Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Swoszowice

Jak dojechać do Swoszowic w Krakowie? Hoperem! Zapewnimy Ci wygodny dojazd 9-osobowymi minivanami do Swoszowic w Krakowie z województw: Dolny Śląsk, Lubelskie, Opolskie, Świętokrzyskie, Śląsk, Małopolska, Łódzkie, Kujawsko-Pomorskie. Przejazdy są realizowane w wygodnej formie adres-adres.
Bez przesiadek i bez stresu. Wygodniej niż podróż autobusem czy przejazd pociągiem: zapomnij o czekaniu na dworcu i dźwiganiu bagaży. 
 

Sprawdź czy z Twojej miejscowości
zapewniamy dojazd do Swoszowic?Hoper przejeżdża przez wszystkie województwa i 61% powiatów w Polsce. Wciąż powstają nowe trasy! Jeśli chcesz sprawdzić, czy z Twojej miejscowości zapewniamy dojazd do uzdrowiska Swoszowice w Krakowie i poznać wszystkie trasy Hopera wiodące do tej miejscowości kliknij tutaj: hoper.pl/trasy-krajowe/Kraków
 

 

Jak kupić bilet na przejazd do uzdrowiska Swoszowice w Krakowie?

Zamówienie online to gwarancja najniższej ceny!
Wybierz w wyszukiwarce miejscowości Z i DO oraz datę przejazdu, po czym kliknij Znajdź przejazd. Otrzymasz dostępne przejazdy i aktualne ceny biletów na dany dzieńWięcej o zakupach online >>

Potrzebujesz pomocy w zakupie biletu? Zadzwoń. Informacja o trasie i cenie biletu z opcją zakupu przez telefon dostępna jest codziennie 8:00-20:00. 
 

Podróżuj taniej z HoperemGdzie mogę sprawdzić rozkład jazdy na połączenia Hopera?

Tradycyjny rozkład jazdy dla Hopera nie istnieje, ponieważ przejazdy realizowane są w formule od adresu do adresu. Jeśli chcesz sprawdzić dostępne połączenia, wpisz w wyszukiwarce miejscowość startową i docelową oraz datę planowanej podróży i kliknij “Znajdź przejazd”. Otrzymasz informacje o dostępnych przejazdach, orientacyjnych godzinach odjazdu, czasie podróży oraz cenach biletów.

Czy Hoper dowiezie mnie pod drzwi sanatorium w Swoszowicach?

Oczywiście. Pod każdą lokalizację w Krakowie, czy to będzie sanatorium w Swoszowicach, czy adres prywatny. Kierowca dowiezie Cię pod same drzwi. W wyszukiwarce podaj swoją miejscowość i miejscowość dolcelową. Po kliknięciu Kup bilet wprowadź dokładny adres uzdrowiska tj.: ul. Kąpielowa 70, 30-698 Kraków.

Jak działa Hoper?

Znajdź przejazd

Wpisz w wyszukiwarce miejscowość startową i docelową oraz datę podróży.

Podaj adresy i kup bilet

Podaj adres początkowy i docelowy. Opłać przejazd i usługę adres-adres.

Odbierz SMS z informacjami

Kilka godzin przed podróżą wyślemy SMS z dokładną godziną odjazdu i tel. do kierowcy.

Wsiądź do Hopera

Kierowca poinformuje Cię, że już przyjechał i pomoże zapakować bagaże.

Powiązane relacje

Powiązane promocje

Przystanek Kraków 10% taniej!
Przez cały tydzień wszystkie bilety z i do Krakowa na trasach krajowych kupisz w niższej, promo(...) >>
Co łączy Wrocław, Kraków i Karpacz?
Co łączy Wrocław, Kraków i Karpacz? Nasza trasa Karpacz-Busko-Zdrój! W ramach naszej akcji #HOP(...) >>