Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd z Rzeszowa nad morze

18-11-2020

Przedłużenie trasy z Podkarpacia na Kujawy aż nad Bałtyk, to już trzecia wakacyjna aktualizacja naszej oferty. Mieszkańcom Przemyśla, Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi i wielu mniejszych miejscowości umożliwiamy podróż Hoperem na polskie Pobrzeże od Koszalina, przez Ustronie Morskie, Kołobrzeg aż po Dźwirzyno i Mrzeżyno. To nie koniec naszych nowych propozycji dojazdu nad morze!

Wracamy na trasy!
 

Z Przemyśla i Rzeszowa nad morze!

Trasa z Podkarpacia przez Świętokrzyskie, Łódzkie na Kujawy dotychczas kończyła się w Bydgoszczy. W sezonie letnim przedłużyliśmy ją w kierunku Koszalina aż do Ustronia Morskiego, Kołobrzegu i Dźwirzyna. Dzięki temu z Przemyśla, Rzeszowa, Tarnowa, Kielc, Piotrkowa Trybunalskiego, Łodzi, Kutna, Włocławka, Torunia i Bydgoszczy można wygodnie dotrzeć Hoperem nad polskie morze. Również mieszkańcy mniejszych miejscowości obecnych na tej trasie uzyskali możliwość podróży od adresu do adresu nad Bałtyk.

Szczegółowy przebieg całej trasy można znaleźć tutaj. Pierwsze przejazdy na tym odcinku odbyły się 26 czerwca 2020 r. Ostatnia podróż z Rzeszowa do Kołobrzegu w kolejnym wakacyjnym sezonie jest ustalona na 30 września 2021 r.

Wyjazd nad morze: Mielno
 

Wyjazd do Mielna, by złowić sandacza w Jamnie

Jak ktoś szuka wymagającego i godnego przeciwnika w wędkowaniu, to na pewno będzie to jamnejski sandacz. Nie można jednak zaponinać, że największym walorem Mielna jest morze. Na mieleńskiej plaży możemy czuć się naprawdę bezpiecznie. Wygrywana ona rankingi na najlepsze strzeżone kąpieliska w kraju.

Wyjazd do Mrzeżyna, by posłuchać szant

Przez cały sezon można przyjść do portu Mrzeżyno, by posłuchać wyjątkowego wykonania piosenek turystycznych i szantowych w otoczeniu rybackich kutrów. Oprócz tego raz w roku odbywa się Festiwal Pieśni Morza "Słona Woda". Mrzeżyńska plaża jest wielokrotnym laureatem Błękitnej Flagi za dbałość o bezpieczeństwo plażowiczów, środowisko oraz jakość wody.

Wyjazd nad morze: Mrzeżyno
 

Wyjazd do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Sarbinowa

 
Korzystając z tej trasy można wybrać się na wczasy do Kołobrzegu, Ustronia Morskiego, Sarbinowa, Dźwirzyna i wielu innych miejscowości, na odcinku ponad 50 km polskiego wybrzeża pomiędzy Mielnem a Mrzeżynem. Więcej informacji na temat atrakcji w tych nadmorskich miejscowościach można znaleźć w publikacjach:

Szczegółowy przebieg tasy można poznać na mapie

Atrakcyjne połączenia