących się na naszej trasie. Warszawiacy uzyskują dostęp Hoperem do ponad 50 km polskiego wybrzeża.

Szczegółowy przebieg całej trasy można znaleźć na mapie. Pierwsze przejazdy na tym odcinku są zaplanowane na 26 czerwca 2020 r. Ostatnia podróż w tym sezonie z Warszawy do Kołobrzegu jest ustalona na 27 września.

Wyjazd do Ustronia Morskiego, by spróbować flądry

Bez flądry pobyt w Ustroniu Morskim byłby nieważny. Można jednak w tym miejscu dogodzić innym zmysłom, chociażby na najwyższej wieży widokowej w Polsce czy alei sław karykatury polskiej i oczywiście wypocząć na ustrońskiej plaży. Na wycieczce do pobliskiego lasu można odnaleźć jeden z najstarszych dębów w Polsce, ponad 640-letni dąb Warcisław. 

Wyjazd nad morze: Kołobrzeg
 

Wyjazd do Kołobrzegu, by odnaleźć Ukrytą Krainę

Kołobrzeg, oprócz bogatej oferty uzdrowiskowej posiada szereg interesujących atrakcji dla młodych turystów. Wśród nich: niekonwencjonalne muzeum-park rozrywki Ukryta Kraina, Miasto Myszy, rejs statkiem wycieczkowym czy Muzeum 6D, miasteczko Dziki Zachód, wystawa żywych, tropikalnych zwierząt i największy na Pomorzu Zachodnim, rodzinny park rozrywki z wioską wikingów.

Wyjazd do Dźwirzyna, by pośpiewać w Diabelskim Wigwamie

W Dźwirzynie, nad jeziorem Resko Przymorskie zlokalizowana jest przystań wodna, gdzie mieszkańcy pobliskich domków letniskowych mogą posiedzieć przy ognisku w Diabelskim Wigwamie, pośpiewać piosenki, upiec kiełbaski, ryby a nawet prosiaka. Miejscowość posiada również bazę hotelową i sanatoryjną.

Wyjazd nad morze: Dźwirzyno
 

Atrakcyjne połączenia

Sprawdź dokładny przebieg trasy na mapie przewozów krajowych.