Pomożemy Ci zaplanować podróż i kupić bilet Chcesz kupić bilet:

Promocja! Co łączy Koszalin, Solec Kujawski i Łaguny?

26-10-2020

Co łączy Koszalin, Solec Kujawski i Łaguny? Nasza promocyjna trasa Białystok-Kołobrzeg! W ramach naszej akcji #HOPERłączyPOLSKĘ tylko do niedzieli wszystkie przejazdy odbywające się na tej trasie 10% taniej!

Z Białegostoku do Kołobrzegu

Nasza trasa Białystok⇔Kołobrzeg biegnie przez wiele większych miast i bardzo małych miejscowości. Rozpoczyna swój bieg w stolicy województwa podlaskiego i kolejno przecina takie miejscowości, jak Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Płock, Włocławek, Wieniec Zdrój, Ciechocinek, Toruń, Bydgoszcz, Piła, Szczecinek czy Koszalin. Następnie pojazdy Hopera obsługujące tę trasę kierują się wzdłuż wybrzeża przez Mielno i Ustronie Morskie w stronę Kołobrzegu. Pasażerowie jadący nad morze od strony Białegostoku nie muszą jednak zakończyć swojej podróży w tym popularnym kurorcie. Mogą jechać nieco dalej i zakończyć przejazd w Dźwirzynie lub Mrzeżynie.

Promocyjny przejazd Hoperem 10% taniej!

Aby zamówić przejazd Hoperem 10% taniej wystarczy podczas zakupu połączenia między dwoma dowolnymi miejscowościami znajdującymi się na promocyjnej trasie podać kod rabatowy KSKL10.  

Promocja obejmuje zamówienia złożone pomiędzy 26 października a 1 listopada 2020 r.

Bezpiecznie z Hoperem

Wprowadzona Tarcza Hopera gwarantuje bezpieczeństwo sanitarne naszych przejazdów. Dzięki nam nie czekasz w dużych skupiskach ludzkich na dworcach i nie musisz także korzystać z komunikacji miejskiej. Hoper odbierze Cię spod drzwi domu i dowiezie pod wskazany przez Ciebie adres.

Ochrona sanitarna jest realizowana przez m.in. dezynfekcję i ozonowanie, obowiązkową podróż w maseczce i pomiarze temperatury przed wejściem do Hopera. W razie zakażenia, Tarcza gwarantuje zwrot kosztów przejazdu, a w sytuacji hospitalizacji nawet do 5000 zł. Więcej tu: hoper.pl/tarcza

Wybrane przejazdy na tej trasie: