Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Wydłużenie trasy Włocławek-Poznań do Karpacza

15-12-2020

Teraz jeszcze więcej możliwości wyjazdu w góry! Dzięki wydłużeniu trasy Włocławek-Poznań aż do Karpacza mieszkańcy Kujaw i Wielkopolski zyskali komfortowy przejazd adres-adres w urokliwe okolice Karkonoszy i Gór Izerskich.

Wracamy na trasy!
 

Uruchomiliśmy sprzedaż biletów na wydłużonym odcinku trasy z Poznania do Karpacza i Świeradowa-Zdroju. Pierwszy przejazd z Włocławka aż do Karpacza rusza 1 listopada 2020 r. Więcej informacji o starej części trasy Włocławek-Poznań można przeczytaj tutaj: Poznań-Włocławek: wydłużamy trasę z Wielkopolski na Kujawy!

Wyjazd w Karkonosze Hoperem!

Wyjazd w Karkonosze i Góry Izerskie z Wielkopolski i Kujaw to już druga nasza propozycja podróży w Sudety Zachodnie. Wcześniejsze uruchomienie przejazdu w Sudety Zachodnie ze Świętokrzyskiego, Małopolski i Śląska zostało bardzo dobrze przyjęte. Teraz przyszła kolej na mieszkańców Włocławka, Torunia, Poznania i wielu, nawet bardzo małych miejscowości Wielkopolski oraz Kujaw.

Wielkopolanie i kujawianie mogą spędzić miło czas wędrując po górskich szlakach Karkonoszy i Gór Izerskich, zdobywając takie szczyty jak Śnieżkę (1602 m n.p.m.), Szrenicę (1602 m n.p.m.) czy Wysoką Kopę  (1126 m n.p.m.). Chociaż Hala Izerska nazywana jest polskim biegunem zimna to bynajmniej nie odstasza to turystów, by udać się w ten rejon doliny Izery i podziwiać wokół piękną górska panoramę.

Wyjazd w Karkonosze
 

Poznań, Gniezno, Lednogóra - podróż do korzeni 

Wydłużenie trasy Włocławek-Poznań aż po Karpacz i Świeradów-Zdrój umożliwia wielu mieszkańcom Dolnego Śląska wygodną podróż do korzeni naszej narodowej i chrześcijańskiej tożsamości. Poznań i Gniezno to historyczne stolice Polski, zaś Lednogóra zlokalizowana nad jeziorem Lednica przypomina nam o tak kluczowym dla naszego cywilizacyjnego rozwoju wydarzeniu, jakim był chrzest Polski. Z pomocą Hopera możecie wspiąć się na Wzgórze Lecha, przekroczyć wrota katedry gnieźnieńskiej czy zanurzyć dłoń w wodach lednickich.
 
Wyjazd do Gniezna
 

Hoper łączy Polskę, nowy odcinek Głogów-Leszno

Dzięki wydłużeniu trasy na mapie Hopera pojawiły się zupełnie nowe miejscowości, w których wcześniej nie była dostępna usługa podróży po Polsce od adresu do adresu. Jest to odcinek pomiędzy Głogowem a Lesznem. Wśród nich na uwagę zasługuje zabytkowe, powiatowe miasteczko Wschowa przynależące do województwa lubuskiego. Wschowa prawa miejskie uzyskała już w XIII w. Miłośnicy zabytkowej architektury mogą zwiedzić tam mury obronne, gotycki kościół, zamek i okazały ratusz.

Dojazd do Wschowej
 

Popularne kierunki podróży