Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wyjazd z Białegostoku nad morze

21-09-2021

Piętnasta krajowa trasa Hopera! Prowadzi ona z Białegostoku, przez Łomżę, Ostrołękę, Płock, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piłę, Koszalin do Kołobrzegu i Mrzeżyna. Podlasie i północne Mazowsze zyskuje wygodny dojazd do ponad 50 km polskiego wybrzeża.

 

Z Białegostoku nad morze

Białostoczczanie oraz mieszkańcy wielu mniejszych podlaskich i mazowieckich miejscowości zyskują wygodny dojazd Hoperem prosto spod drzwi domu nie tylko do wielu nadmorskich ośrodków wypoczynkowych, ale również do dwóch bardzo znanych miejscowości uzdrowiskowych: do Ciechocinka oraz do Wieńca-Zdroju. W ten sposób ostatnią stolicę województwa połączyliśmy z ciechocińskimi uzdrowiskami i polskim morzem.

Jednocześnie mieszkańcy Pomorza Zachodniego, Wielkopolski, Kujaw i Mazowsza zyskują możliwość komfortowego przejazdu adres-adres w urokliwe zakątki Podlasia z Białymstokiem i Łomżą na czele. Spotkają się tam nie tylko z piękną przyrodą dorzecza Narwi, ale też wielkoma interesującymi zabytkami, jak chociażby Pałac Branickich w Białymstoku.

Wyjazd z Białegostoku nad morze

Szczegółowy przebieg całej trasy można znaleźć tutaj. Pierwsze przejazdy na tym odcinku odbędą się 10 lipca. 
 

Sprawdź, czy Twoja miejscowość
znajduje się na trasie Białystok-MrzeżynoNa trasie Białystok-Mrzeżyno znajduje się kilkaset miejscowości, w których może zatrzymać się Hoper, jak na przykład Łomża, Płock, Połczyn-Zdrój, Mielno, Kołobrzeg. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja miejscowość znajduje się na trasie z Białegostoku do Mrzeżyna, to przejdź tutaj: Przejazd Białystok-Mrzeżyno
 

Wyjazd do Sarbinowa, by pospacerować nadmorską promenadą

Wzdłuż plaży na całej długości centrum Sarbinowa ciągnie się oświetlona promenada, która pozwala na długie spacery we wspaniałej, nadmorskiej aurze. Turyści przybywający do Sarbinowa chętnie odwiedzają również tutejszy neogotycki kościół pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.
 
Wyjazd do Sarbinowa
 

Wyjazd do Gąsek, by wspiąć się na drugą co do wielkości latarnię morską w Polsce

Niewątpliwą atrakcją Gąsek jest ponad 50-metrowa latarnia, ze szczytu której roztaczają się wspaniałe widoki. Aby je zobaczyć trzeba pokonać wcześniej aż 190 kamiennych, krętych schodów. Odwiedzający Gąski chętne korzystają również z uroków nadmorskiej plaży.

Prócz Gąsek i Sarbinowa mieszkańcy Podlasia i północnego Mazowsza zyskują wygodny przejazd do Kołobrzegu, Mielna, Ustronia Morskiego, Dźwirzyna, Mrzeżyna i wielu mniejszych nadmorskich miejscowości. Można o nich przeczytać w innych naszych publikacjach: 

Atrakcyjne połączenia

  • Białystok⇔Kołobrzeg

  • Białystok⇔Ciechocinek

  • Białystok⇔Ustronie Morskie

  • Płock⇔Kołobrzeg

Wyjazd do Ciechocinka