Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Co łączy Włocławek, Poznań i Szklarską Porębę?

24-06-2022

Co łączy Włocławek, Poznań i Szklarską Porębę? Nasza trasa Karpacz-Włocławek! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli 3.07 wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Poznania do Szklarskiej Poręby

Trasa z Karkonoszy na Kujawy wiedzie z okolic uzdrowiska Świeradówa-Zdrój, Karpacza i Szklarskiej Poręby porzez Legnicę, Leszno, stolicę Wielkopolski - Poznań oraz Gniezno aż do Torunia, Ciechocinka i Włocławka. W ten sposób, nasi podróżni mieszkający w obrębie wskazanej trasy są w stanie dojechać wprost spod drzwi domu bezpośrednio pod drzwi docelowego obiektu wypoczynkowego w Szklarskiej Porębie, czy sanatorium w Inowrocławiu, Ciechocinku, Wieńcu-Zdroju, jŚwieradowie-Zdroju i Cieplicach Śląskich-Zdroju. Oczywiście, obsługujemy też wielu innych bardziej lub mniej znanych lokalizacji. Więcej informacji o trasie znajduje się tu: Poznań-Włocławek: wydłużamy trasę z Wielkopolski na Kujawy! oraz tu: Wydłużenie trasy Włocławek-Poznań do Karpacza.

Szklarska Poręba dojazd
 

10% rabatu w ramach akcji #HOPERłączyPOLSKĘ

Aby cieszyć się podróżą Hoperem 10% taniej w czasie zakupu biletu między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na ww. trasie wprowadź kod LACZYMY-WPSP10. Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach od 18-28 listopada 2021 r.