Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Goleniów, Świebodzin i Bądzów?

02-11-2020

Co łączy Goleniów, Świebodzin i Bądzów? Nasza promocyjna trasa Wrocław-Darłowo! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Wrocławia do Darłowa

Nasza trasa Wrocław⇔Darłowo rozpoczyna swój bieg w stolicy województwa dolnośląskiego i biegnie w kierunku północno-zachodnim w kierunku Szczecina. Po drodze do stolicy Pomorza Zachodniego przecina takie miejscowości, jak Środa Śląska, Lubin, Polkowice, Głogów, Nowa Sól, Zielona Góra, Świebodzin, Międzyrzecz, Skwierzyna, Gorzów Wielkopolski, Myślibórz. Następnie biegnie w stronę wybrzeża i po drodzę zahaczając o Goleniów dociera do miejscowości Międzyzdroje. Następnie biegnie wzdłuż wybrzeża i przecinając Dziwnów, Rewal, Pogorzelicę, Trzebiatów, Mrzeżyno, Kołobrzeg, Mielno, Koszalin i Dąbki dociera do Darłowa

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy GSB10.  

Promocja obejmuje zamówienia złożone w dniach 2-8 listopada 2020 r.

Bezpiecznie z Hoperem

Wprowadzona Tarcza Hopera gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne naszych przejazdów. Dzięki nam nie czekasz w dużych skupiskach ludzkich na dworcach i nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Hoper odbierze Cię spod drzwi domu i dowiezie pod wskazany przez Ciebie adres.

Ochrona sanitarna jest realizowana przez m.in. dezynfekcję i ozonowanie, obowiązkową podróż w maseczce i pomiarze temperatury przed wejściem do Hopera. W razie zakażenia, Tarcza gwarantuje zwrot kosztów przejazdu, a w sytuacji hospitalizacji nawet do 5000 zł. Więcej tu: hoper.pl/tarcza

Wybrane przejazdy na tej trasie: