Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Włocławek, Częstochowę i Kołobrzeg?

04-11-2022

Co łączy Włocławek, Częstochowę i Kołobrzeg? Nasza trasa Katowice-Międzyzdroje! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 13.11 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Włocławka do Częstochowy

Trasa Katowice-Międzyzdroje zapewnia wygodne przejazdy z adresu pod adres mieszkańcom Śląska, Kujawsko-Pomorskiego, Łódzkiego i Zachodniopomorskiego. Podróżni z takich miejscowości jak Katowice, Częstochowa, Łódź, Włocławek, Toruń, Bydgoszcz, Piła, Kołobrzeg i innych również bardzo małych lokalizacji mogą podróżować prosto spod drzwi swojego domu do dowolnie zadanej lokalizacji na trasie. Więcej informacji o atrakcjach tej trasy znajduje się w publikacjach: Ze Śląska nad morze! oraz tu: Łódź-Rewal - atrakcje Pomorza Zachodniego.

Tańszy przejazd Hoperem!

Chcesz się cieszyć przejazdem 10% taniej? Podczas zamówienia przejazdu pomiędzy dwoma miejscowościami zlokalizowanymi na powyżej wskanej trasie wprowadź kod promocyjny LACZYMY-LBM10. Aktualna akcja promocyjna dotyczy tylko zamówień, które zostały złożone pomiędzy 4 a 13 listopada 2022 r.