Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Łódź, Rewal i Bagdad?

16-07-2021

Co łączy Łódź, Rewal i Bagdad? Nasza trasa Katowice-Międzyzdroje! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 25.07 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Bagdadu do Łodzi

Trasa Katowice⇔Międzyzdroje umożliwia podróż adres-adres mieszkańcom dużych miast, jak Łódź, ale też i bardzo małych miejscowości takich jak wielkopolski Bagdad, zlokalizowany w powiecie pilskim, w gminie Wyrzysk. Do każdego niezależnie od adresu zamieszkania - jeśli tylko znajduje się na naszej trasie - kierowca podjedzie pod dom, spakuje walizki i zawiezie pod wskazany adres.

Z Łodzi nad morze

dojazd z Łodzi do Międzyzdrojów
 

Łódź potrzebuje dostępu do morza i my to umożliwiamy! Hoperem dojedziesz z Łodzi do Międzyzdrojów, ale i do takich nadmorskich miejscowości jak: Biała Góra, Kamień Pomorski, Rewal, Międzywodzie, Dziwnów, Pobierowo, Niechorze, Pogorzelica.

Wybrane przejazdy na tej trasie:

 

10% zniżki w promocji CO ŁĄCZY!

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie należy w czasie zakupu biletu wprowadzić kod rabatowy LACZYMY‑LRB10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 16 lipca do 25 lipca 2021 r.

Wybierając podróż Hoperem nie przebywasz w dużych skupiska ludzkich (dworce, przystanki). Ochronę sanitarną realizujemy ozonując i dezynfekując pojazd, podróż w maseczce, pomiar temperatury przed wejściem do Hopera. Więcej na hoper.pl/tarcza-hopera